Ieteikumi harmonijai. Antras Siliņas TOP5


Antra Siliņa mums iesaka 5 ikdienas darbības, ko viņa piekopj savā dzīvē, harmoniskam dienas plūdumam. Mūs īpaši uzrunā viņas jautājums pašai sev un ikvienam no lasītājiem "Kāpēc es to daru?" Ir būtiski piešķirt jēgu pat mazākajām darbībām savā dzīvē, lai tās spētu nest vislielākos augļus. 

Sveiciens Saulei

No rīta uzreiz pēc pamošanās es sveicu Sauli, kurā ir visa dzīvā avots, tas ir mūsu katra personiskā Visuma centrs, mūsu dzīves vadības pults. Saule simboliski ir mūsu Gars, mūsu apziņa, spēks kas mūs ved un atbalsta mūsu dzīves misijas realizēšanā.

Jautājums sev Kāpēc es to daru?

Laiks kas mums  ir atvēlēts lai mēs varētu izpildīt savu misiju nav ilgs, tāpēc svarīgi katru brīdi uzdot sev jautājumu, vai es šobrīd lietderīgi izmantoju laiku, vai tas ko es daru ir svarīgi un nāk man par labu.

Mana dzīves ceļa karte

Katru vakaru es ieskatos Tota Taro kārtīs, kas ir mana dzīves ceļa karte. Ik vakarus es pārliecinos vai dodos pareizā virzienā un vai manā izvēlē vai rīcībā ir jāizdara kādas korekcijas, pārskatu arī dienas notikumus kuri bija un izvērtēju cik šī diena ir bijusi efektīva.

Četru stihiju līdzsvarošanas rituāls

Pirms gulētiešanas es veicu Izdzenošās Pentagrammas Rituālu, kas attīra enerģētisko lauku un līdzsvaro četras stihijas. Šī rituāla ietvaros var izteikt savas vēlmes un nodomus.

Dialogs ar sapņiem

Lai dzīvē virzītos uz priekšu ir svarīgi izveidot dialogu ar savu dvēseli, saprast kā viņa jūtas un ko vēlas. Es pasūtu sapņus, un saņemu nepieciešamo informāciju, padomus un dziedināšanu. Pēc sapņu sižetiem var saprast vai eju pareizā virzienā, vai mani zemapziņas spēki ir ar mani un pareizi saprot manus nodomus.Dalīties sociālajos tīklos: