Ieinstalē pārpilnības plūsmu savā dzīvē!

Bezmaksas vebināri
Maira Gūtmane

Cigun skolotāja, Pārmaiņu trenere

Datums: 14. februāris, 2020
Laiks: 20:00 - 21:00

Dalības maksa: bezmaksas

Pieteikties
Tiešraide ir noslēgusies. Jums ir iespēja saņemt nodarbības video ierakstu.

Pārpilnības plūsma ir tas, ko mācamies radīt savā dzīvē, kad esam pilni mīlestības un gatavi dot, lai radītu šo harmoniju sevī un sev apkārt. Tieši tāpēc mēnesī, kad gaisā virmo mīlestība, mēs Tevi aicinām radīt savā dzīvē PĀRPILNĪBAS PLŪSMU

Mūsu projekts “Meditāciju maratons” aicina Tevi mūsu nākamājā izaicinājumā - MAIRA GŪTMANE “Pārpilnības plūsma”

Šis projekts būs par darīšanu, ne pasīvu klātesamību. Jo tikai darot mēs varam  gūt sev vēļamo rezultātu. 

Mēs aicinām ikvienu, kas grib mainīt savus ieradumus.

Mēs piedāvājam Tev iespēju kopā (jo kopā ne tikai jautrāk, bet arī efektīvāk) ieinstalēt pārpilnības plūsmu savā dzīvē tā, lai tā kļūtu par pastāvīgu un nemainīgu un dabisku parādību. Tā, lai pārpilnība plūstu nevis garām, bet tieši mums cauri.

Ko tas nozīmē?

Lai piedalītos šajā projektā Tev jāāizpilda Apliecinājums, ka Tu apņemies būt kopā ar pārpilnības plūsmas meditāciju 66 dienas pēc kārtas.

Un vēl – Tu apņemies reizi nedēļā šajās 66 dienās ierakstīt FB grupā Meditāciju maratons savus novērojumus par sevi. Un mēs Tev palīdzēsim izķert tos tarakānus, kas galvā saka – “Tev nekas nesanāks, Tu jau vari censties, bet Tu nekad nevarēsi iegūt miljonu (vai tikt vaļā no parādiem)”. 

Un vēl – Tu apņemies pēc iespējas, bet ne retāk kā reizi nedēļā atrast kādu motivējošu citātu par spējām un iespējām, par sapņiem, par izdošanos, par “es varu”, par “man sanāks” un ierakstīt to FB grupā Meditāciju maratons.

___________________________________

Reģistrējies uz šo tikšanos, saņem tikšanās ierakstu un ja nolemsi piedalities MARATONĀ, tad sūti APŅEMŠANOS uz e-pastu dzīveselpa@gmail.com, lai saņmetu meditāciju, un mēs Tevi pievienosim FB grupai, ja vēl neesi tajā pieteicies.

VAIRĀK PAR ŠO MARATONU LASI ŠEIT

Dalīties sociālajos tīklos: