Marta Kimonte Austrumu dziedniecības speciālists Pasniedzēja Notikumi

Šīs dzīves stāsts sākās ne tik tālajā 1987.gadā Ulanbatorā, Mongolijā. Nekas šajā pasaulē nav pastāvīgs. Gūstot mācības un pieredzi mākslā, viss pavirzījās pavisam citā gultnē, uzskākot mācības austrumu medicīnā.. Te nu es dzīvoju Latvijā un nodarbojos ar holistiskās metodes dziedniecību, balstoties uz Tradicionālo Ķīniešu medicīnu un Tradicionālo Tibetas medicīnu.

Vai jūs zinājāt, ja cilvēkam bieži sāp ausis, ir priekšlaicīga matu izkrišana – ka tas norāda uz novājinātām nierēm? Vai arī ir izteikta sarkana sejas āda – tas savukārt, liek mums pievērst uzmanību uz sirds pašsajūtu. Vai palūkojoties uz savām pēdām, ka tās mums var daudz ko pastastīt par veselības stāvokli..

Savu ceļu dziedināšanas pasaulē, es iesāku ar ķīniešu pēdu masāžu. Jau izsenis ir uzskats, ka pēdu masāža ir ļoti efektīva metode gan diagnosticēšanā, gan ārstēšanā, gan profilaksē, par cik uz pēdām atrodas ļoti daudz nervu galu, kuri ir saistīti ar dažādiem iekšējiem orgāniem. Izskatot šīs zonas, mēs varam spriest par konkrētā orgāna stāvokli.

Strādājot ar cilvēkiem, es sāku pamanīt, ka iedarbojoties tikai caur fizisko ķermeni, labvēlīgi rezultāti parādās pēc ilgstoša laika. Tādēļ dziļāk pētot austrumu prakses, es sapratu, ka cilvēkam ir svarīgas 3 sastāvdaļas : vesels fiziskais ķermenis, veselas emocijas un rāms , vesels prāts.

U-sin jeb 5 elementu sistēma ir lielisks instruments, lai pēc dzimšanas datuma saprastu, ar ko cilvēks ir atnācis šajā dzīvē. Kādi orgāni un sistēmas ir novājinātas. Kur saslimšanas var izpausties visātrāk. Kā arī kuri orgāni un sistēmas ir spēcīgi. Vēl pēc U-sin sistēmas var izpētīt cilvēka psihoemocionālo portretu un izzināt, kādas rakstura īpašības un emocijas traucē dzīvot harmonijā ar sevi un apkārtējo pasauli.

Piemēram, mēs redzam enerģētisko pārpalikumu KOKA elementā – tas mums dod signālu, ka cilvēkam ir jāstrādā ar dusmu emociju. Vai piemēram ir pārpalikums METĀLA elementā -  tas mums stāsta, ka cilvēks ir emeocionāli noslēgts no apkārtējās pasaules un bieži var nonākt depresīvajā stāvoklī.

Redzot un saprotot kā darbojas U-sin sistēma, mēs zinam, ka katram clvēkam ir nepieciešama sava pieeja – kādam ir jāpalīdz ar pārdomām, kādu ir jāiepriecina vai kādu, tieši otrādāk ir jāsadusmo.

Taču arī viens no veselā cilvēka stūrakmeņiem ir viņa dienas režīms un uzturs. Ķermenis ir daļa no dabas un dabā cikliski nomainās sezonas. Izmantojot TĶM zināšanas, kuras balstās uz 5 elementu sistēmas – mēs varam izzināt katras sezonas īpašības, kādu uzturu lietot, kādas ikdienas rekomendācijas ievērot.

Gadā ir 4 sezonas, taču TĶM izskata 5 sezonas un 5. ir starpsezona -  viens no svarīgākajiem gada posmiem, lai īpaši padomātu par veselības profilaksi. Jo šajā laikā pārkārtojas enerģijas gan dabā gan cilvēka ķermenī. Tas ilgst 18 dienas un tas ir laiks, kurā sagatavot sevi jaunajai sezonai.

Šis ir neliels ieskats tam, ko ar es nodarbojos savā ikdienas praksē.

Mīļi aicinu jūs izzināt sevi, harmoniskākai un mierpilnākai dzīvei!


Pasniedzēju cikli :


MARTA KIMONTE. U-sin jeb 5 pirmelementu lekciju cikls “Sezonālais uzturs”

Sazināties ar pasniedzēju