Sarmīte Eiduka Punktiņmandalu treapeite Pasniedzēja Notikumi

Mans Dvēseles ceļš uz Zemes sākās, piedzimstot ļoti brīnišķīgā laikā, — es esmu pirmsjāņu bērns. Kad visiem mājās vāzes ir piepildītas ar jāņuzālēm, tad man visapkārt greznojas mani dzimšanas dienas ziedi. Šķiet, šī atnākšana uz Zemi Saulstāvju laikā dod man milzīgu enerģiju Būt. Un katru gadu vasaras Saulgriežu jeb Saulstāvju laiks man ir ļoti īpašs un spēcīgs: es to sajūtu kā pacelšanos arvien jaunā un jaunā spirāles lokā.

Par sevi runāt man vairs īsti nav intereses, jo šķiet — mans iepriekšējās pieredzes stāsts jau ir izstāstīts (tomēr, ļoti iespējams, kādam tas var palīdzēt noticēt saviem spēkiem, nebaidīties darīt un izgaršot katru savas dzīves mirkli). Šobrīd es ļoti daudz varētu runāt tieši par „PunktiņMANDALĀM”, jo tā ir mana šābrīža pieredze — vēl tikko dzimusi, vēl visa esmu tajā iekšā, tā vēl čurkst un mutuļo.

PunktiņMANDALU terapija ir ļoti spēcīgs terapijas veids, kurš ATBRĪVO visos mūsu ķermeņos sablīvēto enerģiju, palīdz atraisīties no seniem pāridarījumiem un aizvainojumiem, no visa liekā un nevajadzīgā mūsu ķermenī. Šīs terapijas laikā ir iespēja DZIEDINĀT pagātnē gūtās traumas, mūsu nepiepildītās gaidas un ATKLĀT sevī jaunu potenciālu, vēl nepiedzīvotus scenārijus. Šajā procesā mēs STIPRINĀM savus dabas dotos talantus un spējas, piešķiram spēku mūsu snaudošajai enerģijai un IEGRIEŽAM jaudu iestrēgušajos procesos.

Darīšanas, vērošanas un radīšanas procesā mēs radām jaunu šodienu. Mēs noticam saviem spēkiem un kļūstam paļāvīgi tiem savas dzīves procesiem, kuri mūs ved uz piepildījumu. Katram uz savu jēgpilnu dzīves piepildījumu. Nav vienas receptes visām kaitēm, bet ir viens terapijas veids, kurš atklāj neskaitāmas iespējas radīt jaunus notikumu scenārijus.

Punkts esi tu, tu esi punkts! Viss sākas ar mani, viss sākas manā centrā, manā sirds centrā. Mans sirds centrs ir mans sākotnes punkts. Vienotība it visā! Mana ārējā pasaule un ārējās izpausmes atspoguļo manu iekšējo pasauli. Savā iekšējā pasaulē es ienesu visu, kas ir manā ārējā pasaulē. 

„PunktiņMANDALAS”, manuprāt, ir viens no visspēcīgākajiem instrumentiem, kā iemācīties būt tagadnes mirklī, būt Šeit un Tagad.


Pasniedzēju cikli :Sazināties ar pasniedzēju