Dziedinošo plaukstu dziedinošais pieskāriens. Ievada nodarbība

Bezmaksas vebināri
Maira Gūtmane

Cigun skolotāja, Pārmaiņu trenere

Datums: 13 .septembris,2023

Laiks: 19:30 - 20:30

Dalības maksa: bezmaksas

Pieteikties
Tiešraide ir noslēgusies. Jums ir iespēja saņemt nodarbības video ierakstu.

Maira Gūtmane -  Cigun skolotāja, Pārmaiņu trenere oktobrī "Dzīves elpā" piedāvās jaunu kursu, savukārt "Dzīves elpa" to ietērps jaunā formātā.

Tās būs vairāk kā 25 video un audio nodarbības+ tiešsaites koučinga sesijas.

"Dziedinošo plaukstu dziedinošais pieskāriens ir manas zināšanas un pieredze, kas veidojusies vairāk kā 20 gadu ilgā piedzīvojumā Enerģijas pasulē. Šis kurss ir manas ambīcijas ļaut tev piedzīvot un sasniegt visu, ko mācījos es, daudz ātrāk, vieglāk un vienkāršāk.

Kad atnāca ideja par šāda kursa veidošanu, manī bija zināma iekšējā pretestībā. Kam to vajag? Vai tad tas, ko zinu es, nav zināms ikvienam, vai tad tas, ko pieredzu es, nav pieejams ikvienam? ….

Un tad es atcerējos sevi, ar savu pirmo soli šajā pasaulē, ar spēcīgiem stereotipiem manā prātā par to, kas ir dziedniecība un kas ir dziednieks. Man vajadzēja visus šos gadus, lai es saprastu, ka dziednieks dzīvo ikvienā. Tās ir tikpat dabiskas spējas kā elpot. Tikai neviens mums par to nav stāstījis, neviens mums to nav ieaudzinājis kā mūsu dabisku pamatprasmi.

Taču, ja tu kaut nedaudz pavērosi sevi, cilvēkus sev apkārt, īpaši bērnus, iespējams, ar laiku tu pamanīsi, ka mēs visi protam sev palīdzēt ar savām dziedinošajām plaukstām. Pavēro, kur tu turi plaukstas, kad iemiedz, kad nervozē, kad sāp galva, kad sasities. Vai kādreiz aizdomājies kāpēc tieši tur un tieši tā.

Tātad, atklāt šīs dabiskās prasmes ikvienā kursa dalībniekā ir kursa mērķis."

NĀC UZ IEVADA NODARBĪBU JAU SEPTEMBRĪ UN PIEVIENOJIES MUMS OKTOBRĪ

Dalīties sociālajos tīklos: