Inga Ružicka Sertificēta Pasniedzēja Notikumi

Dvēseļu pētniece & terape. GIDS pašam pie sevis CAUR iepriekšējām dzīvēm un Dvēseļu pasauli. Sertificēts “reinkarnacionikas” un “Likteņa matricas, cilvēku karmisko uzdevumu dziedināšanas” konsultants.

Inga:

"Savu dzīves aicinājumu es sapratu viegli, bet ceļš līdz tam bija grūts. Nācās izlasīt kaudzi grāmatu, noklausīties daudz webināru un dažādu kursu. Es ļoti daudz reizes rakstīju savas prasmes un iemaņas, lai saprastu, kas tad man īsti jādara šajā dzīvē. Mans saraksts bija aptuveni tāds: adīt, dejot, dziedāt, smaidīt, organizēt pasākumus, ievadīt informāciju datora, meklēt informāciju internetā utt.

Daudzās grāmatās, kuras es lasīju bija vienkārša doma”palīdzot citiem tu pats palīdzēsi sev un būsi laimīgs!” Bet nesapratu, kā es to varu izdarīt.

Meklējumu ceļš mani atveda uz „Reinkarnacionikas” institūtu. Un es sapratu, ka tas ir mans ceļš! Ar „reinkarnacionikas” palīdzību man izdevās saprast savu Dzīves Aicinājumu un rast atbildes uz daudziem maniem jautājumiem.

Notika lielas izmaiņas manā dzīvē. Es kļuvu pārliecināta par sevi, par savām spējām un zinu uz kurieni un kāpēc eju!

Mans uzdevums - Dot iespēju cilvēkiem aktivizēt dvēseles atmiņas caur iepriekšējo dzīvju un dvēseles pasaules prizmu.

Es strādāju individuāli un vadu klātienes seminārus, on-line vebinārus pēc reinkarnacionikas metodes un karmisko uzdevumu noskaidrošana ar "Likteņa matricas" palīdzību. Organizēju nometnes un konferences."

Ingas mērķis - Palīdzēt cilvēkiem ieiet apzināšanās līmenī un ieraudzīt sevi ar dvēseles acīm.

 

 


Pasniedzēju cikli :Sazināties ar pasniedzēju