Andris Ciekurs “Gaismas tīmeklis” aizsācējs Pasniedzēja Notikumi

Kas tu esi?

Te būs atbilde caur manu sarunu ar sevi: - Kas tu esi? - Andris! - Burvīgi, palaid to vaļā. Kas tagad esi? - Es esmu programmētājs, vīrs, tēvs. - Lieliski, laid vaļā, kas tagad esi? - Esmu gaiša būtne šajā pasaulē - Gaiša būtne, pasakaini. Tagad palaid vaļā arī to. Kas esi? - Esmu enerģija. - Palad vaļā. Kas esi tālāk? - Esmu apziņa. - Kas kļūsti, kad palaid vaļā apziņu? - Es kļūstu par visumu, vienots ar visu kas ir. - Nu skaisti. Kas notiek, kad palaid šo visumu vaļā? - Tad es vairs neesmu nekas. - Palaid vaļā šo neko. Kas tagad esi? - Tagad es varu būt jebkas. Esmu un neesmu vienlaicīgi. - Palaid vaļā šo potenciālu būt par jebko, esību un neesību. Kas esi? - Tagad es vairs nezinu kas esmu - Palaid vaļā šo neziņu. Kas esi tagad? - Tagad es esmu kaut kas, ko vārdos nevar izteikt. Tā ir vienkāršī sajūta. - Palaid vaļā šo vārdos neizsakāmo sajūtu. Kas esi tagad? Pienāk brīdis, kad fiziski vairs nespēj atbildēt uz šo jautājumu. Pēdējie slāņi ir visāķīgākie. Un tajos cilvēki iestrēgst visvairāk. Bet vienā brīdī saproti, ka tur vairs nekā nav. Ne tukšuma, ne neziņas, pat ne koncepta par sajūtu. Slāni pa slānim ir nojaukts viss, kas bija priekšā. Un tajā brīdī ieraudzīsi, kas esi.

Andris Ciekurs

"Vēl varētu rakstīt un rakstīt. Tas bija ļoti ilgs un smags ceļš, bet man izdevās. Tagad gaišais Andris ir harmonijā ar tumšo Andri. Un tagad man vairs nav bail no tumsas. Ne sevī, ne citos, ne pasaulē. Es varu staigāt pa tumšiem slāņiem un ļaut, lai šī tumsa mani apņem. Lai cenšas atņemt man visu labo. Un viss ir kārtībā. Tā ir mana izvēle, ko darīt un ko ne. Kamēr nav cīņas, šai tumsai nav nekādas varas un ietekmes manā dzīvē un attiecībās ar citiem cilvēkiem. Un es zinu, kā no šī slāņa iziet. Un, kopš es pieņēmu šo tumsu sevī un pasaulē kā vērtīgu un neatņemamu daļu no visuma, sāka notikt interesanta lieta. Tumsa mani sāka apmeklēt arvien mazāk un mazāk. Jau ilgu laiku tumši cilvēki no manis izvairās. Viņiem nav ko pie manis darīt. Tāpat arī visa dzīve sāka notikt gaišākā slānī. Un esmu iemācījies izveidot savienojumus ar visdažādākajiem cilvēkiem.

Ja pazūd alkas pēc gaismas un bailes no tumsas, diapazons, kurā cilvēks spēj mainīt slāņus kļūst daudz lielāks. Un man ir prieks iepazīt jaunas virsotnes un arī dziļas lejas. Tā bija ļoti smaga dzīves pieredze. Bet vērtīga. Un tā ļāva man kļūt par cilvēku, kas esmu tagad. Paldies."

                                                                                    /Fragment no Andra raksta "Gaisma un tumsa manā dzīvē"/

Andris: "Ik reizi, kad jūti patiesu prieku un piepildījumu, Tu esi gaismas tīmeklī. Tas ir neredzams savienojums, kas vieno mūs visus."

                                                                                                                      


Pasniedzēju cikli :Sazināties ar pasniedzēju