Ļaujies brīnumiem līdz pašiem Ziemassvētkiem kopā ar “Dzīves elpu””Dzīves elpa”, katru gadu nākam pie jums ar mīlestību, labestību, brīnumiem un došanas prieku. Šogad mēs turpināsim iesākto tradīciju. Mēs dāvinām jums brīnumiem piepildīto “Adventes brīnumu kalendāru”

Ir klāt gada skaistākais laiks, kad vairāk ieklausāmies sevī, savā sirdī. Kad ticam brīnumiem vairāk, kā jebkad. Laiks, kad sajūtam mīlestības un labestības klātbūtni un mūsu sirdīs vēl vairāk ieplūst sajūta, ka esam daļiņa no lielā Visuma. Un ir daudz vieglāk apzināties, ka arī tā Gaisma, ko spējam izstarot no sevis, ir ļoti būtiska, lai pasauli darītu gaišāku un laimīgāku. Lai arī rosīgajā ikdienā mēs mēdzam par to aizmirst, tad Ziemassvētku gaidīšanas laikā mēs ļaujamies un brīnumi atnāk! Jo patiesībā tie ir bijuši un būs ik uz soļa. Brīnumus radam mēs paši.

Prieks, kas rodas mūsos, sasniedz ikvienu mums blakus esošo. Mīlestību, kas mīt mūsos, sajūt ikviens mums līdzās. Labestību un Gaismu, ko mēs izstarojam, saņem ikviens mums tuvāk vai tālāk.  

Tevi gaida jaukas tikšanas un brīnišķīgas dāvanas.

Šajā Adventes brīnumu kalendārā ar mums kopā būs “Dzīves elpas” pasniedzēji Maira Gūtmane, Gunta Dauģe, Inguna Dadeika, Inga Gromova, Lita Brambate, Marija Blūma- Kauliņa, Antra Dzintarniece un Juris Brants

Pārsteigumus Tev sāgādājuši arī mūsu viesi astroloģe Guna Karkliņa ,astroloģe, pirtniece, neirografikas instruktore, labu ļaužu sanākšanas „Laika Rata pietura Evertos” organizātore  Kristīne Vallere,  Skaidrīte Dzene – zaļā dzīves veida piekritēja,ekokosmētikas zīmola Anne Nature radītāja.

Brīnumiem piepildīta būs tikšanās ar Daci un Enriko Pecolli - iemīļoti Latvijas iluzionisti. kuri šogad saņēmuši vērtīgāko balvu savā nozarē pasaulē, starptautiski atzīto balvu ”The Merlin Award”

Un vēl daudz kas jauks Tevi sagaida mūs Adventes brīnumu kalendārā

KĀ VISS NOTIKS?

Katru dienu  no 2. decembra līdz 24.decembrim Tu saņemsi kādu jauku pārsteigumu vai iespēju no mums. Tā noteikti Tavu dienu padarīs piepildītāku, krāsaināku, sajūtām un emocijām bagātāku.  

Esi vērīgs un katru rītu ieskaties savā AKADĒMIJĀ - sadaļā "ADVENTES BRĪNUMU KALENDĀRS", kur jau plkst. 9.00 Tevi gaidīs dienas īpašais ar mīlestību radītais brīnums. Uzklikšķinot un atverot konkrētās dienas "brīnumu" Tu varēsi sākt savu ceļojumu un kopā būšanu līdz Ziemassvētku vakaram 24.decembrī.

Ja vēl neesi paspējis piereģistrēties un iegūt piekļuvi SAVAI AKADĒMIJAI, tad šis ir īstais brīdis.