GRĀMAT

PLAUKTS

KO TU ŠEIT

ATRADĪSI?

Kad pirms 5 gadiem "Dzīves elpas" Jaungada pasākumā ceļojām uz nākotni, manā nākotnē bija jauns skaists grāmatu plaukts ar "Dzīves elpas" pasniedzēju grāmatām.


Toreiz, es to iztēlojos, tiešām , kā baltu skaistu grāmatu plauktu. Grāmatu plaukts ir un arī dažas "Dzīves elpas" pasniedzēju grāmatas ir tajā, tomēr kādu laiku atpakaļ manī pamodās sajūta, ka gribu, lai mana grāmatu plaukta ideja dzīvo vēl jaudīgāk, vēl vērtīgāk. Nolēmu dalīties tajā.


Šodien paveras fantastiskas iespējas un mēs mūsu 7 gadu jubilejā veram vaļā virtuālo grāmatu plauktu. Te būs gan grāmatas ko varēsi lasīt virtuāli, gan arī reālas grāmatas, kalendāri un, iespējams, arī kas vēl vairāk, ko varēsi iegādāties un papildināt savu zināšanu lādi.

GRĀMATAS TAVAI IZAUGSMEI UN LABĀKAI DZĪVES KVALITĀTEI

Esi laipni lūgts "Dzīves elpas" grāmatplauktā!

Eva Voldiņa

Projekta "Dzīves elpa" radītāja

"Trīspadsmit Sapņotāji"

Dievu Augu Stāsti

Lasīt vairāk par grāmatu

Cena: 23.00 EUR

( iekļauti OMNIVA sūtīšanas izdevumi )

Stāsti un Zīmes: ININ NINI

Fotogrāfijas: Inga Plūme

Dizains: Everita Upeniece

Izauklēts: MOONLIGHT tribe

Izdevējs: Zvaigzne ABC

Medicīnas sievas ININ NINI grāmata TRĪSPADSMIT SAPŅOTĀJI, kurā viņa reāli mistiskās un mistiski reālās esejās stāsta par satikšanos ar sev īpašiem augiem no visām debesmalām. Grāmatai cauri vijas šamaņu ceļojumi, vīzijas, dziļi sapņi un seni mīti. Daloties savās izjūtās par Augu Dvēseļu spēku, viņa aicina arī grāmatas lasītājus veidot pašiem savas unikālās attiecības ar Dabu.


Cilvēka Dvēselei piemīt dabīga spēja sazināties pašai ar sevi caur citu dzīvo - caur kalnu,upju, mežu, ūdeņu un Augu Dvēselēm. Šī saziņa lielākoties nenotiek ar vārdiem; tajā nav iesaistīts virsprāts, bet gan sirdsprāts. Tā ir cita veida saziņa - dziļa un intuitīva. Mūsu senčiem vienotība ar Visu, saruna ar Dabu un Augu Dvēselēm bija neapšaubāma patiesība. Tā ļāva Zemes dzīvi uztvert kā Dievišķu mistisko pieredzi un katru elpas vilcienu izjust kā brīnumu.


Zemes Mātes Ayahuasca, Debesu Svētās Sēnes, Ziemeļu Vībotne, Austrumu Lotoss - tie ir tikai daži no Augu mistiķes ININ NINI satiktajiem Augiem Skolotājiem, kuru stāsti aicina atkalsatikties un savienoties ar Zemes spēku. Šī grāmata ir radīta, lai nepastarpinātidziedinātu un atgrieztu pie Pirmsākuma.

Vairāk par autoru un mūsu pasniedzēju vari uzzināt šeit:

ININ NINI "Dzīves elpā"

Es, ININ NINI, esmu mācījusies dziedinājuma spēku no Augiem - Skolotājiem tuvās un tālāszemēs. Senču viedumu un pasaku spēku esmu izzinājusi pie vienas no spēcīgākajām mūslaiku modinātājbalsīm Dr. Klarisas Pinkolas Estesas, autores grāmatai "Sievietes, kasskrien ar vilkiem". Sapņošanas, vīziju, transa stāvokļus un cilšu dejas no džungļu medicīnas vīriem un sievām, jā, arī no sapņu šamaņa Roberta Mosa. Dvēseles koučingu (atbalstu cilvēka Dvēselei mūža garumā, izejot visas iniciācijas jeb pārejas posmus no dzimšanas līdz aiziešanai) Misticisma skolā un Garīgajā Seminārā ASV.


Es strādāju ar nozīmīgām lietām, kas griež šo pasauli. Viens no strādāšanas veidiem ir runāt par to, par ko citi nerunā. Otrs — lūgt palīgā Augus — Skolotājus. Jo vārds iedarbina, vārds iekustina, palīdz tev atcerēties to, ko tu jau dziļi sevī, iekšienē zini. Un Augi, Māte Daba palīdz iztīrīt visu lieko un atvērt jaunai eksistencei.

ININ NINI

Par autoru

"Dzīves krāsas pasakās"

Autore: Dita Baumane - Auza

Ilustrāciju un vāka zīmējuma autore: Emīlija Magdalēna Baumane

Lasīt vairāk par grāmatu

Terapeitiskas pasakas pieagušajiem un bērniem

( iekļauti OMNIVA sūtīšanas izdevumi )

Cena: 15.00 EUR

Terapeitiskas pasakas pieaugušajiem un bērniem.


Grāmata ir mīlestības pilns veltījums gan autores bērniem, gan sabiedrībai kopumā, lai, lasot pasakas, vecāki kļūtu emocionāli tuvāki saviem bērniem un par galveno vērtību uzskatītu ar gandarījumu kopā pavadīto laiku. Tas būs ne vien vērtīgs ieguldījums gan bērna emocionālajā un garīgajā attīstībā, gan ģimenisko saišu stiprināšanā, bet arī brīnišķīga tradīcija, kas sniedz pozitīvas emocijas jebkurā vecumā.


Pasakas jau izsenis ir informācijas, zināšanu un tautas gudrības avots, veids, kā nodot pieredzi no paaudzes paaudzē gan vīrišķās un sievišķās identitātes saglabāšanai, gan nācijas un tautas sakņu stiprināšanai.


Diemžēl, modernās tehnoloģijas vājina saikni ar dabu, kā arī bērnu spēju un attīstību – prasmi patiesi just, vērot, spriest un izteikties. Galu galā bērniem tiek atņemtas attiecības pašiem ar savu patieso esību. Tieši tādēļ Dita Baumane - Auza nolēmu uzrakstīt terapeitiskās pasakas un šajā procesā visvairāk iesaistījās tieši viņas jaunākā meita, kas šai grāmatai veidojusi lielāko daļu ilustrāciju un uzrakstījusi arī vienu pasaku. Ar šīm pasakām autore aicina sabiedrību atgriezties pie ģimeniskajām vērtībām un bērnu audzināšanā visnozīmīgāko vietu ierādīt kopā pavadītajam laikam, lai pēc iespējas vairāk paustu savstarpēju mīlestību, cieņu un emocionālu tuvību.


Šīs pasakas var noderēt gan ģimenēs, gan arī kā metodisks materiāls izmantošanai skolās, bērnu izglītības, aprūpes un rehabilitācijas iestādēs, lai uzlabotu gan pieaugušo, gan bērnu emocionālo, garīgo un fizisko veselību.


Šīs pasakas rosina sabiedrību domāt un rūpēties par emocionālajām, garīgajām un ģimeniskām vērtībām.


Katras pasakas beigās ir koncentrēts vēstījums ar aicinājumu veidot mākslas darbu, pārrunāt izlasīto, domāt un pašiem radīt atziņas savai dzīvei.


Grāmatas nopērkamas J. Rozes, kā arī pie autores www.auzaart.lv

Par autori

Dita Baumane - Auza

Dr.,Mg.sc.sal., ārste - ginekoloģe - dzemdību speciāliste, psihosomatikas ārste, rekonektīvās prakses ārstemākslas terapeite

Vairāk par autori un mūsu pasniedzēju vari uzzināt šeit:

D.Baumane - Auza "Dzīves elpā"

"Citāds plānotājs"

Revolucionārs plānotājs Tavai personīgajai izaugsmei

Lasīt vairāk par plānotāju

Cena: 15.00 EUR

( iekļauti OMNIVA sūtīšanas izdevumi )

Plānotājs Tavam līdz šim vislabākajam gadam.


"Citāds plānotājs" ir vārda vistiešākajā nozīmē - citāds. Ja gribiet - arī dīvains. Tā idejas autore ir sertificēta pievilkšanās likuma trenere un koučs, Inguna Dadeika un tas balstīts uz faktu, ka visas mūsu domas materializējas un, lai mūsu dzīvē notiktu pozitīvi un laimīgi notikumi, domām jābūt pavadītām ar pozitīvām emocijām.Pirmais, kas atšķir šo plānotāju no “Tavas dzīves līdz Šim” – Tev tas nav jāiesāk ar jaunā gada 1. janvāri! Sāc to dienā, kad tas nonācis Tavās rokās! Mēs taču visi zinām, ka “Jaunā dzīve” vai labie nodomi nesākas no jaunā gada, nākamās pirmdienas vai rītdienas. Tā sākas tieši šobrīd, kad Tu apzinies sevi kā radītāju un uzņemies 100% atbildību par savu dzīvi. Plānotājs ir speciāli veidots tā, lai to būtu iespējams lietot jebkurā gadā, jebkurā dienā un datumā.


Uzsāc jaunu rituālu!


Izrādās, vien pietiek ar dažām minūtēm apzināti izjustām, priecīgām un laimīgām emocijām, lai iekustinātu Visumu radīt apstākļus un sakritības mūsu vēlmēm, mērķiem un sapņiem. Tādu mazu rituālu ikdienā arī palīdz ieviest un uzturēt Citāds Plānotājs.Jūs pilnīgi mainīsiet savas domas par ikdienas darbu plānošanu un tādas plānošanas efektivitāti un rezultātiem! Mēs drosmīgi sakām, ka mēs tā plānojam brīnumus. Lieliska dāvana tiem, kuriem patiešām novēlam "Lai daudz laimes!"


Dažu minūšu rakstu darbi, lai nokļūtu uz viena viļņa ar radīšanas enerģiju.


Plānotāja ideja balstās uz faktu, ka mūsu domas materializējas. Pilnīgi visas. Bet mūsu vēlēšanās piepildās tiešā saiknē ar mūsu emocijām. Emociju radītā frekvence arī ir šī “pasūtījuma izpildes lapiņa” Visumā. Frekvence, kura vienmēr rada pozitīvu rezultātu, ir prieka un pateicības frekvence. Pateicība ne tikai par to, kas jau noticis vai saņemts, bet par visu labo, kas vēl tikai būs!Šis, uz kvantu zinātnes atklājumiem par iespēju lauku un apziņas manifestāciju balstītais, plānotājs ļaus Tev pilnībā noteikt, ko Tu radīsi savā dienā un visā gadā. Uzdrīksties nomainīt pavisam mazu savu ieradumu detaļu (tā, vai citādi, mēs plānojam visi!) un pievieno absolūto manifestācijas frekvenci visam, ko vēlies! Izjūti prieku par visu savu dienu jau no paša rīta un vakarā Tev atliks tikai atzīmēt, kas un kā Tavā dienā ir noritējis vienkārši lieliski un brīnumaini. Tās pašas lietas, kuras Tu mēdzi savā vecajā plānotājā atzīmēt kā – ‘manikīra apmeklējums’, ‘tehniskā apskate’, ‘vecāku sapulce’ vai ‘projekta nodošanas termiņš’ un bieži izjust šo padarāmo darbu saraksta radīto stresu, neveiksmes priekšnojautas vai bailes sagaidīt nepatīkamu rezultātu – ar šo plānotāju Tu pārvērtīsi par priecīgu gaidu, sajūsmas pilnas pateicības jau iepriekš par viss superīgāko, vislabāko iespējamo rezultātu garantijas talonu.


Izvēlies savu ikdienas sabiedroto.


Ar šo plānotāju Tu sapratīsi un sajutīsi, ka šis spēks, lai kā Tu arī viņu dēvētu – par Dievu, Visumu, Augstāko inteliģenci, Māti dabu – vienmēr tikai gaida šos uzdevumus no Tevis un ar lielāko prieku tos izpilda. Mēs vienkārši neesam raduši kaut ko nodot šajās rokās, jo esam trenēti domāt un rīkoties tā, it kā mēs katrs būtu pats par sevi un nodalīti no visa. Un vēl… mēs Tev palīdzēsim atcerēties un izveidot ieradumu katru dienu vairākas reizes pateikt sev, ka Tu ļoti, ļoti, ļoti sevi mīli.Šī prakse īpašus komentārus un skaidrojumus neprasa, vai ne? ”Zobs pret zobu” un “katrs pats par sevi” pasaule pastāv tikai mūsu prātos, turklāt tikai līdz brīdim, kad izlemjam, ka turpmāk tā mums būs prieka, līdzjūtības, mīlestības, vienotības un pateicības pilna pasaule. Tu savu dzīvi līdz šim radīji tik un tā… Ar tām domām, kuras Tu domāji vakar un aizvakar. Ja Tevi ne līdz galam apmierināja tās izpausme, sāc radīt citādi!


Kāpēc izvēlēties "Citāds plānotājs"?


Jo tā ir godīga saruna pašam ar sevi. Jo tā ir iespēja sevi izzināt. Iespēja saprast, kas Jums ir svarīgs un, kas tāds nav. Iespēja domāt un darīt pašam sev, savai personīgajai izaugsmei. Jo tās ir atklātas pārdomas par lietām, kas Jūsu dzīvē ienes prieku un sajūsmu, un kas ienes šaubas, stresu, nemieru. Tā ir iespēja manifestēt savus sapņus un vēlmes. Nepārprotiet - vienas dienas laikā Jūs 100 tūkstošus savā bankas kontā nevarēsiet manifestēt. No sākuma Jums jāmaina ierastās taciņas savā zemapziņā, kas Jums katru dienu atgādina, ka to nevarat izdarīt, ka neprotat to izdarīt, ka Jums nepienākas. Tā vietā, Jums jāsāk iestaigāt citas taciņas, katru dienu sev atgādinot, ka Jūs to varat, ka Jūs to protat un, ka Jūs esat to pelnījis. Kā jebkura prasme - kļūst labāka to trenējot. Galvenais ir darīt to atkal un atkal, un atkal! Citāds plānotājs Jums būs kā sabiedrotais šajā brīnumainajā ceļā. Lai Jūs varētu sākt plānot savu laimīgo, veiksmīgo, mīlestības pilno “Jauno” dzīvi! Ne jau velti mēs to tā saucam - par citādu plānotāju!


Pēc iegādes ar jums sazināsies no Citādā Plānotāja, lai jūs varētu norādīt, tieši kuru no sešiem vāka dizainiem jūs vēlaties, kā arī jūsu telefona numuru, lai jūs varētu saņemt paziņojumu, kad pasītījums nonācis norādītajā Omnivas pakomātā.


Ar vāku dizainiem varat iepazīties www.citadsplanotajs.lv

Visbiežāk uzdotie jautājumi par "Citāds plānotājs"


Vai es varu lietot iepriekšējās sezonas plānotāju arī nākamajā gadā?


Plānotājs pēc savas būtības ir veidots tā, lai nebūtu piesaistīts konkrētam kalendārajam gadam. Tajā ir iekļauti datumi, un vārda dienas, bet nav norādītas nedēļas dienas. Tas nozīmē, ka plānotāju varat sākt, turpināt vai atsākt lietot jebkurā brīdī.


Kāpēc tieši 16 lauciņi katrai dienai?


Ir izpētīts ka laiks, ko pavadāt apsēžoties, sakoncentrējoties un padomājot par 16 lietām, kuras jūs šodien iespējami iepriecinās, ir pilnīgi pietiekams, lai jūsu smadzenes sāktu ražot laimes hormonus, piemēram serotonīnu un oksitocīnu, kuras izplata pozitīvas sajūtas ķermenī, rada vairāk enerģijas un palīdz fokusēties uz labu dienu, lai cik lielas vai mazas lietas jūs sagaidītu. Tas ir arī ļoti svarīgs nosacījums lai ķermenis pats sāktu sevi dziedināt.


Man lauciņi ir par mazu, lai visu tur ierakstītu? Ko man darīt?


Zemapziņai un vispārējam informācijas laukam nav svarīgs pierakstītā garums. Vari pierakstīt tikai atslēgas vārdus vai kodētus nosaukumus. Galvenais ir sevī sajust prieku par labiem notikumiem pilnu dienu.


Kas jāraksta sadaļa viņa darbi?


Nav noteikumu! Šī vietiņa paredzēta tādam kā treniņam dažas lietas nodot augstākai varai (Dievam, Kvantu laukam, Augstākajai inteliģencei, visuvarenajam dabas spēkam, vai jeb kam, kam ticat) un paļauties uz to, ka dažreiz Viņš var izdarīt labāk. Bet arī tā ir tikai interpretācija. Plānotāja idejas un teorijas autore, Inguna, stāsta: “Kad manam tuvam cilvēkam ir grūti un nav nekā tāda praktiska, ko es varētu viņa labā izdarīt, tad uzdodu Viņam palīdzēt šim cilvēkam. Vai situācijā, kad šķiet, ka vispār nevar saprast, kā to risināt, tad rakstu – lūdzu palīdzi ieviest skaidrību, ieraudzīt risinājumu, vai justies labāk. Abrahama Hiksa (Abraham Hicks – mācība par pievilkšanās likuma praktizēšanu, atpazīstot prieka spēku, lai sasniegtu visu, ko vēlaties) saka, ka cilvēka uzdevums ir tikai precīzi zināt, ko vēlas, un pārējais jau ir nododams Viņa rokās. Vai precīzāk – “Kā?” nav tava darīšana.”


Es rakstu un rakstu, un nekas nenotiek. Ko es daru nepareizi?


Patiesībā nav tāda pareizi vai nepareizi. Bet pajautāsim pretjautājumu – vai izjūti reālu, patiesu prieku par to, ko raksti? Vai pievieno pāris sekundes spilgtas iztēles tā, ka sejā iezogas smaids un gandrīz vai dancot, vai palēkāt uz vienas kājas sagribas? Emocija ir tā, kas radīs jauno realitāti. Vairāk informācijas par plānotāja būtību šeit.


Man ir maz vietas, kur ierakstīt dienas darbus.


Jā, tieši tā. Lai tur ierakstītu patiesi prioritāros darbus un nefokusētos uz visādu “figņu” (piedodiet). Plānotāja idejas pamatlicēja, Inguna Dadeika stāsta: “Es daru tā, ka “obligātos” dienas darbus rakstu 16 mākonīšos. Piemēram, uz ārkārtīgi pozitīvas nots panākta vienošanās ar klientu. Vai, vienā vēsā mierā un vēl vieglāk, kā gaidīju, pavadīta vizīte pie zobārsta. Tā arī ir Citāds plānotājs atšķirība no plānotājiem parastajiem.


Man nesanāk katru dienu ierakstīt visos lauciņos.


Lai piesakās kāds, kurš pilnīgi nevienu dienu nav izlaidis! Iedosim nākamās sezonas plānotāju par brīvu!Tā gadās un tas ir normāli – pat tad, ja pametat plānotāju uz mēnesi. Bet fakts, ar kuru dalījušies diezgan daudzi Citāds plānotājs lietotāji, ir – kad kaut kas sāk iet greizi, pēkšņi attapies – pareizi! Es taču neesmu plānojusi prieku, izdošanos, panākumus un brīnumus.Inguna Dadeika dalās: “Man visbiežāk ir tā, ka tajās dienās, kad rītu neesmu iesākusi ar šo pozitīvo strukturēšanos, pēc kāda laika nākas secināt, ka daudz biežāk esmu ielaidusi sevī negativitātes un tās ir ārkārtīgi toksiskas. Ķermenis pirmais parāda, ka esmu aizmirsusi plānotāju. Vienkārša emocionālā higiēna. Tomēr, tad, kad raksti mākonīšos, no sirds iesakām piepildīt visus un neatstāt pusceļā. Neizkāp Saldū, ja brauc no Liepājas uz Rīgu! Un ja izkāpi, neprasi, kāpēc neredzi Pētergaili! Vai citus Rīgas brīnumus.”Pievienojies mūsu kopienai Facebook un dalies ar savu pieredzi!


Vai tiešām var ieplānot brīnumus?


Aizej atpakaļ pie plānotāja un vismaz pirmo reizi ieplāno tur brīnumus. Pašam būs brīnumi, kas priekš tevis ir brīnumi.Inguna stāsta: “Jā, es rakstu reizēm “pilnīgo sviestu” vai “galīgo kosmosu”, vai “miers visā pasaulē” un “visi izsalkušie paēduši”. Mana dzīve, mana spēle. Vienu gan es garantēju – katru reizi, kad es ierakstu frāzi “gribu pierādījumu no Visuma, ka tas mani mīl” – tas nekad nav izpalicis. Veidi visdažādākie – pēkšņi uz grīdas savā istabā atrastas “sirsniņkonfektes”, par kurām es skaidri zinu, ka neviens tās te nevarēja atstāt, no rīta pamostoties saules zaķītis uz sienas sirds formā, uz balkona nokritis diega galiņš, kurš tur savijies sirsniņā, vai pie mājas pēkšņi uzsliets reklāmas plakāts ar mīlestības simboliem. Vienkārši jātur acis un sirds vaļā.”Ja meklēsiet pierādījumus brīnumiem, jūs tos ieraudzīsiet, ja meklēsiet pierādījumus pretējam, arī tos atradīsiet. Izvēle ir jūsu ziņā.


Kā ar gada plāniem vai, kaut vai, nākamajam mēnesim? Nav tādas vietas, kur ierakstīt.


Jaunās sezonas plānotājos ir! Bet, tikai tāpēc, lai tiešām ir kur to astīti piesiet un aizmirst. Uz lielajiem plāniem mēs ejam ar katras dienas mazo, skaidro, priecīgo emociju, ar uzticēšanos, ka ar mani viss notiek lieliski pie jebkuriem apstākļiem, ka es neskatoties ne uz ko esmu drošībā un ar pateicību jau iepriekš par to, ka es nekur citur nevaru nonākt, kā tikai pie tā, kas nāks man par labu. Arī tad, ja es sākumā neredzu, kā tas man nāk par labu. Un tā nav teorija, ka, ja katru dienu faktiski parūpējas par vienu vienīgu lietu – lai justos labi un priecīgi – lielie dzīves plāni it kā piepildās paši no sevis. Vai – vēl labāk! Tā ir Kvantu lauka realitāte.


Tas neizskatās nopietni!


Tas ir jautājums vai apgalvojums?Atstāšu šo bez atbildes un iešu ierakstīšu savā plānotājā, ka mana diena būs absolūti vienreizīga un apstulbinoši laimīga, neskatoties ne uz ko, un, ka es jau tagad izjūtu pilnībā apņemošu un patiesi nepieklājīgu pateicību par to…

"HOMO BEATUS"

Autors: Naums Nadeždins

Cena: ziedojums

sākot no 3.00 EUR

Lasīt vairāk par grāmatu

Grāmatas formāts: E-GRĀMATA

Vai pasaule, kas eksistē manā uztverē, ir reāla vai tā ir tikai ilūzija? Vai es reaģēju uz to, kas notiek realitātē, vai, būdams nomodā, turpinu redzēt sapņus? Vai nav pienācis laiks pamosties un... kļūt laimīgam?


Cilvēks ir radīts mīlestībai un dzīvei harmonijā ar realitāti. To pirms diviem tūkstošiem gadu vēstīja Jēzus no Nācaretes. To 2012. gada decembrī izmeklētājam stāsta Jēzus Jāzepa dēls Kloniks – dīvains cilvēks, kurš apgalvo, ka pa pēdām ilūzijai par iespēju radīt ideālo Labā Sabiedrību nebūtībā aiziet arī Homo Sapiens. Viņu nomaina Homo Beatus – Laimīgais Cilvēks. Cilvēks, kurš dzīvo laimīgi šeit un tagad.


Terminu Homo Beatus es izdomāju, lai paskaidrotu lasītajiem, ka mūsu Ļaunā un Labā Civilizācijas, tātad arī Homo Sapiens – būtnes, kas spēj atšķirt labo no ļaunā un pareizo no nepareizā – laiks ir pagājis. Starp citu, to es saku, pilnībā apzinoties savu vārdu nozīmi. Ļoti ceru: tas, ka grāmatas personāži, viņu tikšanās laiks un apstākļi ir izdomāti, nemaldinās jūs šajā jautājumā. Neatkarīgi no tā, vai mēs to vēlamies vai ne, mūsu paaudžu uzdevums ir unikāls un ārkārtīgi atbildīgs: veikt pāreju uz jaunu ēru – laimīgu cilvēku ēru. Uz Homo Beatus sabiedrību, kas dzīvotu un plauktu Dialoga civilizācijā jeb, citiem vārdiem sakot, Mīlestības civilizācijā.

Par autoru

Leonīds Kaļinins

Filozofs, rakstnieks, publicists, biznesmenis.


Autors 11 publicētām grāmatām, latviešu un krievu valodās, tai skaitā, “Riebeklīši”, “Sarunas ar Dāvidu” un “Homo Beatus”, daudzām publikācijām Latvijas žurnālos “Mistērija”, “ŽZL”, “Patiesā Dzīve” u.c.Naums: "Lai būtu laimīgs, man ir trīs galvenās vērtības - harmoniskas attiecības, sevis realizēšana un brīvība."

Vairāk par autoru un mūsu pasniedzēju vari uzzināt šeit:

N.Nadeždins "Dzīves elpā"

Literārais pseidonīms - Naums Nadeždins

"Pasaules radīšana"

Autors: Naums Nadeždins

Cena: ziedojums

sākot no 3.00 EUR

Lasīt vairāk par grāmatu

Grāmatas formāts: E-GRĀMATA

Pasaules radīšana — aizraujošs detektīvstāsts, tuvs filozofiskai teiksmai, kuras darbība sākas mūsdienu megapolē, bet turpinās Ēdenes paradīzes dārzā. Grāmata ne vien skar mūsdienu dzīves aktuālās problēmas, bet arī palīdz lasītājām rast atbildes uz mūžīgo jautājumu: kāpēc ir radīta pasaule un kāda vieta tajā pieder cilvēkam.


Vai esat kādreiz domājuši par to, no kurienes uz zemes ir radies cilvēks, kas lasa detektīvus? Un tas, kurš raksta teoloģiskus traktātus? Un tas, kurš noliedz Dieva esamību, bet tajā pašā laikā vērīgi lūkojas debesīs, cenšoties izprast esības noslēpumus?


No kurienes mēs nākam? Kurp ejam? Kā ierīkota mūsu pasaule? Kas un kādēļ to radījis? Un vai vispār ir vērts sev uzdot šādus jautājumus? Nezinu. Tomēr tas nenozīmē, ka man nav nekā sakāma šajā sakarībā... Jūsu rokās, mani dārgie lasītāji, ir grāmata, kuru ar vienādiem panākumiem varētu nosaukt gan par detektīvu, gan teoloģisku fantāziju vai filozofiskām piezīmēm, ja vien es nebūtu tai devis citu apzīmējumu: viegla lasāmviela par nopietnu tēmu. Varētu pat teikt - “ļoti”. Proti, ļoti viegla un ļoti nopietna... Es nezinu, kas jūs ieinteresēs vairāk: detektīvstāsts, kura darbība, kā izrādās, attīstas praktiski mūsdienās, vai arī lielas mīlas stāsts, uzplaucis pirms tūkstošiem gadu Ēdenes dārzā. Bet varbūt pastaigas pa ziedošanās paradīzes kalnu takām, ko skaista meitene, vārdā Ieva, vienkārši sauc - “dzīve”?


Es nezinu, kas aizraus jūs vairāk, bet esmu pārliecināts, ka laiks, ko būsit atvēlējuši šai “vieglajai lasāmvielai”, nebūs zudis velti. Un jūs nonāksit nedaudz tuvāk sapratnei...


Kā sapratnei? Bet, lūk, uz šo jautājumu katram no jums būs jāatbild pašam. Tādi ir spēles noteikumi...P.S.


Turklāt, ja jums piepeši liksies, ka viss, kas uzrakstīts šajā grāmatā, nav fantāzijas, bet tīra patiesība, ja jūs nolemsit, ka tā tas patiešām arī bijis, tad, lūdzu, atcerieties, ka to neesmu teicis es, bet jūs. Tā ir jūsu izvēle un jūsu lēmums. Es savu izvēli jau esmu izdarījis...

Par autoru

Leonīds Kaļinins

Filozofs, rakstnieks, publicists, biznesmenis.


Autors 11 publicētām grāmatām, latviešu un krievu valodās, tai skaitā, “Riebeklīši”, “Sarunas ar Dāvidu” un “Homo Beatus”, daudzām publikācijām Latvijas žurnālos “Mistērija”, “ŽZL”, “Patiesā Dzīve” u.c.Naums: "Lai būtu laimīgs, man ir trīs galvenās vērtības - harmoniskas attiecības, sevis realizēšana un brīvība."

Vairāk par autoru un mūsu pasniedzēju vari uzzināt šeit:

N.Nadeždins "Dzīves elpā"

Literārais pseidonīms - Naums Nadeždins

"Pamodināt sevī RADĪTĀJU"

Autore: Maira Gūtmane

Cena: 13.00 EUR

Lasīt vairāk par grāmatu

Māksliniece: Ilze Egle

( iekļauti LATVIJAS PASTS sūtīšanas izdevumi )

Grāmata sniedz vispārīgu informāciju, lai palīdzētu lasītājam emocionālās, fiziskās un garīgās labklājības meklējumos, piedāvājot dažādus praktiskus uzdevumus sevis izzināšanai un savas dzīves pārstartēšanai.


Autore par grāmatu: “Šī grāmata, jauns mana ceļa posms, ietver materiālu, kas radies aktīvā darba gaitā – gatavojoties dāžādām izaugsmes nodarbībām un vadot tās. Tev piedavāju iespēju ne tikai izlasīt un pārdomāt tekstu, bet arī aktīvi darboties – pētīt, atklāt un mainīt sevi, savu dzīvi un pasauli.”


M.Gūtmane "Dzīves elpā"

Vairāk par autori un mūsu pasniedzēju vari uzzināt šeit:

Maira Gūtmane ir cigun pasniedzēja, sertificēta rekonektīvās dziedināšanas praktizētāja, un kā viņa pati saka - palīgs tiem, kuri cenšas sakārtot savu dzīvi.


Savu ceļu Mairai palīdzēja izvēlēties dzīves pagriezieni, kas aizveda viņu pie ciguna un citām pašizaugsmes tehnikām, līdz ar to visi viņas atklājumi un prakses nav teorētiskas, bet dzīvē izmēģinātas un pierādītas, pašai tās pielietojot savā ikdienā..

Maira Gūtmane

Par autori

"Trīspadsmit Sapņotāji"

Dievu Augu Stāsti

Lasīt vairāk par grāmatu

Cena: 29.99 EUR

( iekļauti OMNIVA sūtīšanas izdevumi un īpašu veltīts ieraksts saņēmējam no ININ NINI )

Stāsti un Zīmes: ININ NINI

Bildes un dizains: Justīne Vilkauša

Izauklēts: MOONLIGHT tribe

Izdevējs: Zvaigzne ABC

Medicīnas sievas ININ NINI grāmata TRĪSPADSMIT SAPŅOTĀJI, kurā viņa reāli mistiskās un mistiski reālās esejās stāsta par satikšanos ar sev īpašiem augiem no visām debesmalām. Grāmatai cauri vijas šamaņu ceļojumi, vīzijas, dziļi sapņi un seni mīti. Daloties savās izjūtās par Augu Dvēseļu spēku, viņa aicina arī grāmatas lasītājus veidot pašiem savas unikālās attiecības ar Dabu.


Cilvēka Dvēselei piemīt dabīga spēja sazināties pašai ar sevi caur citu dzīvo - caur kalnu,upju, mežu, ūdeņu un Augu Dvēselēm. Šī saziņa lielākoties nenotiek ar vārdiem; tajā nav iesaistīts virsprāts, bet gan sirdsprāts. Tā ir cita veida saziņa - dziļa un intuitīva. Mūsu senčiem vienotība ar Visu, saruna ar Dabu un Augu Dvēselēm bija neapšaubāma patiesība. Tā ļāva Zemes dzīvi uztvert kā Dievišķu mistisko pieredzi un katru elpas vilcienu izjust kā brīnumu.


Zemes Mātes Ayahuasca, Debesu Svētās Sēnes, Ziemeļu Vībotne, Austrumu Lotoss - tie ir tikai daži no Augu mistiķes ININ NINI satiktajiem Augiem Skolotājiem, kuru stāsti aicina atkalsatikties un savienoties ar Zemes spēku. Šī grāmata ir radīta, lai nepastarpinātidziedinātu un atgrieztu pie Pirmsākuma.

Vairāk par autoru un mūsu pasniedzēju vari uzzināt šeit:

ININ NINI "Dzīves elpā"

Es, ININ NINI, esmu mācījusies dziedinājuma spēku no Augiem - Skolotājiem tuvās un tālāszemēs. Senču viedumu un pasaku spēku esmu izzinājusi pie vienas no spēcīgākajām mūslaiku modinātājbalsīm Dr. Klarisas Pinkolas Estesas, autores grāmatai "Sievietes, kasskrien ar vilkiem". Sapņošanas, vīziju, transa stāvokļus un cilšu dejas no džungļu medicīnas vīriem un sievām, jā, arī no sapņu šamaņa Roberta Mosa. Dvēseles koučingu (atbalstu cilvēka Dvēselei mūža garumā, izejot visas iniciācijas jeb pārejas posmus no dzimšanas līdz aiziešanai) Misticisma skolā un Garīgajā Seminārā ASV.


Es strādāju ar nozīmīgām lietām, kas griež šo pasauli. Viens no strādāšanas veidiem ir runāt par to, par ko citi nerunā. Otrs — lūgt palīgā Augus — Skolotājus. Jo vārds iedarbina, vārds iekustina, palīdz tev atcerēties to, ko tu jau dziļi sevī, iekšienē zini. Un Augi, Māte Daba palīdz iztīrīt visu lieko un atvērt jaunai eksistencei.

ININ NINI

Par autoru

"SAULES GADA DIENRĀDIS"

Autore: Kristīne Vallere

Cena: 7.00 EUR

Lasīt vairāk par dienrādi

Dizains un nosaukums: Kārlis Ulmanis

( iekļauti LATVIJAS PASTS sūtīšanas izdevumi )

Viss ir kustībā, mainībā, attīstībā, kāpumos un kritumos, tik Saule stāv uz vietas un ar savu gaismu tur šīs sistēmas centru, lai mēs nenomaldītos. Ir labi zināms - uz ko koncertēsi savu uzmanību, tur arī saņemsi spēku. Izmēģini būt tuvāk gaismai, pavēro Saules dienrādi un, varbūt arī savā dzīvē, ienāks vairāk gaismas.


Saules gads 2020.gadā sākas 20.martā līdz ar Saules ieiešanu Auna zvaigznājā un ilgs līdz 2021.gada 21.martam. Dienrādī ir aprakstītas Saules mēneša 30 dienas, un katrai no tām ir savs aizbildnis, kas pastiprina kādu no dzīves sfērām. Pateicoties šai informācijai, ir iespējams padarīt savu dienu ražīgāku un jēgpilnaku, uzzinot atbildes uz jautājumiem:


• Ko labāk darīt šajā dienā?

• Kādu krāsu izvēlēties savam tērpam, lai veiksmīgāk risinātos darbi?

• Ko ēst un no kā labāk atturēties?

• Kādas planētas, stihijas un dabas elementi ir vairāk klātesoši un draudzīgi konkrētajā dienā?


Dienrādis ir galda kalendāra formātā (izmērs: 23cm x 16 cm), kur katrai Saules dienai ir sava lapa.

Par autori

Kristīne Vallere

Astroloģe, pirtniece, neirografikas instruktore, labu ļaužu sanākšanas „Laika Rata pietura Evertos” organizatore un “Dzīves elpas” pasniedzēja.


Kristīne augstā godā tur seno latviešu tradīcijas, kas iekļauj sevī gan uguns rituālus, gan Saules svētku svinēšanu. Dzīvošana vienā ritmā ar Sauli, iedvesmoja viņu radīt Saules kalendāru, lai varētu dalīties ar citiem cilvēkiem savās zināšanās par Saules ritējumu un kā tas ietekmē mūsu ikdienu. Autore teic: “Dzīvojot pēc principa - jo vairāk dosi, jo vairāk saņemsi vietā - es mīļu prātu dalos ar saviem atklājumiem, pieredzi un meklējumu rezultātiem.”.

Vairāk par autori un mūsu pasniedzēju vari uzzināt šeit:

K.Vallere "Dzīves elpā"

PASŪTI SAVU GRĀMATU.

  • Aizpildi formā prasīto informāciju;
  • E-pastā saņemsi apstiprinājumu, ka pasūtījums veikts;
  • Apmaksā pasūtījumu uz saņemtajiem revizītiem;
  • Saņem pasūtījumu ar "Latvijas Pasts", OMNIVA starpniecību vai E-grāmatu e-pastā.

Neskaidrību gadījumos droši jautā:

dziveselpa@dziveselpa.lv