Ko darīt, ja nesanāk otru palaist vaļā?


Šodien, man uzrakstīja sieviete prasot padomu par savām attiecībām. Aprakstīšu dažos vārdos - attiecības ir destruktīvas, bet līdz galam neizdodas otru palaist vaļā. Viņai speciāli sakārtoju prāta struktūru un padalīšos arī ar Jums.

Pirmām kārtām vēlams sajust - cik harmoniski ir jūsu ceļi kopā. Vislabāk to palīdzēs atbildēt ķermenis un sajūtas. Iedomājies sevi dzīvē pēc 1 gada. No sākuma sajūti, kā Tu dzīvo viena. Iedomājies sevi pasaulē, kur Tu jau 12 mēnešus šo cilvēku neesi satikusi. Sajūti kā Tu esi mainījusies. Sajūti kā esi augusi, kā esi pavirzījusies dzīves ceļā. Nav nepieciešas neko saprast. Vēro saspringumu vai atslābumu ķermenī. Pievērs lielu uzmanību sajūtām sirds zonā, pakrūtē, kaklā. Tāpat arī ķermeņa lejasdaļā. Tas norāda uz Tavu stabilitāti un patstāvību. Pavēro, kāda ir elpošana, kādas domas nāk galvā, emocijas. Jo dzīvāk to sajutīsi, jo lielāka skaidrība būs. Pēc tam, uztaisi otru vizualizāciju. Tu esi nodzīvojusi 12 mēnešus ar šo cilvēku kopā. Kā Tavs ķermenis atbild tagad? Kā ir mainījušās sajūtas? Kā esi mainījusies Tu? Ķermenis un intuīcija ir spējīgi sajust šos ceļus labāk nekā prāts. Un pēc tā Tu vari izvērtēt, pa kuru ceļu vēlies doties. Kāda Tu vēlies būt pēc gada.

Otrā lieta ir tas, kāpēc ir tik sāpīgi šķirties. Kāpēc sirds salūzt un cilvēks noslēdzas. Un ko iesākt, ja vēlies pārtraukt attiecības, bet ir bail no sāpēm. Katra dvēsele sastāv no dažādām enerģijām, kas kopā veido pilnību. Tomēr, cilvēkam piedzimstot, tas izvēlas caur sevi īstenot un izpaust tikai daļu no tām. Un iemesls ir ļoti vienkārš. Lai satiekot cilvēku, kam ir otra puse šo enerģiju, abi kopā spētu piedzīvot atkal apvienošanos. Tas ir iemesls kāpēc attiecības ir tik skaistas. Tas ir iemesls, kādēļ romantiska mīlestība ir tik pasakaina un maģiska. Klejojot pa dzīvi, cilvēks meklē "savu otro pusīti". Tas meklē enerģijas un izpausmes, kas ir viņā iekšā, bet kuras tas pats neapzinās un neizpauž.

Vienā brīdī meitene iepazīst puisi. Ir tāda lieta kā saderība. Jo vairāk puisī izpaužas tās enerģijas, kas trūkst meitenei, jo pievilcīgāks tas šķitīs. Jo pilnīgāka un starojošāka kļūs meitenes sirsniņa. Un stiprāka mīlestība. Jo mīlestība nozīmē dabisku pilnības izpausmi.

Vienā brīdī puisis meiteni sāpina. Un pilnība tiek sašķelta. Visskaistākā lieta pasaulē ir apvienošanās. Un vissmagākā ir sašķelšanās. No meitenes sirsniņas gabals tiek atrauts. Tas ir traumējoši. Un cilvēkam ir dabiska tieksme noslēgties, aizvērties. Nevienam neuzticēties. Un nekad netikt tā sāpinātam atkal.

Bet ir viena lieta, ko daudzi nezin. Šis sirds gabaliņš, ko meitene sajuta parādāmies, kad puisis atnāca. Un tas pats gabaliņš, kas pazuda puisim aizejot. Ne jau puisī šis gabaliņš atrodas. Bet gan meitenē pašā. Tas tur vienmēr ir bijis. Puisis ar savām izpausmēm spēja šajā gabaliņā ieviest dzīvību un to uzturēt dzīvu. Un ar savu aiziešanu, dzīvība šajā gabaliņā pagaisa.

Ja meitene spētu atrast šo trūkstošo gabaliņu sevī, viņa nejustos, ka tiek sarauta uz pusēm, puisim aizejot. Viņa pati būtu tā, kas pēc tam turpinātu to uzturēt dzīvu. Puisis atnākot būs palīdzējis meitenei atrast daļu sevis. Un aizejot šī daļa meitenei paliks un tā varēs puisim pateikt paldies. Ja Tev nesen ir izbeigušās attiecības, pavēro, kas otrā ir tas, kas Tev visvairāk pietrūkst. Varbūt izturēšanās, rakstura iezīmes, izskats, redzējums.

Svarīgi ir tas, kādu iespaidu tas atstāj uz Tevi. Pavēro to ļoti, ļoti uzmanīgi. Un tad, pacenties atrast sevī īpašības, attieksmi, darbības vai jebko, kas uz Tevi atstāj tādu pašu iespaidu. Tādu pašu piepildījumu. Tas nebūs viegli. Jo tās ir lietas, attieksme, darbības, kuras Tu nekad neesi darījusi, jutusi, piedzīvojusi. Jo ja būtu, tevī nebūtu tāds trūkums un otra atstāšana nenestu tādas sāpes. Izmēģini daudz jaunu. Dari to, ko nekad neesi darījusi, lai iepazītu sevī to, ko nekad neesi pazinusi. Izmanto intuīciju kā ceļvedi.

Tava dvēsele ir plaša. un tu vari atklāt daudz. Bet šajā brīdī ir svarīgi atrast to gabaliņu, kur sāp. Un tajā brīdī, kad spēsi pati sev radīt to piepildījumu, ko tev deva otrs, pamanīsi, ka sāpes būs pazudušas. Nevēlams savienojums ar otru būs partraukts. Pazudīs atkarība un vajadzība pēc šī cilvēka. Un Tu būsi laimigāka un pilnīgāka, nekā tad, kad iepazinies ar viņu.

Andris Ciekurs, “Gaismas tīmeklis” aizsācējsDalīties sociālajos tīklos: