Sāc dienu ar smaidu. Mairas Gūtmanes TOP5


Maira Gūtmane līdz ar pamošanos, apzināti liek sev smaidīt, līdz sagaida sevī rodamies labsajūtu un smaids turas sejā dabiski. Tas ir signāls, ka diena var sākties lieliski. Uzzini par citiem dienas rituāliem, kas viņai ļauj būt par ģeniālo ģēniju savā dzīvē.

Uzlieku smaidu. Trenēju sevi kā pašu pirmo apzināto darbību pēc pamošanās veikt šo – smaidīt. Vēl nesaprotot kas es esmu, kas par dienu, kā es jūtos, kas vispār apkārt notiek, es piespiežu sevi smaidīt. Smaids var gadīties sanāk tikai savelkot noteiktus muskuļus sejā. Pagaidu, kad muskuļu savilkums būs aiznesis ziņijumu līdz atbilstošajiem smadzeņu centriem, kas liks noteiktiem dziedzeriem ražot labsajūtas hormonus. Sagaidu šo labsajūtas sajūtu un.... tad jau smaids pats turas sejā, nav vairs ar varu jāspiež. Un diena var lieliski sākties.

Rīta rutīna. Vēl esot gultā izvingrojos. To daru katru rītu jau kādus gadus 10. Esmu sapratusi, ka tajos retajos rītos, kad neesmu to izdarījusi, nejūtos tik labi, kā gribētos. Man šī rīta rutīna ļauj vieglāk pēc nakts “atrast” sevi. Vēl pamanīju kā lielisku blakusefektu – ideāla vēdera izeja. Un tas ķermeņa veselībai nav mazsvarīgs faktors.

Ūdens glāze. No rīta tukšā dūšā. Pēc ciemošanās pie Evas Turcijā, kad viņa man uztaisīja citronūdeni, kas man lika pamosties vēl vairāk, sapratu, ka možumam sākšu trenēties izmantot tieši to – puscitrona sula glāzē silta ūdens.

Meditācija. Pastaigu meditācija saullēktā ir likums, kad esmu nometnēs. Enerģijas centru svētīšana vai kāda cita Dr.Džo Dispenzas meditācija ir manas ikdienas norma.

Iedvesmot un iedvesmoties. Mūsu pārliecības liek mums neapzināti meklēt atbilstošus pierādījumus. Es priecājos par to, kā Visums mani bagātīgi apdāvina ar šiem pierādījumiem par to, ka mūsu spējas ierobežo tikai mūsu pārliecības par to, kas ir un kas nav iespējami. Un tad es ar prieku dalos. Un nav man lielāka prieka, kā pieredzēt savas un citu cilvēku transformācijas, kad pārliecību maiņa ir notikusi.

Ļaujies un ienes arī savā ikdienā, ko jaunu!

 

 Dalīties sociālajos tīklos: