Gaismas 9.vilnis. Mainām pasauli kopā. No 1.septembra.

Bezmaksas vebināri
Šeit un tagad

Šeit un tagad

Datums: 01 .septembris,2021

Laiks: 07:00 - 21:00

Dalības maksa: bezmaksas

Pieteikties
Tiešraide ir noslēgusies. Jums ir iespēja saņemt nodarbības video ierakstu.

Paliekot mierā, atlaižot vaļā savas bailes, mēs varam izdarīt ļoti daudz. It sevišķi, ja esam vairāki. Ja arī tev ir sajūta, ka gribas ielikt savu devu Gaismas uzvarā, pievienojies, lai mēs visi kopā radītu 9.vilni, kas, iespējams, radīs globālas pārmaiņas pasaulē. Ikviens ir svarīgs kopējā Gaismas ceļā!

Kad?

No 1. - 9. septembrim katru dienu, katrā stundā. Vismaz 9 reizes dienā.

Kur?

Feisbuka grupā “Dzīves elpa tavām pārmaiņām” reizi dienā 7.00 sanākam kopā, pārējā laikā savienojamies kopā domās

Cik ilgi?

5 minūtes

Kas notiks?

Skaistā Gaismas bumbā redzēsim visus veselus un laimīgus, realizējušus sevi un šo situāciju atrisinātu Harmonijā

Pārmaiņu zinātne saka, ka mums ir jāraksta scenārijs savai dzīvei, kādu mēs vēlamies. Baidoties, dusmojoties, raizējoties mēs neapzināti rakstām scenāriju par to, ko mēs nevēlamies un tādā veidā neapzināti to arī radām. Kvantu zinātne saka, ka novērotājs rada to, ko viņš novēro. Cigunisti saka to pašu, tikai citiem vārdiem – kur ir mana uzmanība, tur ir enerģija.

Zinātnieki ir pierādījuši ka, lai gan vidusmēra cilvēka krūšu kurvis izstaro tikai 20 gaismas fontus sekundē tad, kad cilvēks meditē uz sirds centru un sūta mīlestību un gaismu citiem,  viņš izstaro 100000 fontus sekundē. Tas ir 5000 reizes vairāk kā vidusmēra cilvēks. Daudzi pētījumi ir parādījuši, ka tad, kad šie fotoni ir mīlestības un dziedināšanas nodomi, viņu frekvences un vibrācijas palielinās līdz tādam līmenim,  ka tie burtiski spēj mainīt matēriju. Viņi var dziedināts slimības un transformēt negatīvus notikumus. Kad pulcējas grupas ar tiem, kas meditējot izstaro gaismu un mīlestību, efekts ir tik eksponenciāls, ka tā ietekme ir patiesi satriecoša.

Ja mēs visi kopā deviņas dienas katru stundu uz dažām minūtēm saliksim kopā savu uzmanību Gaismas bumbā, kurā redzēsim mūs veselus un laimīgus un šo situāciju harmoniski atrisinātu, mēs varam radīt Gaismas 9.vilni, milzīgu spēku, kas var radīt reālas pārmaiņas pasaulē.

Mēs esam tik spēcīgi! Mūsu domas ir tik spēcīgas!

____________________________

Ja vēlies ik rīta pirmās saslēgšanās audio ierakstu, lai varētu ar to arī būt kopā visas dienas garumā,  tad reģistrējies uz šo tikšanos! 

Katru dienu savā akadēmijā saņemsi rīta tikšanās audio ierakstu

 

Dalīties sociālajos tīklos: