Dziļāk Dievišķajā dimensijā. 4. koučinga sesija

Bezmaksas vebināri
Maira Gūtmane

Cigun skolotāja, Pārmaiņu trenere

Datums: 14 .februāris,2024

Laiks: 19:30 - 21:00

Dalības maksa: bezmaksas

Pieteikties
Tiešraide ir noslēgusies. Jums ir iespēja saņemt nodarbības video ierakstu.

Šis kurss sastāv no 6 moduļiem, kuros kopā ir  60 nodarbības, kuras ir īsas, koncentrētas un domātas katrai dienai. Ideālā variant tieši šāds varētu būt kursa apguves temps. Desmit dienās apgūtas desmit nodarbības. Katrā nodarbībā būs arī dienas jautājums un dienas uzdevums, lai audio vai video nodarbībā uzzināto atkārtotu un pieredzētu vairākas reizes, tā nostiprinot apgūto.  

Šī kursa koučinga sesijas būs 1x  desmit dienās. Ir svarīgi, kad apguves un mācību procesā ir komunikācija ar pārējiem dalībniekiem un pasniedzēju. Šajās tikšanās reizēs Maira atbildēs uz jautājumiem, tāpēc svarīgi ir macīšanās procesā pierakstīt radušos jautājumus. Šajās tikšanās reizēs analizēsim un runāsim par jau apgūtajām nodarbībām, Tās būs apmēram piecas, ko dalībniekam nedēļas laikā vajadzētu apgūt.
Koučinga sesijās arī analizēsim un labosim kļūdas, ja tādas būs,

Ikdienā mēs varesim dalīties pieredzē WhatssApp grupā. Saite uz grupu tiek nosūtīta dalībniekiem īsi pirms kursa sākuma.

Koučinga sesijas notiks zooma zālē tiešraidē un ieraksti būs pieejami kopā ar mācību materiāliem.

ŠĪS KOUČINGA SESIJAS IR TIKAI KURSA  Dziļāk Dievišķajā dimensijā  DALĪBNIEKIEM!

Dziļāk Dievišķajā dimensijā. Koučinga sesijas

Pielietojot iegūtās zināšanas un radot pieredzi par sevi, rodas iespēja nonākt pie savas dievišķās esības apziņas un realizācijas. 

Cikla izvēles iespējas:

Lasīt vairāk

Dalīties sociālajos tīklos: