Ļutauras Viktorinas Neparasts cilvēks, kas māca sevi dziedināt pašiem Pasniedzēja Notikumi

Ļutauras Viktorinas vēsture ir neparasta. 2009. gadā viņam tika uzstādīta galvas smadzeņu garozas iekaisuma diagnoze – šo slimību modernā medicīna neārstē. Ārsti uzskatīja, ka Ļutauras stāvoklis ir ārkārtīgi kritisks un diagnoze bija nāvējoša. Puse viņa ķermeņa bija paralizēta, redze bija praktiski zaudēta un iekšējie orgāni bija pārstājuši normāli funkcionēt – Ļutauras bieži bija komā.

Redzot Ļutauras stāvokli, ārsti pārsūtīja viņu no slimnīcas uz vietu Viļņā, kuru sauca par „nāves ieleju”, jo tur veda cilvēkus, kuriem bija lemts mirt.

Pēc ārstu prognozēm viņam te vajadzēja nodzīvot ne vairāk, kā nedēļu. Neskatoties uz šīm prognozēm, pēc 6 mēnešiem Ļutauras pameta slimnīcu pats uz savām kājām.

Detalizētāka info par viņa slimību, izveseļošanos un pašreizējo darbību ir iegūstama saitā www.liutauras.eu

Šobrīd "Dzīves elpā" būs pieejamas Ļutauras Viktorinas video lekcijas, tāpēc dodies uz sadaļu PRODUKTI un uzzini vairāk

Про Лютаураса Викторинаса

История Лютаураса необычайна. В 2009 году ему был поставлен диагноз воспаление коры головного мозга – болезнь, которая не может быть излечена современной медициной. Положение Лютаураса было критическим для врачей, и диагноз былa смертeльным. Половина eго тела была парализована, глаза были ослаблены, его внутренние органы отказались функционировать, и Лютаурас постоянно впадал в кому.

Увидев это состояние, врачи отправили Лютаурaсa из больницы в хоспис. Здесь, по их прогнозам, он должен был прожить не более недели. Несмотря на все предсказания, через 6 месяцев Лютаурас покинул больницу своими ногами.

Более подробную информацию о его болезни, выздоровлении и деятельности можно получить на сайте www.liutauras.eu.


Pasniedzēju cikli :Sazināties ar pasniedzēju