Naums Nadeždins. Laimes daba.


Ikviens piedzimstot pēc būtības ir laimīgs, bet pasaule un tās izveidotie standarti mūs attālina no šī dabiskā (laimes) stāvokļa, jo cenšamies sasniegt un piepildīt citu prasības un uzstādījumus. Tomēr atslēga uz pilnīgu laimi ir mūsos pašos, paliekot klātesošiem visā, kas ar mums notiek. Vairāk par laimes dabu un to kā atgriezties pie harmonijas, uzzināsi sarunā ar Naumu Nadeždinu, cilvēku, kas pats caur savu ceļu un tajā piedzīvoto ir iepazinies ar laimes esenci.

 

Laimi veido trīs līmeņi: fiziskais, sociālais un cilvēciskais. Kamēr būtiskas atziņas par pirmajiem diviem mēs varam aizgūt no dzīvnieku pasaules, tomēr trešais līmenis ir unikāls vienīgi cilvēku pasaulē un sevī iekļauj beznosacījumu mīlestību, brīvo gribu un personīgu augstāko aicinājumu. Vairāk par šiem trīs līmeņiem un kā tie pietuvina mūs laimei uzzināsi sarunā ar vienu no mūsu lieliskajiem pasniedzējiem Naumu Nadeždinu

 

Cilvēks domā, ka ir nelaimīgs, jo pasaule ir pilna ar problēmām, bet patiesībā problēma ir tajā, ka cilvēks neļauj sev būt pašam, līdz ar to nerealizē savu laimes potenciālu. Vairāk uzzini sarunā ar Naumu Nadeždinu, laimes vēstnesi un mūsu pasniedzēju.

 

Visa mūsu dzīve ir ceļš uz laimi, bet bieži mūsu uzmanību no tās novērš ikdienišķi sīkumi un problēmas. Un kaut mums pirmajā mirklī šķiet, ka mēs zinām, kas mums ir nepieciešams, lai atgrieztos pie sava dabiskā laimes stāvokļa, patiesībā iemesls ir noslēpts zem vairākām kārtām, un tikai dodoties dziļumā mēs varam atklāt neapmierinātības sakni. Gluži kā ar slimību - kad esam identificējuši tās cēloni, mēs varam sākt ārstēšanu, pretējā gadījumā mēs atbrīvojamies tikai no simptomiem. Naums mūs iepazīstina ar vairākiem praktiskiem soļiem, kurus veikt, lai mēs katrs individuāli spētu atgriezties savā dabiskajā laimes stāvoklī.

Tev ir iespēja pievienoties Mairas Gūtmanes nodarbību ciklam “LAIMĪGS PAR SPĪTI VISAM!”

 Dalīties sociālajos tīklos: