INGA RUŽICKA

Pasniedzeja_vizitkarte_Inga_RuzickaMani sauc Inga Ružicka un es sevi saucu par Reinkarnisti!

Par Reinkarnisti tāpēc, ka es interesējos un pētu iepriekšējās dzīves, dzīvi starp dzīvēm un Dvēseļu pasauli.

Esmu sertificēts „reinkarnacionikas” konsultants.

Esmu personīgais PAVADONIS pašam pie sevis caur iepriekšējām dzīvēm un Dvēseļu pasauli.

Mana pirmā grūtniecība mani piespieda aizdomāties par to, kas es esmu? Kāda ir dzīves jēga? Kāda jēga ir atrasties šeit uz zemes? Tas bija mans sākuma punkts uz manu dzīves aicinājumu. Tagad, es nodarbojos ar to, kas man patīk un aizrauj un daru to, tad, Hypnotism Concept --- Image by © Colin Anderson/Brand X/Corbiskad es to vēlos darīt.

Savu dzīves aicinājumu es sapratu viegli, bet ceļš līdz tam bija grūts. Nācās izlasīt kaudzi grāmatu, noklausīties daudz webināru un dažādu kursu. Es ļoti daudz reizes rakstīju savas prasmes un iemaņas, lai saprastu, kas tad man īsti jādara šajā dzīvē. Mans saraksts bija aptuveni tāds: adīt, dejot, dziedāt, smaidīt, organizēt pasākumus, ievadīt informāciju datora, meklēt informāciju internetā utt.

Daudzās grāmatās, kuras es lasīju bija vienkārša doma”palīdzot citiem tu pats palīdzēsi sev un būsi laimīgs!” Bet nesapratu, kā es to varu izdarīt.

Meklējumu ceļš mani atveda uz „Reinkarnacionikas” institūtu. Un es sapratu, ka tas ir mans ceļš! Ar „reinkarnacionikas” palīdzību man izdevās saprast savu Dzīves Aicinājumu un rast atbildes uz daudziem maniem jautājumiem.

Notika lielas izmaiņas manā dzīvē. Es kļuvu pārliecināta par sevi, par savām spējām un zinu uz kurieni un kāpēc eju!

_______________________________________

 

NODARBĪBAS JŪNIJĀ

Sertificēts bāzes kurss “Reinkarnacionikas Neofīts” 

 

Kādēļ ir nepieciešamas iemaņas, lai atcerētos iepriekšējās dzīves?

Bieži vien, ja nemākat pārskatīt iepriekšējās dzīves, tad visas grūtības uztverat kā problēmu!

Un, ja jūs atceraties citas iemiesošanās reizes, pieredzes, tad šīs zināšanas izmantojat ikdienas dzīvē.

Vairāk par šo kursu lasiet šeit

Apgūstot šo kursu saņemsiet sertifikatu, kurš dos iespēju mācīties nākošajā PRAKTIĶA kursā.    

Bonusā pēc kursa iziešanas saņemsiet pieeju savam kabinetam Reinkarnacionikas Institūtā, kurā jums būs iespēja iepazīsieties ar Garīgajiem Skolotājiem un uzzināsiet, kā viņi strādā ar studentiem Reinkarnacionikas Institūtā.

Uzzināsiet no Reinkarnacionikas Institūta Garīgajiem Kuratoriem, kā apzināti lietot Dvēseles iepriekšējās pieredzes gudrību 

 

Piektdienā, 1.jūnijā, plkst. 20.00

Sertificēts bāzes kurss “Reinkarnacionikas Neofīts”

Ievada nodarbība

 

Ceturtdienā, 7.jūnijā, plkst. 20.00

Sertificēts bāzes kurss “Reinkarnacionikas Neofīts”

Savu kanālu testēšana

 

Otrdienā, 12.jūnijā, plkst. 20.00

Sertificēts bāzes kurss “Reinkarnacionikas Neofīts”

Bērnu atmiņu dārgumu lāde

 

Ceturtdienā, 14.jūnijā, plkst. 20.00

“Sertificēts Reinkarnacionikas Neofīta Bāzes Kurss”

Brīnumu pasaule caur mazuļa acīm

 

Otrdienā, 19.jūnijā, plkst. 20.00

Sertificēts bāzes kurss “Reinkarnacionikas Neofīts”

Pirmā iegremdēšanas iepriekšējā dzīvē

 

Ceturtdienā, 21.jūnijā, plkst. 20.00

“Kā atbrīvoties no bērnībā iegūtā aizvainojuma, kurš līdz šim brīdim traucē priecāties par dzīvi?”

