Antra Siliņa Taroloģe, astrālā maģija Pasniedzēja Notikumi

ANTRA:

Mana nodarbošabās: taroloģe, astrālā maģija

Tota Taro ir viena no manām garīgajām praksēm. Šo okulto kāršu autori ir Alisters Krouli, kurš ir viens no spēcīgakajiem un talantīgākajiem magiem, un Frīda Hariss, izcila māksliniece kura spēja iedzīvināt tās ar savu mākslinieces un vizionāres talantu. Šīs kārtis ir kā karte kas man palīdz kā kartē atrast savu dievišķo dzīves aicinājumu, iepazīt savas dvēseles noslēpumus caur kāršu simboliku. Šīs kārtis pārvalda varenais Maģijas Dievs Tots un varenais Eņģelis Hru, kas ir šo kāršu dvēsele. Man bija tas gods apgūt Tota Taro divinācijas mākslu pie šīs tradīcijas Telemas nesējas māsas IC. Šīs kārtis var izmantot prakstiskajā maģijā, piesaistot sev vēlamo spēku, vai talismanu izgatavošanā. Palīdzu arī citiem atrast ceļu uz savu patieso dzīves misiju.

Astrālā maģija – Seta Tuneļi

Seta Tuneļi ir viens no kabalistiskiem jēdzieniem, diezgan maz pazīstams. Seta tuneļi ir saistīti ar Tumšo  Kabalas Koku, kas ir analogs Dzīvības Kokam, ceļu vietā ir tuneļi un sefiru vietā ir klipotiskās čaulas. Rietumu maģiskajā tradīcijā ir pieņemts, ka pirms došanās uz augšu pa kabalistisko koku vispirms ir nepieciešams dodties pazemē. Šis ceļš atgādina Dantes Dievišķo Komēdiju. Seta tuneļi mūs ieved visdziļākajos dvēseles nostūros, kuros sēž mūsu tā saucamie tarakāni jeb dēmoni. Katram tunelim ir savas īpašības un katru tuneli apsargā sargs, zinot sarga vārdu un sigilu var piekļūt pie šiem spēkiem un tos “izlabot”. Tādējādi dēmonus var pārvērst eņģeļos, kas mūs ceļ augšā.

Pie šīs neparastās prakses es nonācu aktīvi pētot paralēlās pasaules iedzīvotājus caur apzinātiem sapņiem. Uzdevu viņiem jautājumus, taču neskatoties uz to ka viņi ir nesaprātīgi radījumi, iegūtie rezultāti ļoti nopietni lika aizdomāties. Nejauši es nopirku grāmatu par Seta Tuneļiem un sāku praktizēt un man par lielu pārsteigumu tuneļa sargi sāka mani apciemot sapņos. Kaut arī viņi ir dēmoniski pēc būtības, tomēr viņi labrāt palīdz, dziedina, dāvā mierinājumu. Šī pieredze pielnībā lauž visus priekšstatus par šo pasauli, tā ir uzvara pār bailēm ieskatīties sevī.


Pasniedzēju cikli :Sazināties ar pasniedzēju