Vesela un laimīga mugura un locītavas. Veselības enciklopēdija. 1. nodarbība

Maksas vebināri
Maira Gūtmane

Cigun skolotāja, Pārmaiņu trenere

Datums: 14. janvāris, 2021
Laiks: 19:30 - 21:00

Dalības maksa: 20.50 EUR Ielikt grozā
Tiešraide ir noslēgusies. Jums ir iespēja iegādāties nodarbības video ierakstu

Maira Gūtmane:

"Veselības enciklopēdija ir manas zināšanas un pieredze, kuras esmu ieguvusi 20 gadus praktizējot cigunu un citus dažādus enerģētiskās medicīnas un enerģētiskās psiholoģijas veidus (Džin Šin Džitsu, Kustību brīvība, Emocionālās brīvības tehnika, PEAT).
Bieži vien mani studenti mani sauc par staigājošo enciklopēdiju. Šis kurss ir mana un Dzīves elpas vēlme visu salikt kopā ērti pieejamā un lietojamā veidā."

Šajā reizē:

Šajā nodarbībā iemācīsimies ar vienkāršu masāžu palīdzēt sev brīžos, kad nav laika vingrot un masēties un pat atgulties, lai atslābinātu muguras sāpīgumu. Neirokustības uz bumbas. Pretspēka lokanība. Ciguns mugurai – vingrojumi. Tāpat arī mugurkaula “barošana”. Nieru elpošana arī palīdzēs kauliem būt harmonijā. Kādi produkti, lietoti uzturā, palīdzēs mugurai. Virspusējais PEAT – arī ļoti vienkāršs un efektīvs enerģētiskās psiholoģijas paņēmiens muguras un locītavu labsajūtai. Džin Šin Džitsu plūsma muguras labsajūtai. Un meditācija “Mana laimīgā mugura”.

MAIRA GŪTMANE. Nodarbību cikls - Veselības enciklopēdija. JANVĀRĪ


Visas šīs praktiskās lietas, kā mēs varam sev palīdzēt paši, lieliski kombinējas ar tradicionālo medicīnu. Un gala rezultātā var dot jaunus ieradumus – tabletes vietā


Nodarbības iekļautas ciklā:

Cikla abonementa cena: 61.50€ 52.50€


Lasīt vairāk Ielikt grozā

Dalīties sociālajos tīklos: