Ivo Puriņš Okultās astroloģijas meistars Pasniedzēja Notikumi

Maiju kalendāra ilggadējais priesteris, iniciētais “Sauļu salicējs”, Baltu zīmju tulks, šamanis, Objektīvās Laika Asociācijas dibinātājs un dienas beigās vienkāršs vīrs, Ivo Puriņš, 2012. gada beigās saņēmis no Ixil Kiche maiju vecajiem misiju – stāstīt Vecās pasaules iedzīvotājiem par 5. Tolteku atklāsmi un izplatīt šīs zināšanas Latvijā un visā pasaulē. Ivo, kā “Sauļu Salicējam” ir tiesības nodot šo zinību kodus saviem mācekļiem Latvijas teritorijā.

Tagad tās saprotu – noslēpums ir tāds, ka par “Dienu nesējiem” maiji nesauca padievus, BET cilvēkus, “Kalendāra šamaņus” – kuri iznesa caur sevi Dienu enerģijas. Izlaida caur savām jūtām visu skaisto un smago, kas Dienās bija. Izlaižot Dienas caur sevi, viņi pakāpeniski iemācījās tās pareizi tulkot. Un varēja ar šīm zināšanām atšķetināt pat cilvēku likteņa līnijas, ja tās sametušās mezglos.

Ivo komandas mērķis ir izplatīt sakrālā kalendāra zināšanas, cilvēkiem kam par to ir interese, neatkarīgi no to tautības vai piederības kādai sabiedrības grupai. Tieši tādēļ Ivo ciešā sadarbībā ar savu komandu ir izveidojuši visiem pieejamu kalendāru un to apmācības sistēmu interneta vidē. Apmācības sistēma domāta, lai interesentiem iemācītu pašus pamatus par to kā kalendārs darbojas un kā tas ir jāizmanto, lai pavērtu ceļu tālākai kalendāra izzināšanai, kurai savā ziņā nav robežu, jo tā iespējas ir bezgalīgas. Vairāk par Ivo un viņa komandas darbu lasi šeit 

 

Visas zināšanas ir veselā Pasaules Spoguļa lauskas. Atsevišķi nav zinātnes, nav reliģijas, nav maģijas...! Viss ir sasaistīts un vienots. Un dvēseļu līmenī - arī mēs esam savienoti.


Pasniedzēju cikli :


IVO PURIŅŠ. Kurss - Laiktelpas maģija. Kalendāra un dzīves zinības. 1.modulis
IVO PURIŅŠ. Kurss - Laiktelpas maģija. Kalendāra un dzīves zinības. 2.modulis
IVO PURIŅŠ. Kurss - Laiktelpas maģija. "Enerģijas kas darbojas cilvēkos, un ko cilvēks var apgūt. Personalais iespēju diapozons.. 3.modulis

Sazināties ar pasniedzēju