Inga Žentiņa Dzīvības un labklājības enerğijas mentore Pasniedzēja Notikumi

Es mēğināju savu dzīvi "iebāzt" dažādu stereotipu, šablonu, reliğiju, pienākumu, "tā ir pareizi" kastītēs. No 13 gadu vecuma biju kristietībā. Jo es vairāk centos būt laba sieva, laba māte, pareiza Dieva meita, jo smagāk palika dzīvot. Teorija ar dzīvi negāja kopā, lai kā centos izpildīt visas reliğiskās prakses un lūgšanas. Pienāca brìdis kad  uzdevu sev jautājumu "kas es esmu", "ko es šeit daru", "kāds ir mans ceļš, mana sūtība" un beidzu pakļauties citu mācībām -  kāds ir vienīgais pareizais ceļš.

Pēdējie 10 gadi ir mani spēcīgākie atmodas gadi, kuros atklāju, iepazinu sevi - savu būtību. Izieti dažādi ceļi, visdažādākās vēsturiskās, reliğiskās, zinātniskās mācības, ko negribu pat saukt vārdos, jo šajā pārejas laikā nekas no tā vairs nedarbojas. Acis atvēra reālas enerğētiskās praktikas un Visuma likumu izzināšama. 

Mana apziņa mainijās un dzīve mainijās. 

Augstākā izglītība Uzņēmējdarbībā man nodrošināja darbu finanšu jomā no 9 līdz 5, bet caur maksas kursiem, privātiem mentoriem un daudz dažādām praksēm, atklāju sevī spējas, unikalitāti, savu aicinājumu. Apgūstot zināšanas un veicot prakses spēju arī veidot un piesaistīt finanses savā dzīvē vairs neejot uz darbu, bet esot kopā ar saviem 4 bērniem un veicot viņiem mājas/online apmācības.

Manā sirdī ir dalīties ar zināšanām, pieredzi, praksēm caur ko katrs var atrast savu unikalitāti, savu Dievišķo būtību, atbrīvot sevi no zemapziņas programmām un kļūt par apzinātu savas Realitātes radītāju.

Mēs dzīvojam unikālā laikā, kad  cilvēkiem un Zemei mainās vibrācijas, ko apliecina Šūmaņa rezonanses skala. Cilvēki, kas savā apziņā ir gatavi un atvērti transformēties no 3 dimensijas apziņas uz 5 dimensijas apziņu, atklās savu unikalitāti un aicinājumu, attīstīs talantus un unikālas spējas, mainīs savu fizisko realitāti - veselību, attiecības, labklājìbu.

Iepazīstot Visuma likumus, apzinoties savu garīgo spēku un varu,  mainot savu apziņu, katram ir iespēja atbrīvoties no liekajām nastām, dzīves šabloniem, stereotipiem un veidot savu dzīvi kā tas vēlas, ieklausoties savā Dvēselē un ejot savu unikālo ceļu.

Mēs paši sevi neapzināti "saprogrammējām" dzīvei 3D - dzīvei konkurencē, izdzīvošanā, cīņās, ciešanās, pienākumos, šablonos. Tagad mēs paši sevi varam apzināti "pārprogrammēt" dzīvei 5D - vieglumā, labklājībā, priekā, mīlestībā un laimē.

Svarīgi ir apzināties vai tava enerğija materializē ko tu vēlies vai neapzinātu zemapziņas programmu dēļ ar savu enerğiju materializē nevēlamo.

Mēs esam ceļā - piedzīvojam 4D, kas ir pāreja no 3D uz 5D. 

Mēs katrs varam apzināties savu patieso būtību un ļoti strauji mainīt savas dzīves caur savu apziņu un savu enerğiju, jo pie augstajām vibrācijām viss materializējas ļoti ātri. 

Iesim kopā šo Mīlestības Ceļu.

 


Pasniedzēju cikli :Sazināties ar pasniedzēju