Kristīne Ennīte Sejas un kakla veselīgā skaistuma maģijas speciāliste Pasniedzēja Notikumi

Kristīne:

"Pēc aiziešanas no mārketinga vadītājas amata, es vairākus gadus ļāvu sev un citiem ticēt, ka būšu lieliska mājsaimniece, kamēr nonācu līdz stadijai, kad vairak biju slima neka vesela. Pateicoties manai ilgajai slimošanai, kad analīzes it kā kārtībā, taču jutos slikti, nonācu līdz osteopātei, kas man iemācīja paņēmienus kā ar sejas pašmasāžu drenēt degunu. Brīdī, kad sapratu, ka šie paņēmieni palīdz ne tikai veselībai, bet arī estētikai, sapratu, ka šis ir mans. Tikpat ilgi cik es nodarbojos ar sejas pašmasāžu, es arī meditēju ikdienā un no slimīgas pārlieku jūtīgas sievietes esmu transformējusi sevi par veselīgu savas dzīves noteicēju. 

4 gadus atpakaļ sāku ar sejas jogu, pēc tam izgāju daudzus online un klātienes sejas pašmasāžas apmācības, visu izmēģinot uz sevi un meklējot arvien dzilākas un efektīvākas tehnikas. Taču visu laiku šķita, ka tikai ar seju ir par maz, kamē es atklāju Natālijas Žukovas visa ķermeņa korekcijas metodi, kas parāda to, ka cilvēks ir kopums, tādēļ, iedarbojoties uz ķermeni, mēs sakārtojam arī seju un  Mēs varam iztēloties, ka katram orgānam mūsos ir sava telpa, un dzīves laikā šajā telpā rodas nobīde un izmainās organisma bioķīmija un biomehānika. Tādēļ, veicot korekciju mēs panākam gan estētiskus uzlabojumus, gan arī pozitīvi ietekmējam veselības stāvokli. Šobrīd vēl esmu šīs metodes apmācības posmā.

Daloties ar Face Practise maģiju, es saņemu gandarījumu ne tikai redzot izmaiņas sieviešu sejās, bet arī mainot izpratni par dabīgu kosmētiku un tās ietekmi uz mūsu planētu."

Veselīgs dzīvesveids un uzturs ir visa pamatā - veselīgs skaistums garantēts. 


Pasniedzēju cikli :


KRISTĪNE ENNĪTE. Nodarbību cikls - Sejas un kakla jaunība pašas rokām
KRISTĪNE ENNĪTE. Sejas un kakla jaunības kurss “MIRDZUMS”

Sazināties ar pasniedzēju