NEDĒĻAS CILVĒKS - Deivids Cordero


Pirms pusotra gada dodoties retrītā uz Costa Riku, mēs iepazināmies ar brīnišķīgu, savdabīgu dabas bērnu, Deividu – cilvēku Maugli. Viņš  ļoti daudz laika pavadījis džungļos un kalnos, pētot Costa Ricas dzīvo dabu, piedzīvojot enerģijas, kādas ir dažādās Costa Ricas vietās. Viņš apgalvo, ka Costa Rica ir vieta, kas savieno Visuma centru ar zemes centru. Tas bija skaists piedzīvojums kopā ar viņu.

Šodien, īsā intervijā laujam arī Tev iepazities ar viņu un viņa pasauli.

Kāpēc Tu dari to, ko Tu dari?

Es savā dzīvē nodarbojos ar dažādām lietām, daļa no tām ir saistītas ar mācībām un darbu par dabu, ekoloģiju, bioloģisko dažādību, permakultūru, tūrismu. Cits fokuss manā dzīvē ir arī māksla un kultūra, mūzika no rietumāfrikas – malinke perkusijas un mūzika no Indijas – sitāra un tabla. Kāpēc es to visu daru? Jo es jūtu, ka tas nāk par labu manai dvēselei un planētai, palīdzot ar mazumiņu, atjaunojot mežus un stādot vietējos kokus.

Kas ir tas, kas tev dod spēku?

Daba sevī ietver visu Visuma spēku.

Kā tas, ko Tu dari, palīdz cilvēkiem?

Es palīdzu cilvēkiem sajust dabas spēku, organizējot piedzīvojumiem dabā, pārgajienus ļoti skaistās vietās, kas pilnas ar lietus mežiem un dzidriem ūdeņiem.

Kā tu sajūti mīlestību, kas tev to apliecina?

Auru sistēma, čakras un dvēsele dod tev visu nepieciešamo saikni ar dabu un kosmosu, tāpēc es to visu mācos un apgūstu, kā arī izmantoju dabisko vibrāciju, lai sajustu visu ap sevi, un tas man pierāda, ka mīlestība eksistē, jo daba man parāda īstu dzīves maģiju un es respektēju īsto mīlestības sajūtu visā dzīvajā.

Ko Tu pats vēlies pastāstīt cilvēkiem?

Es vienmēr aicinu respektēt un cienīt dabu, jo tajā pastāv Visuma likumi, un cilvēkiem ir jāiemācās līdzsvarot ar to mūsu radītās mākslīgās sistēmas, kas mums jāaizsargā, jo tās mums dod enerģiju izdzīvot šajā pasaulē. Ja jūs spētu sajust dabas mīlestību, jūs spētu saprast īsto dzīves burvību.

Kurp dodas pasaule tavā skatījumā un sajūtās?

Zeme, planēta virzās uz priekšu un laiks nekad neapstājas. Saues sistēma virzās, bet neviens nezina kurp. Bet cilvēka radītā sabiedrība cenšas kontrolēt visu šajā pasaulē – tehnoloģijas aug un attīstās tik ātri, ka iespējams nākotnē, ja cilvēks nemainīsies un neatradīs visā līdzsvaru, klimata pārmaiņas mums iemācīs īsto dabas varenību.Dalīties sociālajos tīklos: