21 Diena Gaismā

(piektais ceļojums)

lai pavērtu Tev iespēju īpašā piedzīvojumā un pieredzē saprast vai aptvert, atvērties, vai sekot savam Augstākajam potenciālam!

Šim projektam jau ir veiksmīga un novērtējama priekšvēsture, kad “Dzīves elpas” pasniedzēju Mairu Gūtmani apciemoja “21 dienas” ideja un, kā viņa pati stāsta, pēc patielēšanās ar iekšējiem “Ko nu es, kāpēc es, kam gan tas vajadzīgs?”, viņa saprata, ka nekad neuzzinās atbildi uz šiem jautājumiem, ja vien šo ideju nerealizēs. Un tā tapa pirmais “21 diena” projekts, kopā ar vēl diviem domu un uzdrīkstēšanās biedriem – Melitu Svilpi un Juri Brantu. Un tāpēc, nepavisam nav nejaušības brīnuma tajā, ka tagad radies kaut kas vēl lielāks un spēcīgāks “Dzīves elpā”, jo visi šie cilvēki ir vai ir bijuši iemīļoti un gaidīti “Dzīves elpas” vebināru veidotāji.

Kopā 21 dienu –

no 15.februāra līdz 7.martam (ieskaitot) 

katru vakaru plkst. 22:00 pēc Latvijas laika, 15 – 25 minūtes

mēs, kopā pavisam septiņi “Dzīves elpas” Gaismas palīgi -

Maira Gūtmane

ciguna pasniedzēja, Rekonektīvās dziedināšanas praktizētāja

Gunta Dauģe

dienas nesējs - cilvēks, kas caur sevi iznes dienas enerģijas

Eva Voldiņa

"Dzīves elpas" veidotāja un idejas autore

Inga Gromova

sejas jogas pasniedzēja

Naumu Nadeždinu

filozofs, rakstnieks, publicists, biznesmenis

Inguna Dadeika

personības attīstības koučs

- darīsim to, ko mēs katrs vislabāk protam, ļaujoties būt par instrumentiem Dieva rokās, ar tīru nodomu un mērķi - radīt tādu Gaismas, Harmonijas, Mīlestības lauku visiem iesaistītajiem, kurš kļūtu par neizkustināmu pamatu katra Dievišķā un Augstākā potenciāla pamodināšanā un iedzīvināšanā.

Lūdzu ņem vērā!
Norādītajos laikos Tu vari palikt tajā vietā un laikā savā ikdienā, kur esi!
Seansi netiks pārraidīti ne vizuāli, ne audiāli. Turklāt, enerģijai laika nav. Ja Tu iepriekš zini, ka nevarēsi būt noteiktā laikā domās ar visiem kopā, tad izdari to pirms vai pēc tam, ar iekšējo pārliecību, ka Tu esi kopā ar visiem noliktajā laikā.

Naums (Kostarika ) :

"Es BŪŠU! Harmonija manī ir tik liela, ka dalīšos tajā ar ikvienu no jums, kas Gaismā. Būšu blakus un domāšu par jums"

Sema ( Anglija) :

“Es esmu saņēmusi garīgās dziedniecības apmācību 15 gadus atpakaļ. Un es esmu piedzīvojusi to, kad manas ģimenes locekļi saņēma dziedināšanu no attāluma, tie brīnumaini atveseļojās ļoti īsā laikā. 21 Diena Gaismā seansu laikā es došos Kvantu laukā un novirzīšu dievišķo mīlestību un dziedināšanas enerģiju Gajai (Zemes dieviete Sengrieķu mitoloģijā) un uz visām dzīvām būtnēm.”

Maira (Latvija):

“Redzēšu Tevi Laimīgu”

Gunta (Latvija):

"Es uzņemšos dienu nesēja funkciju, caur sevi iznesot katras dienas enerģiju. Es katru vakaru pēc maiju kalendāra jaunās dienas iestāšanās translēšu jaunās dienas enerģiju ikvienam, lai veicinātu cilvēka spēju pārslēgties un pieslēgties jaunai dienai un izjust harmoniju ar dienas notikumiem, kuros šī enerģija katru no mums aiznesīs. Spēja sajust dienas enerģiju ļauj katram no mums iegūt iespēju nonākt šeit un tagad brīdī, lai piedzīvotu dzīves brīnumu!”

Inga G. (Latvija):

“Ar īpašas meditācijas palīdzību es sazināšos ar saviem sargātājiem, kas nāks man palīgā attīrīt visiem dalībniekiem  viņu sakrātās, pārmantotās negatīvās programmas. Projekta dalībniekiem būs iespēja izmantot šo meditāciju un sazināties ar saviem sargātājiem.   Sargātāji nav sargeņģeļi, erceņģeļi vai eņģeļi, bet tie, kas Dvēselei seko no pašiem pirmsākumiem visās reinkarnācijās. Katram cilvēkam ir četri savi sargātāji, bet mēs esam viņus aizmirsuši un viņi atrodas dziļā snaudā. Meditācijas laikā būs iespēja pamodināt savus sargātājus un lūgt to palīdzību.”

Inguna (Anglija):

“Es došos meditācijā un nonākšu alfa stāvoklī pēc Silva metodes, kur savienošos ar saviem padomdevējiem un kopējo informācijas lauku un, izmantojot Ho’oponopono spēku, attīrīšu pagātnes atmiņu datus savā un visu “21 Diena Gaismā” iesaistīto energolaukā. Starplaikos starp seansiem atskaņošu subliminālo (zemsliekšņa uztveres) audio ar Ho’oponopono mantrām telpas un vides ap mani attīrīšanai.”

Eva (Turcija):

“Es katru vakaru meditēšu “Mīlošās laipnības” meditāciju un sūtīšu mīlestību un laipnību ikvienam visa plašajā pasaulē. Un tajā pašā laikā gleznošu uz akmeņiem, tā uzlādējot tos ar šo mīlestības enerģiju. Šo akmeņu fotogrāfijas, katru rītu varēs apskatīt “21 dienas Gaismā” forumā. Tas ļaus vēl vairāk sajust šo mīlestības enerģiju”

 

Kāpēc mēs ar neaptumšotu prieku iesaistījāmies šajā 21 Dienā Gaismā?

Tāpēc, ka mēs visi ticam kopējam enerģijas un gaismas laukam, kurā mīlestība un viss labais daudzkāršojas ģeometriskā progresijā atkarībā no to cilvēku skaita, kuri vienlaikus meditē vai uztur kādu garīgo praksi. Vismazākā pozitīvā doma tad pārvēršas dziedinošā un auglīgā spēkā, kuram nekas vairs nespēj stāties ceļā. Gan tie Gaismas palīgi, kuri jau piedzīvojuši līdzīgu procesu, gan tie, kuri šādi iesaistīties pirmo reizi, arī paši ir gatavi pilnīgi jaunai pieredzei, atklāsmēm un izmaiņām savā dzīvē. Mēs visi piedzīvojam jaunu laiku, ar jaunām, agrāk vienkārši nepastāvošām, enerģētiskām plūsmām un katrs no mums izjūt ar to saistītus kā pozitīvus, tā ne tik patīkamus pārmaiņu procesus. Un, tā kā visu mūsu virsmērķis vienmēr ir bijis palīdzēt cilvēkiem, tad vislabāk mēs to varam izdarīt, savienojot savas mazās Pasaules vienā veselumā, kurš piešķirtu uzdrīkstēšanās un atbalsta spēku visiem, kuri uzticēsies un būs kopā ar mums.

Ļoti silti iesakām negaidīt neko! Spēlējies! Jūties brīvi un gatavs/a saņemt jebko, kas nāk. Uzdod sev jautājumu – kāds gan burvīgs brīnums ir šodien paredzēts tieši man? 

Rezultāti var būt ļoti atšķirīgi, jo mums katram ir savs priekšstats par to, kas ir katra no mums augstākais potenciāls. Šī 21 diena Gaismā var būt laiks, kad ir viedi sapņi, tas var būt laiks, kad notiek fiziskā dziedināšanās, tas var būt laiks, kad parādās sapratne - kas es esmu, kāpēc es esmu un kādu Gaismu es pats varu nest tālāk pasaulē jau pēc šī projekta.

 

Ko sagaidīt šo dienu laikā?


Kopīgos garīgos saslēgšanās projektos novērots, ka:

 • dalībnieki iegūst lielāku mieru;
 • uzlabojas mācīšanās spējas;
 • uzlabojas kāju un roku asinsrite;
 • palielinās enerģija un darba spējas;
 • uzlabojas miegs;
 • paaugstinās imunitāte;
 • paaugstinās enerģētisko vibrāciju ātrums un frekvences tīrība fiziskajā un smalkajos ķermeņos;
 • negatīvā, vecā enerģija transformējas augstākās enerģijas formās;
 • atrisinās problemātiskas situācijas, izkustās iesprūdušas attiecības;
 • iestājas lielāka izpratne par to, kā mijiedarbojas doma un enerģija;
 • tiek izjusts gandarījums par mīlestības un dziedinošas enerģijas apmaiņu ar citiem cilvēkiem;
 • cilvēki piedzīvo vairāk prieka un labsajūtas visos dzīves aspektos.

Kā iesaistīties “21 diena Gaismā” seansos, lai izdarītu un saņemtu vislabāko:

1) Pavadi šo laiku (no 22:00 līdz aptuveni 22:30) mierā;

2) Ja vēlies, lai tiek strukturēts ūdens, noliec blakus pudeli ar ūdeni;

3) Koncentrējies uz šo brīdi tā, kā uzskati par vislabāko sev, bet Tev var palīdzēt izvēlēties daži Gaismas palīgu ieteikumi:

 • Domā labas domas un apzinies, ka mēs visi esam kopā un savstarpēji saistīti;
 • Domā pateicības domas vai sūti labus vārdus pārējiem, kaut nepazīsti tos;
 • Iztēlojies, ka ar savām domām Tu palīdzi dziedināties un attīrīties arī citiem;
 • Meditē veidā, kāds ir saprotams, pierasts un tuvs Tev;
 • Domās vai skaļi izsaki savu nodomu, piemēram: “Es esmu gatavs/a saņemt, sajust, ieraudzīt visu to, ko mana dvēsele ir gatava pieņemt šajā dievišķajā brīdī”;
 • Veic kādu sev pazīstamu vai jaunu garīgo praksi (mantru skaitīšana, lūgšana, Ho’oponopono, mandalas zīmēšana vai krāsošana un tml.)
 • Jeb kā, kā Tu to saproti, atver savu sirdi, sajūti, ka visi projekta dalībnieki šobrīd ir saistīti savā starpā un sūti mīlestību pa šīm saitēm un ļauj sev arī saņemt Mīlestību, Gaismu, Harmoniju.
 • Uzticies! Saredzi sevi laimīgu un izjūti pateicību par to!
 • Paklausies nomierinošu un patīkamu mūziku;
 • Apsēdies ērti, vai ierausies gultā zem pleda un padzer tēju;
 • Izved vakara pastaigā suni vai paņem klēpī kaķi;
 • Ja šajā laikā aizmiedz, nesatraucies!
 • Elpo! Vienkārši elpo!

Vēl vairāk – Tavam atbalstam –

Visu projekta laiku Tev būs iespēja pievienoties speciālam forumam, kurā varēsi gan apskatīt Evas apgleznotos akmeņus, gan uzdot jautājumus vadītājiem un citiem projekta dalībniekiem. Ja vēlēsies, varēsi arī dalīties ar savām sajūtām, piedzīvoto un saprasto šajās dienās. Forums būs kā īpaši droša un uzmundrinoša vieta, kur satikties visiem tiem, kuri jebkādā veidā uzturēsies šajā Gaismas laikā un laukā. 

Lai vēl vairāk sajustu, ka neesi viens. Varbūt, lai ieraudzītu, ka līdzīgas lietas notiek arī ar vēl kādu. Vai, lai iegūtu nesatricināmu pārliecību “Ar mani viss ir kārtībā!”

Lūdzu ņem vērā!
Norādītajos laikos Tu vari palikt tajā vietā un laikā savā ikdienā, kur esi!
Seansi netiks pārraidīti ne vizuāli, ne audiāli. Turklāt, enerģijai laika nav. Ja Tu iepriekš zini, ka nevarēsi būt noteiktā laikā domās ar visiem kopā, tad izdari to pirms vai pēc tam, ar iekšējo pārliecību, ka Tu esi kopā ar visiem noliktajā laikā.

Šeit Tev ir iespēja parūpēties par vienmērīgu labumu plūsmu Visumā un pateikties,

ja iespēja piedalīties “21 diena Gaismā” Tev ir ar vērtību.


“21 diena Gaismā”
Cena: €2.00

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.