Inga Gromova Alternatīvās medicīnas un sejas jogas pasniedzēja Pasniedzēja Notikumi

Manā dzīvē bija smags lūzuma punkts, kura dēļ es trijās dienās strauji novecoju. Tagad moderni ir teikt- ieguvu veģetatīvo distoniju Tad jau es to nezināju, jo pie dakteriem negāju, tikai tagad,  pateicoties savām zināšanām zinu, kas ar mani notika. Tad man likās, ka varbūt kādam esmu, ko sliktu izdarījusi un tādēļ man dzīve sit. Atceros, tā bija viena nakts, kad mēģināju atcerēties visus cilvēkus un lūgt viņiem piedošanu un pati piedevu saviem pāri darītājiem. Tad es nezināju, ne kas ir Dievs, Visuma likumi un sejas joga. Tikai tagad es saprotu, ka mans ķermenis rīkojās intuitīvi un piedošana ir rezonanse pa nullēm, jeb karmas izlīdzināšana. Tad es arī iepazinos ar Dievu un ieraudzīju, kā strādā Visuma likumi. Tagad es zinu, ka viss, kas ar mums dzīvē notiek nav sakritība! Jo manā dzīvē pēkšņi parādījās cilvēki un grāmatas, kas atklāja man SEJAS JOGAS noslēpumus.

Visas savas zināšanas es ieguvu pašmācības ceļā, man ir ļoti lielas priekšrocības es mācos, to kas man pašai patīk nevis eju caur instanci, kas mani piespiež mācīties. Pateicoties Akupresūras terapeitei un Reiki Meistarei  no Singapūras es apguvu Sejas Jogu. Visu šo laiku es daudz lasīju un mācījos gan par Austrumu un Āzijas filozofiju, gan par šamaņu kultūru. Es piedalījos izcila Ukraiņu jogas meistara  pranajamas jogas semināros un privāti konsultējos ar viņu, lai apvienotu un iesaistītu elpošanu, savā Sejas Jogā. Esmu pilnveidojusi sevi Nathas jogas retrītos un turpinu pilnveidot sevi nu jau 8 gadus gan no medicīnas un psiholoģijas skatupunkta, gan no dziednieku puses.

Ingas dzīves filozofija - 

"Es vēlos kalpot cilvēcei un būt, kā piemērs tam, ka var pēc iespējas ilgāk saglabāt sevi jaunāku,  veselīgāku, enerģiskāku un nodzīvot skaistas vecumdienas, bez problēmām un slimībām.

Lai nekad nepietrūkst mīlestības, sirdsmiers, smaids, lai vienmēr ir gribasspēks, uzņēmība un spars, lai skatāmies nākotnē ar cerību, drosmi un apņēmību, jo tikai tad mēs varam izveidot savu dzīvi skaitu un laimīgu!"

Ingas mērķis - iedot cilvēkiem instrumentus, kas padarīs viņus stiprus, enerģiskus, veselus un skaistus.

 


Pasniedzēju cikli :


INGA GROMOVA. Nodarbību cikls - Dınamıskā sejas vıngrošana
INGA GROMOVA. Nodarbību cikls - Rūnas iesācējiem, jeb 24 rūnu futarks- teorija un prakse.

Sazināties ar pasniedzēju