APZINĀTIES SAVU BAGĀTĪBU. Rekonekcijas prakse un dziedējoša meditācija gleznās ar vadīto iztēli.

Maksas vebināri
Dita Baumane - Auza

Ginekoloģe, Rekonektīvās prakses ārste, Psihosomatikas ārste Mākslas terapeite

Datums: 15 .jūlijs,2020

Laiks: 20:00 - 21:30

Dalības maksa: 20.50 EUR Ielikt grozā
Tiešraide ir noslēgusies. Jums ir iespēja iegādāties nodarbības video ierakstu

Dvēsele un apziņa ir mūžīgas. Prāts ir daļa no mūsu šī laika dzīves, tādēļ ir tik svarīgi iemācīties to lietot tā, lai mūsu apziņa to vadītu. Vadīt sava prāta dabu tā, lai tas būtu mūsu draugs, nevis ienaidnieks. Apzināties savu esību, savu sūtību, jo cilvēka augstākā būtība ir darīt laimīgus cilvēkus ap sevi un pasauli, būt pašam arī laimīgam.
Mūsu mērķis šajā īpašajā laikā ir paaugstināt sava organisma vibrācijas, kapacitāti, pašreģenerāciju, harmoniju un sinhronitāti veselumā. Turpināt savu iesākto ceļu un atcerēties, ka apzināts savienojums rada organisma veselumu un veselību. Tāpat kā apzināta kopīga prakse daudzkāršo mūsu katra smalkās vibrācijas, un ieguvēji esam visi.

Jau Saulgriežos aizsākām īpašu meditāciju ciklu un rekonekcijas praksi gleznās ar vadīto iztēli, kuru pilnībā autentisku izveidojusi un vada Dr.,Mag.sc.sal. Dita Baumane-Auza. Turpmāk, reizi mēnesī būs iespēja pievienoties šīm meditācijām. Var būt un nebūt iepriekšēja pieredze meditācijās, jo šīs prakses būtība ir vieglums, ko iegūstam tikai ar uzmanību uz to, ko redzam un sajūtam, uz to, ko saņemam šajā rekonekcijas frekvenču gleznu meditācijas praksē.

Dalīties sociālajos tīklos: