Sandra Šmaliņa Recall Healing sistēmas praktizētāja. Reconektīvās dziedniecības specialiste Pasniedzēja Notikumi

Sandra ir Monade Garden skolas izveidotāja, Recall Healing sistēmas praktizētāja un pasniedzēja, sistēmas Subconsious Archetypes Recovery autore, kas piedāvā  zemapziņas programmu korekciju ar arhetipu palīdzību. Reconektīvās dziedniecības specialiste.

Nav neizdziedināmu slimību, ir tikai neatrisināti konflikti.

Kā atpazīt konfliktus un kā tos novērst ir stāsta pirmā daļa, lai spētu izmainīt realitāti. Jautājums uz kuru atbildam ir  - KĀPĒC? Bet, lai uz to atbildētu ir jāsaprot slimības veidošanās un zemapziņas programmēšanas algoritms.

Ja esi sapratis, kāpēc esi saslimis, spotāna atveseļošānās (remisija) vairs nav mistiska un neizskaidrojama, jo ir bio-loģiska ķermeņa reakcija,  brīdī, kad ir novākti emocionālie faktori un programmas, kas to ir izraisījušas.

Katrai slīmībai un situācijai dzīvē ir nozīme – tā ārēji parāda to, par ko mēs neesam informēti. Atpazīstot savus konfliktus un analizējot emocionālos stāvokļus mēs varam piekļūt programmēšanas brīdim un līdz ar to šo programmu pārrakstīt vai neitralizēt. 

Recall healing sistēma darbojas gan risinot ar veselību saistītus jautājumu, gan attiecības, finanses, ģenētiskas slimības kā arī citu nevēlumu situāciju novēršanu. Jo visu šo jautājumu pamatā ir zemapziņas programmas, kas darboja bez mūsu apzināšanās.

Jaunas dzīves sākums nav mistika vai “sākšu no rītdienas” apņemšanās. Tas ir apzināts stāvoklis,  sava ceļa izpratnes stāvoklis, kā stāsta varonim, kuram jāpārvat šķeršli, lai īstenotu savu sapni.  

 


Pasniedzēju cikli :Sazināties ar pasniedzēju