MAIRA GŪTMANE

Pasniedzeja_vizitkarte_Maira_GutmaneMans ceļš sevis izpratnē, vēlmē atrast brīnumtableti pret visām kaitēm sākās 2001.gada martā, kad pēc nesekmīgiem mēģinājumiem uzlabot savu veselību ar tradicionālās medicīnas palīdzību, sāku meklēt citas iespējas.

Nejauši nonācu Igora Kudrjavceva vadītajās cigun nodarbībās.Jau pēc pirmās nodarbības sajūta bija tāda kā izslāpušajam, kurš beidzot ir dabūjis padzerties, un nevis vienkārši kaut ko padzerties, bet tīru, svaigu, garšīgu un dzidru avota ūdeni. Tagad, pēc tik daudzu gadu vingrošanas un pasniegšanas pieredzes, saprotu, ka mans ķermenis bija gudrs, tas atpazina ceļu, kurā sākas dziedināšanās un pieprasīja man pa to doties.

Igora iedrošināta sāku mācīt cigun. Sākumā tie bija mani darba kolēģi, ar kuriem vingroju pusdienu pārtraukumā darbā. Tad 2007.gada februārī izveidojās pirmā grupa Imantā. Šobrīd cigun nodarbību vadīšana ir kļuvusi par manu pamatnodarbošanos.

Paralēli cigun ceļam, man vienmēr ir bijis interesanti meklēt atbildes uz lielajiem jautājumiem, – kas mēs esam, kāpēc mēs esam, kas ir par iemeslu tam, ka slimojam. Atbildes meklējot mācījos gan pirtslietas, gan seno baltu zīmju enerģētisko sistēmu, ķermeņterapiju, spoguļošanās tehniku un vēl daudzas citas tam līdzīgas gudrības. Lai arī mācības bija bezgala interesantas, tomēr man nebija sajūta, ka šie jautājumi manī ir raduši atbildes.

Meklējumi turpinājās. Un 2014.gadā es kļuvu par sertificētu Rekonektīvās dziedināšanas praktizētāju. Šīs zināšanas, kā arī tas, ko iemācījos no Dr. Džo Dispenzas, intensīvi lasot, klausoties, skatoties un apmeklējot viņa vadīto semināru Minhenē 2014.gadā, mani ir pietuvinājis atbildēm. Tas man dod iespēju cilvēkiem palīdzēt saprast, ka ir pienācis laiks apzināt to, ka patiesībā viņu dzīves vadibas pults atrodas viņu rokās. Un mana vislielākā pārliecība ir – pilnīgi viss ir sakārtojams.

Un tā es arī saucu savu nodarbošanos šobrīd – palīdzu cilvēkiem sakārtot dzīvi.

 

 

__________________________________________________

 

 

 

NODARBĪBAS  OKTOBRĪ:

 

 

“Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti” 

Divdesmit vienu vebināru kurss

( 6 mēnešu kurss)

 

Daudz jautājumu, uz kuriem mēs kursa laikā meklēsim atbildes.

Pamodināt radītāju, ikvienā cilvēkā mītošo gigantu, milzi. Kāpēc gan man to vajadzētu darīt? Un kā gan es to varu izdarīt? Vai tā ir taisnība, ka manas spējas ir neierobežotas? Kāpēc gan lai es tam visam noticētu? Ja jau cilvēks ir tik varens, tad kāpēc mēs visi vēl neizmantojam savu varenību? Kas tad īsti ir radītājs? Kas rada visus notikumus manā dzīvē? Kas ir atbildīgs par mana ķermeņa slimībām? Kas ir vainīgs pie tā, ka manas attiecības nekad nav tādas, par kādām es sapņoju? Kas par lietu, ka es nespēju sakārtot savas finanses, nespēju izkļūt ārā no parādiem? Kāpēc notiek tādas lietas pasaulē? Vairāk lasiet šeit

 

Ceturtdienā, 4. oktobrī, plkst. 19.30

MEGA KURSĀ “Pamodini sevī radītāju”

Smadzeņu viļņi jeb kas notiek smadzenēs meditācijas laikā.

 

Ceturtdienā, 11. oktobrī, plkst. 19.30

MEGA KURSĀ “Pamodini sevī radītāju”

Meditācija “Manifestēšana un Simbols”.

 

Ceturtdienā, 18. oktobrī, plkst. 19.30

MEGA KURSĀ “Pamodini sevī radītāju”

Uztveres efekts un vides slēdžu spēks.

 

Ceturtdienā, 25. oktobrī, plkst. 19.30

MEGA KURSĀ “Pamodini sevī radītāju”

Meditācija “Čiekrveida dziedzera aktivizēšana”.

 

 

 

Kursa “Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti” abonementa dalītais majsājums
Cena: €52.00

 

Abonements visam kursam “Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti”
Cena: €252.00

 

 

 

 

 ____________________________

 

E-APMACĪBA JEB VIDEO KURSS

 

Piedāvājam E-apmācību, jeb video kursu.  E-kursa pamatu veido klasiskā medicīniskā ciguna paņēmieni veselības un dzīves harmonizēšanai. Ciguns, tās ir īpašas kustības  un saskaņota elpošana, aktīvo punktu masāža un uzmanības koncentrēšana kā saruna ar savu ķermeni. Un tas viss tiek veltīts tam, lai mēs paši saviem spēkiem spētu atjaunot harmoniju savā ķermenī.

 

 

 

 

Par e- kursu vairāk variet uzzināt šeit

 

 

 

 

 

 

Šeit Tu vari ieskatīties Mairas bezmaksas vebināros

Lai uzzinātu vairāk un piedalītos, kādā no Maras Gūtmanes nodarbībām, uzej uz konkrēto nodarbību, atver un nokļūsi tieši tur, kur vēlies

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 Komentāri

 1. Rakstīja Viena no vebināra dalībniecem on 11/10/2015  19:27

  Atsauksmes par kursu “Laiks ņemt savas dzīves vadības pulti savās rokās”
  “Pēc otrdienas vebināra, es vairs nevarēju nerakstīt. Klusēt tikai un baudīt dāvātos brīnumus likās nepieklājīgi.
  Esmu ļoti laimīga , ka esmu Jūs beidzot satikusi.
  Tagad nu beidzot es praktiski mācos 1) mīlēt sevi ( strādāju cītīgi pie spoguļa) !!!! Un priecājos par brīnumiem, kas notiek manī un ap mani. Interesanti, ka tas atspoguļojas arī tagadējās fotogrāfijās. :):):) Pildu arī pārējos mājas darbus. Esmu laimīga , ka esmu kļuvusi "cita"- dzīve arī pagriezusies pa 180 grādiem:)
  Sāku just ķermeni un enerģijas.Tāds iekšējs miers, un gaišs skats uz lietām un notikumiem. Nejūtu nemieru, laika trūkumu,nedusmojos. Harmonija.”

 2. Rakstīja Viena no vebināra dalībniecem on 11/10/2015  19:19

  “Vakara Ciguns bija viens liels piedzīvojums. Uzradās Vārdos neizsakāmas sajūtas. Ne tā kā apreibums, bet galva brīva, iekšējs miers, un drīzāk kaut kas līdzīgs milzīgam pacēlumam, ekstāzei. “

 3. Rakstīja Viena no vebināra dalībniecem on 11/10/2015  19:18

  Es jau šorīt , kā šobrīd, katru rītu, 6os uzliku ierakstu un Cigunoju.
  Neapstāšos. Neapstāšos. Jūtu, kā Viss iet uz augšu. Ir fantastiskas sajūtas. Patiesi, man pat kauns, vai tik cilvēki uz ielas neredz, ka es nevis eju, bet lidinos. Es pat bērnībā jutos savā ķermenī stīva......”

 4. Rakstīja Eva Voldiņa on 08/04/2015  19:41

  Labdien, Silvija!
  Jūs uz Mairas nodarbību 18.aprīlī variet pieteikties un apmaksāt šeit http://dziveselpa.lv/event/placebo-noncebo-efekts-mana-dzive/
  Ja Jums ir jautājumi rakstiet uz e-pastu dziveselpa@gmail.com
  "Dzīves elpas" komanda

 5. Rakstīja Silvija Štrausa on 06/04/2015  19:32

  Sveiki, 4.aprīlis gan jau garām, bet 18.04. labprāt piedalītos

  Ar cieņu
  Silvija

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.