Kāpēc es esmu laimīgākais cilvēks uz planētas.Pema Grouta  (Pam Grout  pamgrout.com )
“Es tā īsti nespēju pieņemt un saprast senos Dievus. Tik nožēlojamus Dievus, kuri, juzdamies cilvēku augstprātības apdraudēti, iznīcināja Bābeli, piekala Prometeju pie akmens, un tā tālāk… Nāhhh… Paskatieties apkārt: te ir franču siers un vīns, Mocarts un Bossa Nova, mīlestība un saulrieti…. Viss jūsu rīcībā. Pilnīgi droši, Viņš/Viņa/Tas mīl dažus no mums!” - Viviāna Alvina (Vivian Allvin) 

Dzīves daudzās svētības, kā es bieži saku, izseko mani kā Fredijs Krūgers (Freddie Krueger) (personāžs no filmas “Šausmas Gobu ielā” (A Nightmare On Eml Street)). Šodien, piemēram, es tiku pie pačalošanas ar Maiku Dūliju (Mike Dooley) par tuvojošos notikumu Soulapalooza. Rīt es lidošu uz Barselonu svinēt manas meitas 23 dzimšanas dienu. Tā ir tajā pašā dienā, kad Luīzai Heijai (Louise Hay), ja es nemaldos, paliek 90. 

Taza tekoši runā spāniski, tā ir prasme, kuru viņa apguva kursos un daudz vingrinoties. 

Un šodien es vēlos dalīties stāstā par jaunas valodas mācīšanos, kvantu lauku un to, kā mēs varam radīt jaunas realitātes savās dzīvēs.

Kvantu lauks, kā jūs zināt, ir nebeidzams iespēju sajaukums. Bezgalīgo potencialitāšu lauks (PL) ir piepildīts ar neskaitāmiem viļņiem, kuri danco visapkārt neskaitāmos stāvokļos, neskaitāmās pozīcijās, neizskaitāmās iespējās. Katram no tiem ir sava paša enerģija un frekvence. 

Tas tā notiek līdz brīdim, līdz viļņi tiek mērīti – vai izvēlēti – tad tie saplūst, saaug materiālā realitātē, tādējādi iznīcinot orģinālo konfigurāciju un formu, kurā “viss ir iespējams”. Tikko mēs nolemjam pateikt, “dzīve ir grūta”, vai “naudas nepietiek”, mēs salauzām šo vilni un pazaudējām saikni ar visu pārējo. 

Fiziķi saka, ka mēs šo vilni kvantu laukā “salaužam” novērojot. Bet novērojam mēs saskaņā ar savām pārliecībām un gaidām. Tikko mēs nolēmām “novērot” kaut ko, visas pārējās iespējamības (iespējas), neskaitāmās superpozīcijas (pārklāšanās) vairs mums nav pieejamas.

Kāds gan tam sakars ar jaunas valodas mācīšanos? Kad Taza pirmo reizi ieradās spāņu valodas kursos, viņai tika iedots jauns vārds (man šķiet, ka tas bija Luīza) un jauna pagaidu identitāte. Sagrautais Tazas vilnis (vai jebkura cita studenta) jau bija lielisks angļu valodā. 

Tā kā spāņu valoda ir jauna prasme (jauna pārklāšanās), ikviens labs skolotājs zina, ka vecais vārds jāatstāj pagātnē, tur jāatstāj vecā identitāte, vecie mācīšanās paradumi. “Jaunajai personai” ir pieeja vairāk iespējamībām, padarot jaunas valodas mācīšanos daudz vieglāku. 

Tātad, šodien, tā vietā, lai būtu tas pats cilvēks, kas tu vienmēr esi bijis, zini to, ka jebkurā laikā tu varētu “atgraut” viļņus un izvēlēties jaunu identitāti, jaunu superpozīciju. Tu varētu atlaist visas vecās pārliecības un gaidas, kuras vairāk tev nekalpo. Tu varētu uzlauzt veselu jaunu pārliecību un gaidu komplektu. Tu varētu trenēties un kļūt par pilnīgi jaunu Tu. 

Man, piemēram, mana jaunā identitāte ir šāda: priekpilna radītāja (sauksim viņu vienkārši par Persefoni), kura piedzīvo divas brīnišķīgas nedēļas Barselonā ar viņas burvīgo spāniski runājošo meitu. Pievieno šim manam nodomam (no visām baziljons superpozīcijām) vēl beidzot ieliktus visus savus #thankandgrowrich selfijus Instagramā. (Pema izveidojusi Instagram aplikācijā vietu, kur cilvēki var likt attēlus ar savām Visuma dāvanām, par kādām viņa runā tālākas grāmatas "Thank And Grow Rich" nodaļās, - I.D.)

Tātad, tiem, kuri brīnās, mana vecā superpozīcija (pārklāšanās) būt dumpinieciskai nu ir salauzta un aizvietota ar atjautīgu fotogrāfi Persefoni Instagram. 
Kamēr būšu prom, spēlējieties ar jauno prieku – superpozīcijām, savā brīnišķīgajā, vienreizējā dzīvē." 


No angļu valodas tulkoja Inguna Dadeika 
Oriģināls: https://pamgrout.com/2016/10/04/why-im- ... eep-track/Dalīties sociālajos tīklos: