Vesela un laimīga nervu sistēma. Veselības enciklopēdija. 3. nodarbība

Maksas vebināri
Maira Gūtmane

Cigun skolotāja, Pārmaiņu trenere

Datums: 28 .janvāris,2021

Laiks: 19:30 - 21:00

Dalības maksa: 20.50 EUR Ielikt grozā
Tiešraide ir noslēgusies. Jums ir iespēja iegādāties nodarbības video ierakstu

Maira Gūtmane:

"Veselības enciklopēdija ir manas zināšanas un pieredze, kuras esmu ieguvusi 20 gadus praktizējot cigunu un citus dažādus enerģētiskās medicīnas un enerģētiskās psiholoģijas veidus (Džin Šin Džitsu, Kustību brīvība, Emocionālās brīvības tehnika, PEAT).
Bieži vien mani studenti mani sauc par staigājošo enciklopēdiju. Šis kurss ir mana un Dzīves elpas vēlme visu salikt kopā ērti pieejamā un lietojamā veidā."

Šajā reizē:

Ciguns nervus sistēmas harmonizēšanai – dažādi vingrojumi, pašmasāža, kas palīdzēs harmonizēt nervu sistēmu, atbrīvoties no stresa un iegūt mieru un labsajūtu, arī lielisku miegu. Ieteikumi no manas pieredzes par manu ceļu veģetatīvās distonijas izdziedināšanā.Ar kādiem paņēmieniem atjaunot ilglaicīgā stresa hormona līdzsvaru.  Virspusējais PEAT – arī ļoti vienkāršs un efektīvs enerģētiskās psiholoģijas paņēmiens miera un nervu sistēmas stabilitātes iegūšanai. Džin Šin Džitsu plūsma nervus sistēmas labsajūtai. Un meditācija “Miers”

MAIRA GŪTMANE. Nodarbību cikls - Veselības enciklopēdija.

Visas šīs praktiskās lietas, kā mēs varam sev palīdzēt paši, lieliski kombinējas ar tradicionālo medicīnu. Un gala rezultātā var dot jaunus ieradumus – tabletes vietā 

Cikla izvēles iespējas:

Lasīt vairāk

Dalīties sociālajos tīklos: