Anita Mitriķe - ParaFeja Parapsiholoģe, burve, mīlestības pētniece Pasniedzēja Notikumi

Parapsiholoģija pašā pamatā ir holistiska pieeja psiholoģijai- metožu un zināšanu kopums, kas ļauj cilvēkam virzīties uz sava Augstākā potenciāla piepildījumu šeit uz zemes caur sevis apzināšanos un visu savu aspektu veselīgu integrāciju veselā personībā. 
Jautājums: kas es esmu? 

Burve, manuprāt, ir absolūti ikkatra sieviete savā dziļākajā būtībā. Caur dievišķās sievišķības apzināšanos, mijiedarbību ar dieviešu arhetipiem un pirmatnējo avotu, burve ir sieviete, kas spēj apzināti virzīt savu dzīvi, nevis akli pakļauties “karmai” un “liktenim”. Tapt pašai par savas realitātes- dzīves galveno režisori, scenārija autori, dekorāciju mākslinieci un, protams, galvenās lomas atveidotāju. 
Jautājums: ko es gribu? 

Mīlestības enerģijas apzināšanās nāca kā dāvana no bērnības. Agrāk tas bija ļoti grūti, jo tomēr ikdienā ir vesels spektrs ar visu ko, ne tikai mīlestība. Kopš pusaudzes gadiem iets ceļš, lai saprastu, kā dažādas enerģijas mijiedarbojas katrā vienā cilvēkā, ģimenē un sabiedrībā, kas ļāvis pieņemt realitāti tādu kāda tā ir, atsakoties no novērtēšanas. Intelekts kā tilts uz apzinātību, dažādu mācību, pamatā teosofijas studijas ir vedušas ceļā pie padziļinātākām izpratnēm, cēloņu / seku mijiedarbības novērošanas ikdienā, kā arī ikdienas draudzību ar savu Augstāko ES. Caur intelektu izprast kā transcendēt mīlestībā. 
Jautājums: kā mīlēt? 

Esmu setrificēta parapsiholoģe, strādāju ar klientiem gan individuāli, gan grupās jau vairākus gadus. Vairāk kā gadu gadu pasniedzu lekciju kursu “Meditācijas un rituāli” Baltijas Astroloģijas skolā. Savukārt savā dzīvē esmu transformējusies par brīvu, skaistu, apzinātu būtni, kas ar katru dienu arvien vairāk piepilda savu Augstāko būtību šeit uz Zemes. Arī saviem klientiem daudz un dažādos veidos esmu palīdzējusi gan izprast sevi, gan apzināties savas traumiņas, gan arī transformēt tās, lai iegūtu drošības un stabilitātes sajūtu dzīvē, atrastu savus talantus, hobijus un dzīves mīlestības.

Mīlestība ir brīvība. 


Pasniedzēju cikli :


ANITA MITRIĶE. Jaunās paradigmas iniciēšana sevī
ANITA MITRIĶE. Magdalēnas kodu atslēgas.

Sazināties ar pasniedzēju