“Dzīves elpas” VIESISTABĀ viesojas ALĪNA VORONOVA - Emociju vadības trenere, grāmatas “Naudas Enerģija. Kā izprast naudu un vairot savu labklājību" autore

Viesistaba
Alīna Voronova

Emociju vadības trenere, labklājības psiholoģijas eksperte

Datums: 27 .februāris,2020

Laiks: 19:30 - 21:00Tiešraide ir noslēgusies. Jums ir iespēja iegādāties nodarbības video ierakstu

ALĪNA:

"Paraugoties atpakaļ, redzu cik daudzas labas lietas manā dzīvē ir ienākušas, pateicoties liktenīgai nejaušībai, mirkļa iedvesmai, impulsam – tā ir noticis arī ar manu pašreizējo profesiju, grāmatu.

Kopš bērnības pastāvīgi dzirdēju pārmetumus: “Tu esi pārāk emocionāla; tu par daudz visu ņem pie sirds”, kam sekoja secinājums “Ar tevi kaut kas īsti nav kārtībā”. Bet man ļoti gribējās, lai būtu kārtībā, lai nebūtu nemitīgi jāsastop sava “savādība”. Tā aizsākās mana interese par praktisko psiholoģiju.   It sevišķi mani interesēja tie psiholoģijas aspekti, kas ļāva pašam sevi sakārtot, pārvarēt savus negatīvos priekšstatus par sevi un citiem, tikt galā ar trauksmi, nedrošību, kaunu. Tīņa vecumā uzskatīju, ka galvenā labā īpašība cilvēkam ir gribasspēks un centos to visādi uztrenēt, izkopt.

Izvēloties profesiju, aizgāju mācīties tieslietas un veidoju jurista karjeru biznesa vidē. Negaidīti konstatēju, ka šajā darbā psiholoģijas zināšanas brīžam noder vairāk nekā likumu zināšana. Tomēr man pastāvīgi bija sajūta, ka neesmu savā īstajā vietā, nejutu gandarījumu par paveikto.

Tad 2008. gadā  Emocionālās Brīvības Tehniku seminārā man pienāca klāt skolotāja no Anglijas, sakot “Zini, Tev ir dots strādāt ar cilvēkiem, šo spēju nedrīkst glabāt kā sveci zem pūra”.  Divu nedēļu laikā man jau “nejauši” bija kabinets, kuru īrēju uz stundām  un pirmais klients, kurš atrada mani internetā. Tad es “nejauši” ieraudzīju skatlogā grāmatu ar nosaukumu “Četru stundu darba nedēļa”, kura nākamo 3-5 gadu laikā iedvesmoja mani pavērst savu dzīvi par 180 grādiem un no korporatīvā jurista es pārtapu par brīvās profesijas pārstāvi, cilvēku, kas strādā, sekojot savam aicinājumam.

Man ir spēcīga pārliecība - kopš dzimšanas, vai pat agrāk, katram ir sava “iebūvētā navigācijas sistēma”, kas ļauj dabiski, ar minimālu piepūli veidot savu dzīvi efektīvu un laimīgu. Taču apkārtējās vides, traumu un neatrisinātu iekšēju konfliktu, kā arī dzimtas sistēmisko samezglojumu iespaidā mēs nespējam kā nākas šīs navigācijas sistēmas signālus uztvert. Tad mēs dzīvē izvēlamies grūtību, slimību un vilšanās ceļu. Viena no šīs navigācijas sistēmas valodām ir mūsu emocijas, kuru loma jebkurā dzīves sfērā ir milzīga.

Sava darba rezultātus es redzu tad, kad cilvēks atjauno šo kontaktu ar sevi, atklāj, kā viņa “vājās vietas” var pārvērst par “stiprajām pusēm”, un šīs iekšējās izmaiņas sāk soli pa solim īstenoties svarīgākajās dzīves jomās – veselībā, attiecībās, karjerā, finansēs.

Šajā tikšanās reizē

27. februāra Viesistabā mēs runāsim par to, ko dažādiem cilvēkiem nozīmē “Savs ceļš uz materiālo labklājību”. Kā šī sfēra pārklājas un mijiedarbojas ar citām dzīves jomām – piemēram, partnerattiecībām.  Kādi ir galvenie šķēršļi un tipiskie neveiksmju cēloņi, tiecoties uz materiāliem mērķiem. Alīna ieskicēs to, kādas iespējas paveras martā paredzētā 5 nodarbību kursa dalībniekiem. Klausītājiem būs iespēja čatā uzdot sev interesējošos jautājumus.

__________________________________________

Šī nodarbība notiek par ziedojumu sākot no 5,- Euro apmērā.
Visi ziedojumi tiks nodoti labdarībai ar sirds dziļu pateicību ikvienam “Dzīves elpas” klausītājam.

Dalīsimies ar gaismu, lai tās taptu vairāk!

 

Dalīties sociālajos tīklos: