Aktuālais vēstījums ikvienam un alternatīvā plānošana

22.feb, 19:30
 • Sākuma laiks:
  22/02/2018, 19:30
 • Beigu laiks:
  22/02/2018, 21:00
 • Pasniedzēja:
  INGA RUŽICKA
 • Dalības maksa:
  BEZMAKSAS

Ceturtdienā, 22.februārī, plkst.19.30

INGA RUŽICKA – dvēseļu pētniece. gids pašam pie sevis caur iepriekšējām dzīvēm un Dvēseļu pasauli
 

“Aktuālais vēstījums ikvienam un alternatīvā plānošana”

Jūs jau zināt, ka eksistē Dvēsele, Pavadoņi un Sargeņģeļi, kuri par Jums rūpējas un šī nodarbība dos Jums iespēju ar viņiem pakomunicet un paprasīt padomu. Kā arī ja esat uz kruscelēm un nevarat izlemt, kur doties pēc sava dzīves plāna, tad arī to varēsiet paskatīties, sajust, vai vienkārši “es zinu” līmenī uzzināt.

Šajā nodarbībā:

Ja šobrīd jūtaties apjucis, nedrošs un nespējat pats noformulēt savus jautājumus. Jums nepieciešama patiesi mīlošu būtņu līdzdalība un atbalsts. Jums vajadzīgs padoms, palīdzība un vēstījums, kas nozīmīgs un aktuāls tieši Jums, tieši šajā brīdī, tieši šajā situācijā. Tad varēsiet pajautāt viņiem, ko Jums šobrīd vajadzētu zināt, lai Jūsu tālākais ceļš šeit uz Zemes būtu laimīgs un harmonisks.

Varbūt Jūs neesat pamanījis, ka kādu aizvainojāt, vai, ka tieši līdzās atrodas ļoti laba iespēja, vai, ka pienācis laiks kaut ko atlaist? Jums jābūt   gataviem izdzirdēt visnegaidītāko informāciju, pieņemt to un izmantot savā turpmākajā dzīvē.

Ja Jūs stāvat dzīves krustcelēs un Jūsu priekšā ir divi ceļi, vai trīs, vai vairāk, Tad šī ceļojuma „pieslēgsieties” savam Dzīves Plānam, savam Dvēseles Plānam, pakonsultēties ar saviem Pavadoņiem un izvēlēsieties pa kuru no ceļiem doties tālāk.

_________________________________

Reģistrējies laicīgi un esi kopā ar mums!

Pieteikties uz vebināru  iespējams

līdz 22. februārim, plkst.19.00

 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.