 

Otrdienā, 26.jūnijā, plkst. 20.00

“Kā identificēt un mainīt ierobežojošos uzskatus, kas nošķir jūs no veiksmīgas dzīves?”

 

 

Šeit Tu vari ieskatīties Ingas bezmaksas vebināros

 

 

 

 

 

 

 

 

Lai uzzinātu vairāk un piedalītos, kādā no Ingas Ružickas  nodarbībām, uzej uz konkrēto nodarbību, atver un nokļūsi tieši tur, kur vēlies.

 

 

 

 

 

 

 

 

5 Komentāri

 1. Rakstīja SOLVITA on 16/02/2016  17:37

  Sveicināta mana Dzīves elpa !

  Nu, jau kādu laiku es Tevi dēvēju par savu Dzīves elpu ! Jo tā mani ir spējusi pacelt spārnos un ļoti ātrā laikā devusi pozitīvo enerģiju un ļoti daudz prieka. Pēc Beatas nodarbibām es jūtos pacilāta, sakārtota un viegla. It kā viss jau ir zināms, bet ir patīkami to dzirdēt no tik gaišas un garīgas personas kā Beata. Kaut, kad vebinārā izskaneja.... pa daudz negativisma, nu nekā ..., varu strīdēties. Arī negatīvais ir vajadzīgs, katrs mēs paņemam to, kas mums viss vairak ir vajadzīgs.
  Kā es visiem saku, esmu Beatas uzstrāvota, Ingunas sublimēta, Ingas aprūnēta, Mairas cigunota un prāta spējas sakārtota :) Es ceļu savu dvēseles māju. Pamati man jau ir ielikti, es lūkojos tālāk un tālak...un zinu, ka manai mājai būs vajadzīgas redzīgas acis, tas es lūgšu Vijai, es zinu, ka manai mājai būs vajadzīgs kamīns ar dzīvo uguni, to es lūgšu Melitai, es zinu ka manai mājai būs vajadzīga dvēsele, to es lūgšu Jurim , prieku Jānim utt...., lidz mana māja būs stipra, mīlestības pilna un gaiša ar patikamām emocijām.
  Esmu izgajusi pie Ingas visu Rūnas kursu un papildinos vēl un vēl !!! Tās strādā brīnišķigi. Pielietoju rūnas puisītim, kad bija iesna, pārgāja, riju, kā cūka :) uzliku tievēšanas rūnu un viss notiek, uz daudziem produktiem tagad skatos ar riebumu un domāju, kā es to vispār varēju ieēst. Vīram sāpēja mugura, uzzīmēju rūnu, pārgāja, es viņama saku, nu redz, kā rūniņa strādā !!! Viņš nosmej un saka, nu labi, labi....Gaidu pavasari, kad sāksies siltumnicas darbi, tad es izmantošu auglības rūnu !
  Visu laiku mani nelika mierā Ciguns, kas tas par zvēru ir ciguns ???? Noskatījos ierakstu ar Mairas vadīto cigunu, AIZGĀJA, tagad manas dienas kārtībā ir arī ciguns, super !
  Ar Beatas meditāciju es aizmiegu, pamostos, ka atskan Dzīves elpas rullītis, lieku no jauna un meditēju atkal. Suns nesaprot, laiza man ģīmi un baksta ar purnu rokas, kāpēc tās ir uz augšu, ja tām ir jabūt uz suņā galvas :) un tā jāglauda :), kad meditācija uzlikta skaļi, ieskrien istabā puisītis un dzird, ka Beata saka tagad iebrienam jūrā, uz atbildi, kur ir mamma, mammīte aizgāja peldēties :) , es varu pārsmieties....
  Katru dienu sublimējos ar Ingūnas produktu, ļoti patīk burbuļi, sniegpārslas un rudens lapas..., šo te es uzlieku ļoti skaļi, tā ka viss organisms vibrē, patīkama mūzika. Bet sublimāciju ar dzeltenajām rapšu pļavām atstāju pēdējo, ļoti patī šī melodija, to es dungoju visu dienu, dabasskatu sublimāciju skatos kopā ar bērnu, viņam arī tā patīk.
  Cik es burvīgi jutos pēc Mairas iegādātā produkta - par prātu, tas ir grāvējs !!! Spēcīga meditācija, visu internetu jau esmu apgriezusi otrādi un izlasījusies par Joe Dipenzu.
  Kad nenāk miegs, es naktī lavos pie interneta un dzīvojos pa Dzīves elpas arhīvu, ņemu visu, ko vien var paņemt. Vīrs jautā, kā gulēji ? Es 4 no rīta aizgāju gulēt, ahā biji Dzīves elpā??? Jā :) Vīrs saka tas i-nets uz nakti būs jāslēdz nost :) , tā ir anekdote no manas dzīves !
  Paldies Mīļās meitenes, pasniedzējas un Dzīves elpas mamma Eva, par šo iespēju, man atrodoties svešumā baudīt visus šos dzīves labumus. Kas mani dara gaišu, stipru, dvēseles bagātu un ļauj piepildīt visas manas vēlmes neizejot no mājas ! Tas ir super !!! Liels paldies par jūsu rūpēm, kas glābj mūsu dvēseles no iznīcības. Paldies, paldies , paldies !

  Ar cieņu un pateicību
  Solvita

 2. Rakstīja Vineta on 21/01/2016  18:01

  Liels Paldies Ingai par meditāciju,kas glāba mana bērna veselību pēc nopietnas traumas,par dziedniecisko spēku,kuru viña piesauca caur ercengełiem un agstākajiem spēkiem,tas bija īsts brīnums,viens no lielākajiem,ko esmu piedzīvojusi savā dzīvē,jo piekritīs tās sievietes,kuras ir mātes,nekas nav sāpīgāk,kad arsti noplāta rokas,un neko labu nesola.Par cełojumiem iepriekšējās dzīvēs atseviška pateicība,tie vienmër ir viegli un aizraujoši,atklājot sevī arvien jaunus apvāršńus un iespējas.
  Ar laba vēlejumiem Vineta.

 3. Rakstīja Santa Ekšteina on 19/11/2015  11:28

  Ļoti patika Ingas Ružickas vebinars "Sestā čakra un iepriekšējās dzīves" ! :)
  Guvu daudz jaunas informācijas par čakrām un ceļošanu iepriekšējās dzīvēs.
  Vērtīga ir atslābināšanās metode, kas man izdevās kolosāli, kas ir būtiski, lai varētu sajust, redzēt.
  Man gan vairāk info nāca sajūtu līmenī. Meditācijas laikā sajutu arī dziedināšanu.
  Jutos droši un mierīgi. Tas ir labs sākums manai garīgai izaugsmei.
  Katram iesaku pamēģināt!
  Šāda veida zināšanas un garīgo praksi vajadzētu pasniegt skolās!
  Jauki, ka pateicoties, vebinara ierakstam, ir iespēja atkārtot meditāciju.
  Mīļš paldies Ingai! :)
  Patīkama mājaslapa. Pozitīvi pasniedzēji.

  Santa Ekšteina

 4. Rakstīja Inga Ružicka on 31/10/2015  23:34

  Lūdzu, Dzintra! ;-)
  Kas var būt labāks par dzirdētiem vārdiem, ka to, ko es daru cilvēkiem patīk un palīdz .... ;-)

 5. Rakstīja Dzinta on 11/10/2015  18:57

  Paldies Ingas Ružikas meditāciju uz 4 čakru, atklājās fantastiskas lietas,šo meditāciju pielietoju vairākas dienas pēc kārtas un lai gan notikumi tie paši,bet jaunā veidā pārformējas un man tas ļoti patika, pat cilvēkus atpazinu šinī dzīvē. Jauki.
  Man ļoti patīk Jūsu mājaslapa un iespēja mācīties esot mājās pie datora.
  Ar cieņu Dzintra.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.