Atpakaļ

INGA GROMOVA. Nodarbību cikls - Dınamıskā sejas vıngrošana

Responsive image

 

Vingrot ar seju nekad nav par vēlu. Katrs vēlas būt skaistāks un veselīgāks, tāpēc vecumam un laikam nav nozīmes.

Tā ir iespēja intensīvi un dinamiski vingrot ar sejas muskuļiem. Tas ir praktiskais darbs, kurā tiks pielietots gan sejas fitness, gan sejas formings, kurš atbild par dziļiem muskuļiem, kurus nav iespējams pakustināt ar sejas vaibstiem, gan akupresūra- bioloģiski aktīvie punkti, gan sejas joga, kas apvieno elpošanu ar muskuļu izvilkšanu.

Ar forminga palīdzību tiek iekustināti tādi muskuļi, kuri nepadodas apzinātai vaibstu kustināšanai. Taču sejas formingam ir izstrādāta speciāla tehnika ar kuras palīdzību var koriģēt sejas ovālu. Sevišķi sejas formings strādā uz muskuļu piestiprinājuma vietām, kas ar laiku atslābst un izraisa ādas noslīdējumu.

Ja muskulis ir ilgāku laiku nepietiekoši apasiņots, tad muskuļšķiedru vietā saaug saistaudi, un muskulis atrofējas. Pateicoties sejas muskuļu intensīvai vingrošanai notiek asins mikro cirkulācija, kā rezultātā muskuļi apasiņo un atjaunojas. Arī akupresūra ieņem svarīgu lomu sevišķi tajās vietās, kur veidojās trigerpunkti, jo  muskulim saīsinoties, sakrājās pienskābe un izveido  cietu sabiezējumu-mezgliņu,  kas ir jūtīgs un citreiz pat sāpīgs. Šādus punktus izmasējot atjaunojas  muskuļu funkcija.

Sejas joga arī atstāj milzīgu iespaidu uz seju, jo elpošanas brīdī atslābst muskuļi, paplašinās asinsvadi un pieplūst skābeklis, kas atjauno šūnas.

Rezultāts neliek ilgi gaidīt un jau septiņu dienu laikā redzami pirmie uzlabojumi:

 • Tonuss un apjoms zemādas zonā;                  
 • Sejas ovāla pacēlums;                     
 • Grumbu un krunku izlīdzināšanās;                   
 • Seja izskatās jaunāka, svaigāka, dzirkstošāka;                   
 • Sejas vaibsti pamanāmi gludāki un līdzenāki;                  
 • Pazūd tūska  un zilie riņķi zem acīm;                    
 • Lūpas kļūs  piebriedušākas;                  
 • Pazūd dubultzods.   

 

DĀVANA!

Visi, kuri pieteiksies uz visu 7 dienu ciklu saņems dāvanā SEJAS KARTI - pēc kuras varēs noteikt veselības stāvokli. Katra pumpa, pleķis, ēdē un citi izaugumi uz sejas atspoguļo problēmu ar iekšējiem orgāniem. Ar kartes palīdzību varēs noteikt, ar kuru orgānu ir problēma.

Ieteikumi, kā darboties pēc intensīvā kursa

 • Ar sejas jogu būtu jāstrādā visu laiku, jo seja nestāv uz vietas bet noveco
 • Pārtraukumus var uztaisīt pat līdz nedēļai vai mēnesim, bet pēctam gan vajadzētu pastrādāt intensīvāk.
 • Labāk ievērot manu nodarbību ciklu, jo mēs sākam ar vieglākiem muskuļiem, kurus iemācamies pakustināt  līdz sarežģītākiem. Nevajadzētu ilgstoši izmantot tikai vienu nodarbību, jo var uzdzīt muskuļus konkrētā rajonā un tas neizskatīsies labi. Labāk strādāt ar dažādiem vingrinājumiem, lai attīstītu visu muskuļu grupas.

INGA GROMOVA. Nodarbību cikls - Dınamıskā sejas vıngrošana

Cikla izvēles iespējas:

Dalīties sociālajos tīklos: