Jana Reķe Astropsihologs Pasniedzēja Notikumi

Mums katram savā dzīvē ir jāspēj atrast un iet savu dzīves ceļu, jāspēj saklausīt smalkos sirds čukstus, kas palīdz sajust uz kuru pusi virzīties kārtējā dzīves pagriezienā. Ir vajadzīgs laiks, lai saprastu; ir vajadzīgs klusums, lai sadzirdētu; ir vajadzīga atpūta, lai pietiktu spēka un ir vajadzīga iedvesma, lai sapnis būtu stiprāks par bailēm. 

Tā arī es ar lielu pārliecību un 100% atdevi esmu strādājusi dažādās komercstruktūrās gan par pasniedzēju augstskolā, gan dažāda līmeņa projektu un komandu vadītāju, bet iekšēji jutusi piepildījuma trūkumu. Tādēļ paralēli daudzajiem pienākumiem, amatiem, akadēmiskajām studijām - nepilnus 10 gadus veltīju visas pieejamās psiholoģiskās un ezotērikās litereratūras apguvei, mēģinot izprast sevi un pasauli. Tam sekoja nākamo 10 gadu fāze, kad mācījos dzīvās zināšanas pie ezotēriķiem, parapsihologiem, astropsihologiem vai vienkārši viediem cilvēkiem. Šajā laikā esmu iemācījusies sadzirdēt savas sirds čukstus un iedegusi savā dzīvē to gaismu, kad vairs nejautāju - kur iet? vai iet? kāpēc iet? - jo es vienkārši to zinu.

Šobrīd vissaprotamākais nosaukums tam ko es daru - esmu astropsihologs. Man ļoti patīk strādāt ar katru cilvēku individuāli un ne vienmēr tā ir tikai astroloģija, numeroloģija vai psiholoģija, tā ir arī daudzu citu zināšanu sistēmu sintēze un otra cilvēka izjušana, kurai nav kāds konkrēts nosaukums, bet kuras mērķis ir palīdzēt.

Mans aicinājums ir palīdzēt cilvēkiem atklāt savu būtību un saskatīt dzīves pozitīvākos scenārijus


Pasniedzēju cikli :


JANA REĶE. Nodarbību cikls.Sešas dvēseles mācības jeb viedums aiz dualitātes. JANVĀRIS.
JANA REĶE. Nodarbību cikls. Sešas dvēseles mācības jeb viedums aiz dualitātes. FEBRUĀRIS.
JANA REĶE. Meditāciju cikls – Sirds pavasaris
JANA REĶE. Nodarbību cikls. Kā būt naudas plūsmā

Sazināties ar pasniedzēju