Dzīves elpas Dzimšanas dienas DĀVANA. AKCIJA NO 12.04 –18.04.Paldies mīļo, klausītāj, ka esi kopā ar mums. Mēs esam ļoti pateicīgai, ka tas ko mēs darām palīdz Tev izzināt sevi, iemīlēt sevi un ieraudzīt Pasauli ar LAIMĪGĀ CILVĒKA acīm. Katru gadu mēs nākam ar kādu jauku DĀVANIŅU un arī mazajiem PĀRSTEIGUMIEM.

Mums šogad aprIt seši gadi, tas nav daudz un tas nav arī maz. Mēs esam tādi vienīgie un ar to lepojamies. Tas ir tāpat, kā ikviens no mums ir unikāls un neatkārtojams, tā arī tas, ko mēs katrs darām ir unikāls un neatkārtojams. Ja vēl tas palīdz cilvēkiem sakārtot un pilnveidot viņu dzīves, tad tā ir patiesa LAIME

Mēs  savu dzimšanas dienu svinam no 16.marta, kad ideja, ka bija jau kādu laiku briedusi, bija gatava sākt savu ceļu un 16. aprīlis, ir diena, kad dienas gaismu ieraudzīja “Dzīves elpas” blogs, kas tagad jau izaudzis ir spēcīgā, jaudīgā mājas lapā.

Katru gadu mēs nākam ar kādu jauku DĀVANIŅU un arī mazajiem PĀRSTEIGUMIEM.

Šis gads nebūs izņēmums . Mēs gribam šogad visu šo četru nedēļu laikā, uzdāvināt Tev iespēju papildināt savu zināšanu krātuvi ar  kādu  sen kārotu  nodarbību ciklu vai produktu.

Katru nedēļu, sākot no 21.marta. Tev būs iespēja iegādāties ar 50% atlaidi, divus nodarbību ciklus, kas “Dzīves elpā ir bijuši no 2018. oktobra, kad mēs atvērām jauno mājas lapu un kādu no “Dzīves elpas” produktiem. Pēc nedēļas atkal būs divi citi nodarbību ciklu un kāds no produktiem.

Mēs domājam, tā ir jauka DĀVANA.

Atceries, ka visas nodarbības un to ieraksti, tāpat arī produkti, ko esi iegādājies “Dzīves elpā” ir TAVĀ AKADĒMIJĀ.  Ja esi pirmoreiz kopā ar mums un vēlies ko iegādāties, tad sāc ar reģistrēšanos un SAVAS AKADĒMIJAS atvēršanu. 

 

AKCIJA NO 12.04 – 18.04.

 

Tev ir iespēja ar 50% atlaidi papildināt savu zināšanu krātuvi.

MAIRA GŪTMANE. Nodarbību cikls “Laimīgs, par spīti visam”

 

Vai Tava diena sākas ar priecīgu pamošanos, jo Tu sagaidi, ka pasaule ir Tev sagatavojusi vairākus lieliskus brīnumus? Diena Tev paiet, šos brīnumus izbaudot tā, ka vakarā pirms aizmigšanas Tu ar pateicību uzlūko to brīnumaino Spēku, kas Tev visu to ir noorganizējis? Ja tas tā nav, tad Tu iznieko savu laiku!

Mēs visi meklējam šādu stāvokli, ko varētu nosaukt par laimīga cilvēka dzīvi. Kas Tev ir vajadzīgs, lai Tu būtu laimīgs?

Vispierastāk ir domāt, ka man kaut ko vajag dabūt, lai kļūtu laimīgs. Ja notiks ............., tad es būšu laimīgs. Bet lielāko daļu no tā, ko Tu vari iegūt, Tev var atņemt. Un tas Tevi varētu padarīt nelaimīgu, vai ne?

Taču, lai Tu būtu laimīgs, Tev nekas nav jāiegūst, nekas nav jāsasniedz, nekas nav jādara. Laime, laimīgums ir dabisks ikviena stāvoklis.

 

 

INGA GROMOVA. Nodarbību cikls - Dınamıskā sejas vıngrošana

 

Vingrot ar seju nekad nav par vēlu. Katrs vēlas būt skaistāks un veselīgāks, tāpēc vecumam un laikam nav nozīmes.

Tā ir iespēja intensīvi un dinamiski vingrot ar sejas muskuļiem. Tas ir praktiskais darbs, kurā tiks pielietots gan sejas fitness, gan sejas formings, kurš atbild par dziļiem muskuļiem, kurus nav iespējams pakustināt ar sejas vaibstiem, gan akupresūra- bioloģiski aktīvie punkti, gan sejas joga, kas apvieno elpošanu ar muskuļu izvilkšanu.

Rezultāts neliek ilgi gaidīt un jau septiņu dienu laikā redzami pirmie uzlabojumi:

  • Tonuss un apjoms zemādas zonā;                  
  • Sejas ovāla pacēlums;                     
  • Grumbu un krunku izlīdzināšanās;                   
  • Seja izskatās jaunāka, svaigāka, dzirkstošāka;                   
  • Sejas vaibsti pamanāmi gludāki un līdzenāki;                  
  • Pazūd tūska  un zilie riņķi zem acīm;                    
  • Lūpas kļūs  piebriedušākas;                  
  • Pazūd dubultzods.   

 

 

 

INGUNA DADEIKA.Subliminālā vizualizācija kolekcija “10 tūkstoši afirmāciju 5 minūtēs” “Pašvērtējuma stiprināšana”

 

Izmanto jauno tehnoloģiju un zinātnes atklājumu fantastisku sintēzi un noved savu pašvērtējumu tādos augstumos, kādos Tu to esi pelnījis.

Tavam pašnovērtējumam ir ļoti liela ietekme uz Tavu dzīvi un pieņemtajiem lēmumiem. Sevis novērtēšana pozitīvi, ticība saviem spēkiem un tam, ka “es esmu pietiekami labs” ir mentālās veselības pamats un avots. Pašvērtējums ļauj neieslīgt citu domu un vērtējumu lamatās.