Ko Tev nozīmē BŪT? 12 dienas kopā ar Evu Voldiņu


Sveiks!
Esmu, Eva
. Mana dzīve ir piepildīta ar īstiem brīnumiem. Viens ko tādiem ir, jau vairāk kā astoņus gadus, manis lolotais projekts "Dzīves elpa". Tā ir daļa no manis, tā esmu es.  Šobrīd tuvojas manas dzimšanas dienas laiks, laiks ko mēs katrs sajūtam, izjūtam. Tas vienmēr  ir īpašs un mums katram sav]ādāks. Nu jau par tradīciju ir kļuvušas manas 12 dienas pirms dzimšanas dienas, kad es dalos savās domās. savās atklāsmēs un transformācijās. Šogad Visums ir sakārtojis visu tā, ka šo laiku varu izdzīvot un piedzīvot Latvijā. 
Tā kā man ir iespēja būt kopā ar cilvēkiem, kas ir ar mani mānā ceļā, tad šoreiz aicināšu arī viņus padalīties savās pardomās par to, ko viņiem nozīmē BŪT. Iespējams, ka Tev tas noderēs. Iespējams, ka kāda doma  vai pieredze palīdzes pieņemt svarīgu lēmumu Tavā dzīvē. Varbūt, kāds mans piedzīvojums , iedrošinās arī Tevi spert neprātīgu soli, lai piedzīvotu dzīvi. Kā pavadīt savu laiku pirms dzimšanas dienas, kas ne vienmēr ir viegls, es vados pēc Kristīnes Valleres  izveidotā apraksta "Kā nosvētīt savu dzimšanas dienu" Starp citu, tas var noderēt arī Tev. Es vairāk ļaušos plūsmais un piedzīvojumiem, jo vēl nezinu, ko man šajās 12 dienās Visums ir sarūpējis, zinu tikai to,kas tie būs īsti brīnumi.
 

Kā tas viss notiks?

Katru dienu, 12 dienu garumā, dalīšos ar to, kas man svarīgs, kas man palīdz transformēties, kas mani iepriecina un dara laimīgu.
Priecāšos ja būsi kopā ar mani.  Visus manus piedzīvojumus varēsi lasīt un vērot šeit "Dzīves elpas" mājas lapā sadaļā MĀCĪTAVA un ari FB gan manā profilā EVA VOLDINA, gan arī "Dzīves elpas" FB lapā

 

ESI MĪĻI GAIDĪTS!

_______________________________

DZIMŠANAS DIENA 09.07.21.

Mīļš paldies, mīļie!
Mīļš paldies par jūsu apsveikumiem, tie silda manu sirdi un atver mani vēl vairāk, lai varu piedzīvot dzīvi vēl vairāk!
Paldies manai mammītei, paldies Kristīne Vallere , paldies Agita Bergane-Berge , paldies Maira Gūtmane , paldies Beata Sproģe-Kozlovska, paldies manai mīļajai meitiņai Betija Voldiņa , kas man šo dienu padarīja īpašu.
Paldies visiem, kas bija kopā ar mani šīs 12 dienas. Ceru, ka arī jūs ikviens guvāt, kādu labi atzinu, uzzinājāt, ko jaunu un gājāt kopā ar mani šīs 12 dienas līdz DZIMŠANAS DIENAI.
MĪLU UN PATEICOS!
EVA
 
 


Dalīties sociālajos tīklos: