NEDĒĻAS CILVĒKS - Eva Voldiņa


“Dzīves elpa” nu jau 7 gadus ir Evas Voldiņas misija, sirds darbs un trešais bērns. “Dzīves elpa” ir vieta, kur satikties un sevi pilnveidot latviešiem visā pasaulē. "Dzives elpa", tā ir Eva un viņas abas ir nedalāmas. Iepazīsties ar projekta radītāju personīgi šīs nedēļas intervijā. 

Kāpēc Tu dari to, ko Tu dari?

Tāpēc, ka citādi nevaru. Ar katru dienu arvien vairāk saprotu, ka tas viss ir Visuma vadīts. Kad pirms astoņiem gadiem nonācu Turcijā, mani plāni bija citi, bet Visumam bija citi. Es sapratu tikai vienu, ka esmu šeit kāda svarīga iemesla dēļ. Sakumā to neredzēju, bet uzticējos. Pēc gada radās “Dzīves elpa”, kas nu jau  7 gadus ir mana misija, mans sirds darbs un mans trešais bērns.

Kas ir tas, kas tev dod spēku?

Daba. Vienozīmīgi daba mani iedvesmo un grūtos brīžos tur virs ūdens.  Man spēku dod arī sapratne, ka nekas manā dzīvē nenotiek bez Visuma ziņas.  Un protams apziņa, ka tas ko daru palīdz cilvēkiem. Ka mēs visi kopā darām pasauli gaišāku un labāku.

Kā tas ko Tu dari palīdz cilvēkiem?

Viss tiešākajā nozīmē. Jo “Dzīves elpa”  ir vieta kur satikties un sevi pilnveidot latviešiem visā pasaulē. Tā ir vieta, kur ikviens no mums, neatkarīgi no tā, kur atrodamies, un kur ir mūsu mājās, varam būt dzīves virpulī, sevi pilnveidot, iegūt jaunus draugus, jaunas zināšanas, dzīvot pilnvērtīgu dzīvu un katru rītu pamosties, dziļi, dziļi ieelpojot jaunās dienas brīnišķīgo elpu. Un būt LAIMĪGIEM!”. Un "Dzīves elpa", tā esmu es. Mēs esam nedalāmas.

Kā tu sajūti mīlestību, kas tev to apliecina?

Mīlestība ir viss kas ar mani notiek. Visa mana dzīve ir mīlestība. Katrs mirklis, ko piedzīvoju ir mīlestība. Arī tad, kad esmu apmaldījusies un kad man sāp, tā ir mīlestība, kas man vēl jāapgūst. Mīlestība ir redzēt visu sev apkārt ar mīlestību. Visu bez izņēmuma.

Ko Tu pats vēlies pastāstīt cilvēkiem?

Mācieties un audziniet sevī pateicības un laimes sajūtu. Tās paceļ dzīvi un būšanu uz šiī planētas Zeme pavisam citā līmenī. Jo tas, ko spējam dot, tas arī vibrē mūsu enerģijas laukā. Tā ir saplūšana ar dabu. Laime ir dabīgs dvēseles stāvoklis. Skatīties uz jebkuru situāciju ar LAIMĪGA CILVĒKA acīm, tas noteikti mūsu dzīves padara jēgpilnākas un piepildītākas.  Vienkārši sāciet darīt un nespriedelējiet un negatavojieties, jo dzīve šajā ķermenī mums ir viena. Dzīvojiet katru dienu pateicībā un mīlestībā. Mācieties katru izaicinājumu, katru šķērsli pieņemt savā dzīvē, kā iespēju, kā jaunu sākumu. Es arī to mācos.

Kurp dodas pasaule tavā skatījumā un sajūtās?

Ja man jautātu pirms pusgada, mana atbilde būtu līdzīga. Bet šī brīža notikumi ievieš vairāk realitātes sajūtu. Pasaule dodas uz harmoniju un līdzsvaru. Šobrīd mēs ejam cauri mums vēl nepieredzētai pieredzei, bet mēs paši to radījām. Un arī šajā laikā ir jāskatās ar mīlestības acīm uz visu notiekošo.  Visuma likumus neviens nav atcēlis. Māte Zeme un Visums dod mums iespēju iemācīties būt līdzsvarā un harmonijā, viņiem pieņemamā veidā.  Lai pasaule būtu harmonijā un mīlestībā mums ir jābūt uz viena viļņa ar Visumu un Māti Zemi. Šis ir mūsu laiks. Laiks skaistai mācībai. Mainot apziņu mēs tuvojamies  - BŪT LAIMĪGIEM SAVĀ ESAMĪBĀ.

 Dalīties sociālajos tīklos: