Simona Kārkliņa Mīlestības meditāciju vadītāja Pasniedzēja Notikumi

Cilvēki diezgan bieži pamanās aizvērt savas sirdis un tādējādi izkrīt no mīlestības plūsmas.Bet piedzimstam mēs visi balti, pūkaini un pareizajās plūsmās.

Mīlestības meditācijas palīdz atvērt sirdi. Tā ir meditācija, kas palīdz atgriezties mīlestībā.

Simona:

"Vadu grupas Mīlestības meditācijas un individuālos seansus, kuru laikā palīdzu cilvēkiem atslābināt ķermeni, nomierināt prātu, izelpot negatīvās emocijas, ja tādas ir sakrājušās, atjaunot veselīgu pašvērtējumu un labu iekšējo sajūtu. Palīdzu cilvēkiem ar mīlestību dziedināties un mīlestībā būt. Tāds ir arī manas grāmatas nosaukums

 "Ar Mīlestību dziedināties. Mīlestībā būt" 

"Dzīves elpas" 7 gadu jubilejas NEDĒĻAS CILVĒKS

Simona ikdienā savu iekšējo līdzsvaru atjauno esot vienatnē svaigā gaisā. Iecienītākā vieta ir pie jūras, kurā viņa peldas visa gada garumā, pat ziemā reizi nedēļā ļaujot ūdenim sevi attīrīt. Kamēr, stāvot jūras krastā, viņa pie sevis domās skaita “es tīru āra visas negatīvās domas un emocijas”, vējš izpūš visu lieko. Bet reizēs, kad nav iespējas tikt līdz jūrai, nomierināt prātu un atslābināt muskuļus lieliski palīdz siltais vannas ūdens, kurā viņa mīl gulēt gandrīz tikpat ļoti cik ļoti sirdij tuvas Simonai ir relaksējošas masāžas.

Aicinām iepazīsties ar “Dzīves elpas” pasniedzēju Simonu Kārkliņu tuvāk.

Kāpēc Tu dari to, ko Tu dari?

Kāpēc es vadu Mīlestības meditācijas? Man patīk cilvēkiem palīdzēt atgūt labu iekšējo sajūtu. Man patīk redzēt kā cilvēki, kas vēl tikko bija pārguruši un nelaimīgi, nu labsajūtā staro.

Kas ir tas, kas tev dod spēku?

Daba. Es enerģiju atjaunoju dabā.

Kā tas, ko Tu dari, palīdz cilvēkiem?

Mīlestības meditācijas laikā cilvēka ķermenis atslābst, prāts nomierinās un atgriežas laba iekšējā sajūta. Kad atjaunots iekšējais miers un veselīgs pašvērtējums, uzlabojas veselība un arī partnerattiecības.

Kā tu sajūti mīlestību, kas tev to apliecina?

Es labi jūtu, vai cilvēka sirds ir atvērta un mīlestības pilna, vai aizbarikādējusies ar aizvainojumiem. Bieži vien cilvēku sirdis jau no bērnības ir pievērtas, lai tādējādi sevi pasargātu no sāpēm. Ja cilvēka sirds ir vaļā, es jūtu siltu mīlestības plūsmu.

Ko Tu pati vēlies pastāstīt cilvēkiem?

Zeme ir planēta, uz kuras, cilvēka ķermenī dzīvojot, ir iespēja piedzīvot visdažādākās sajūtas un emocijas. Svarīgi atcerēties, ka katrai Dvēselei ir savi uzdevumi, kurus tieši šajā dzīvē un šajā ķermenī esot var realizēt.

Kurp dodas pasaule tavā skatījumā un sajūtās?

Mēs katrs atsevišķi un visi kopā veidojam realitāti – ar savām domām, vārdiem, vēlmēm un emocijām. Es cenšos izstarot gaismu un mīlestību. Cilvēki un notikumi man visapkārt ir brīnišķīgi trenažieri un lakmusa papīrīši manai spējai noturēties gaismā un mīlestībā. Šis jautājums ir jāuzdod sev katram pašam – kurp es dodos, ko es vēlos šajā dzīvē iemācīties un ko labu varu izdarīt?

Tavs jautājums citiem mūsu pasniedzējiem un sekotājiem?

Ko Tu šajā dzīvē esi iemācījies un ko vēl vēlies iemācīties?

 


Pasniedzēju cikli :Sazināties ar pasniedzēju