Pateicies Debesīm par jaunu dienu. Sarmītes Eidukas TOP5


Kad Tu esi bailēs, tava imūnsistēma atslēdzas, jo tu esi izdzīvošanas režīmā. Visa Tava enerģija tiek tērēta draudiem no ārējās pasaules. Tev trūkst enerģijas tavā iekšejā pasaulē, lai atjaunotos un augtu, bet tu vari to izmainīt, atverot savu sirdi un ik dienu nomainot aizvainojumu, neapmierinātību un bailes uz pateicību, tādejādi palīdzot ķīmiskajai vielai -  imoglubīnam A, Tavai primārai aizsardzībai pret vīrusiem un baktērijām, augt tavā ķermenī.

Šī iemesla dēļ piedāvājam uzzināt kādus pateicības rituālus veic “Dzīves elpas” pasniedzēja Punktiņmandalu Sarmīte un, iespējams, ieviest kādu no tiem (vai visus) arī savā ikdienā, it īpaši šobrīd, kad esam pakļauti augstam stresam un bailēm, kas balstītas neziņā par nākotni.

Punktiņmandalu Sarmītes pateicības rituāli katrai dienai:

  • Katru rītu es pateicos Debesīm par jaunu dāvanu – jaunu dienu. Un katru vakaru es pasaku paldies Debesīm par vēl vienu piepildītu dienu.
  • Pēc tam es apsolos Debesīm un pati sev, ka šajā dienā es pieņemšu visu, kas mani sagaida un šo dienu piepildīšu ar mīlestību, prieku un izdošanos!
  • Vismaz reizi dienā es pateicos par visu to, kas man ir dots – par saviem visbrīnišķīgākajiem vecākiem, par jumtu virs galvas un ēdienu uz galda, par vismīļāko cilvēku sev līdzās, par lielisku meitu un mīļu māsu, par iespēju darīt to, ko tik ļoti mīlu, par cilvēkiem, kas man ir līdzās, par Zemi, kurā dzīvoju, par dabas brīnumiem un mieru uz Zemes.
  • Katru savu nodarbību sāku ar pateicības praksi.
  • Ik vakaru es uzrakstu 5 pateicības par to, kas ar mani šajā dienā noticis labs. Tā es veru vaļā savu pateicības plūsmu, sirdsmīlestību.

 Dalīties sociālajos tīklos: