Mīlestības meditācija. Es sevi ļoti mīlu


“Mīlestības meditācijas ir sarunas, kuru laikā prāts lēnām nomierinās, ķermenis atslābst un atgriežas laba iekšējā sajūta. Ar vibrējošām roku kustībām es palīdzu atslābināt ķermeni un izelpot negatīvās emocijas. Kad prāts ir mierīgs un ķermenis atslābis, iestājas meditatīvs stāvoklis. Un cilvēks redz un saprot to, ko līdz šim neredzēja un nesaprata.” teic mīlestības meditāciju vadītāja Simona Kārkliņa savā grāmatā Ar Mīlestību dziedināties. Mīlestībā būt.”

Esam priecīgi dalīties ar vienu no Simonas Kārkliņas burvīgajām mīlestības meditācijām, kas ļauj atgūt pašapziņu un atgriezties pie sevis. Mīlestība rit caur katru no mums, bet ir nepieciešams atvērt sirdi visprims pašam pret sevi, lai varētu dalīties ar tās siltumu un gaismu ar plašo pasauli.

Es sevi ļoti mīlu

Daudzām sievietēm jau no bērnības ir kritiska attieksme pret ķermeni,jo kāds ir veicinājis šādas attieksmes rašanos.Šī meditācija palīdz iztīrīt kritisko attieksmi pret ķermeni. Meditāciju var veikt vienatnē, bet labāk būtu pārī. Guļus stāvoklī.

Visu smagumu, kas sakrājies krūtīs, lēnām izelpo, pie sevis skaitot: “Es tīru ārā visu smagumu, es tīru ārā visas negatīvās domas un emocijas!” Ļauj, lai tas viss izšķīst Mīlestības vibrācijā.

Ja esat divatā, palūdz, lai otrs ar pirkstu galiem vai plaukstas pamatni viegli izvibrē Tavu krūšu kurvi un kaklu. Nesteidzīgi, lēnām, ar mīlestību pret ķermeni. Ja esi viena, tad pati viegli ar pirkstu galiem vai plaukstas pamatni izvibrē krūtis un kaklu.

Kuros brīžos Tu jūti siltumu sirdī? Atceries kādu dzīves situāciju, kad Tev bija silti ap sirdi. Kad kāds Tev teica, ka mīl Tevi? Kad Tu kādam teici, ka mīli? Domājot par mammu, tēti, vecmāmiņu, mīļoto, bērniem, mazbērniem,suni, kaķi, kādu sirdij tīkamu nodarbošanos? Ko Tu mīli?

Domās saki: “Es ļoti mīlu savu sirdi!”

Kad jūti siltumu krūtīs, sūti šo silto sajūtu uz kaklu, domās sakot: “Es ļoti mīlu savu kaklu!”

Ja kaklā jūtams kamols, izelpo un ar pirkstiem izvibrē šo kamolu. Ja jūti, ka Tev sāk birt asaras, ļauj tām birt. Asaras un smiekli palīdz attīrīties.

Kad jūti, ka kakls ir brīvs un silts, sūti silto sajūtu tālāk uz galvu,domās sakot: “Es ļoti mīlu savu galvu!” Ar pirkstu galiem izmasē galvu, pieri, deniņus.

Tieši tāpat sirds siltumu sūti uz saules pinumu, vēderu, rokām un kājām, domās sakot: “Es ļoti mīlu savu saules pinumu, vēderu, rokas un kājas.” Palūdz, lai otrs ar pirkstu galiem vai plaukstas pamatni viegli izvibrē Tavu saules pinumu, vēderu, rokas plaukstu virzienā un kājas pēdu virzienā.

Apgriezies uz vēdera. Palūdz, lai otrs tieši tāpat izvibrē muguru, rokas un kājas no aizmugures. Ļauj, lai viss nogurums, kas sakrājies uz pleciem, izšķīst Mīlestības vibrācijā. Domās saki un sajūti: “Es ļoti mīlu savu muguru, es ļoti mīlu savu ķermeni!”

Apgulies ērti un izbaudi silto sajūtu visā ķermenī.

 Dalīties sociālajos tīklos: