Seta tuneļi


Ēdenes dārzā auga divi koki: Dzīvības koks un Ļauna un Laba atzīšanas koks. Pirmie cilvēki baudot noslēpumaino zināšanu augli kļuva mirstīgi, Radītājs viņus ietērpa fiziskajā ķermenī un aizsūtīja pasaulē piedzīvot zināšanas. Pēc pirmo cilvēku grēkā krišanas, atvērās klipotiskā pasaule, kurā mīt mūsu dzīvnieciskās dvēseles daļiņa. Savos sapņos mēs dodamies šajā noslēpumainajā valstībā, vērot kas gan tur notiek, kā mūsu dvēseles daļiņa jūtas.

Tāpat kā kabalistiskais Dzīvības koks sastāv no desmit sefirām, kuras savieno 22 ceļi, tā arī Nāves jeb Zināšanu koks sastāv no 11 klipotiskajām čaulām, kuras savieno 22 Seta tuneļi. Šos tuneļus pārvalda varenais tuksneša un nāves dievs Sets un katru no tuneļiem sargā sargs. Zinot sarga vārdu un sigilu var iekļūt šajā spēka zonā un iegūt palīdzību un zināšanas.

Šie tuneļi glabā mūsu dzīvnieciskās dvēseles resursus. Tās ir dievišķās zināšanas, kuras mums ir pazīstama kā intuīcija, tās ir zināšanas kuras dvēsele ir uzkrājusi ejot cauri laikmetiem, sākot no dinozaura kliedziena līdz saprātīgam cilvēkam. Intuīcija mūs brīdina par briesmām, reaģē ātrāk nekā mēs spējam apzināties kas ir noticis. Tas ir mūsu autopilots, kas mūs ved no darba uz mājām un no mājām uz darba, pateicoties šim transportam varam domās pabūt kur citur. Tā ir mūsu harizma, jo cilvēkam ir spēcīgāk attīstīta šī dvēseles daļiņa, jo cilvēks ir harizmātiskāks, viņš visiem patīk, pat tad ja ir neglīts un liels nelietis. Un neviens nevarēs atbildēt uz šo jautājumu, kas ir tas kas viņiem patīk. Tas ir suņa deguns, kas to jūt. Dzīvnieciskās dvēseles daļiņa dzīvo kā mājlopi elektriskā gana aplokā, un šim žogam ir pieslēgtas bailes, kas mums neļauj iziet ārā no komforta zonas.

Ceļojot pa Seta tuneļiem mēs varam palīdzēt šai mūsu kritušajai dvēseles daļiņai, mēs varam izlabot nepareizi uzstādītu enerģiju, izlabot to kas lauž nepareizi dievišķo gaismu, novākt šķēršļus ceļā uz savu patieso dzīves aicinājumu.

Katrs tunelis atbilst savam ebreju alfabēta burtam un katram burtam ir savas enerģijas īpašības, kas palīdz strādāt konkrētā diapazonā ar minimāliem enerģijas patēriņiem, tas ir uzreiz trāpīt desmitniekā. Lai nokļūtu konkrētā spēka zonā ir nepieciešams piesaistīt sargu, šim nolūkam var pagatavot talismanu ar atbilstošu sarga sigilu. Sigila ir sarga paraksts jeb zīmogs, pēc kura sargs atpazīst cilvēku kurš vēlas kontaktēties.

Viens no efektīvākajiem veidiem kā strādāt ar Seta tuneļiem ir sapņi. Sargi labrāt nāk sapņos, palīdz dodot enerģiju, dziedinot. Viņi palīdz transformēt šīs enerģijas caur sapņu sižetiem. Tas var izpausties viena sapņa laikā vai divos sapņos pēc kārtas, kur var vērot kāda situācija bija sākumā un kādas bija izmaiņas. Parasti sapņu sižets pilnībā atbilst šai tuneļa enerģētikai. Un kādreiz ir pat tā ka liekas ka sargs neatnāca un nekas nesanāca, bet ejot pa ielu pēkšņi nāk atklāsme kā atbilde uz jautājumiem.

Sagatavojusi: Antra Siliņa.

Ja vēlies uzzināt ko vairāk par seta tuneļiem, tad dodies uz šo saiti Dalīties sociālajos tīklos: