Gatavojamies Saulgriežiem. Uguns talismans


Lūk ko šajā Saulgriežu laikā mums iesaka Antra Siliņa -Taroloģe, astrālā maģija

"Īpaši šie Saulgrieži ir piemēroti lai uzsāktu kaut ko jaunu. Lai lietas veiktos labāk, var pagatavot talismanu, kas palīdzēs piesaistīt papildspēkus un likt iecerei realizēties. Maģijā ir tāds noteikums, ka katrai enerģijai ir jābūt savam fiziskajam ekvivalentam, lai varētu ar to darboties, piemēram, dievībām, tās statuja, Uguns stihijai degoša svece, gariem sava sigila

Lai mūsu vēlēšanās varētu realizēties, tai ir jābūt vispirms pareizi noformulētai, un tas ir pats grūtākais. Mēs visi zinām,  ko negribam un retais zina, ko patiesībā grib. Visuma spēki diemžēl arī to nezina, un vēl viena bēda, ka dabā viss notiek pēc dabas likumiem, pa visīsāko ceļu. Rezultātā var sanākt vēl sliktāk nekā varēja iedomāties. Lai nesanāktu problēmas, talismanu vajag izgatavot tikai tiem nodomiem, kurus jūs vēlaties realizēt tagad un vēl labāk, ja atrodaties realizācijas procesā. Šajā gadījumā, jūs zināt, kas konkrēti ir vajadzīgs, kad un cik daudz.

Šis talismans, ko piedāvāšu nāk no Haosa Maģijas, un šī talismana pagatavošanas metode ir ļoti populāra magu vidū.

Talismana pagatavošanas secība:

1. Ņemam papīru un uzrakstam  savu vēlēšanos, piemēram, ja es vēlos sev iegādāties suni:

MAN IR GUDRS, VESELS UN PAKLAUSĪGS SUNS

2. Izsvītrojam visus burtus kuri atkārtojas

MAN IR GUDS VEL PKĪ

3.Tagad izveidojam no katra vārda zīmi, izmantojot un sakombinējot burtu līnijas

4. No četrām zīmēm sakombinējam vienu, zīme nedrīkst asociēties ar savu nodomu

5.Tiklīdz zīme ir gatava, to momentāni tajā pašā mirklī iemet ugunskurā un nedrīkst par to domāt, iesaka tajā brīdī sākt skaļi smieties. Ideja ir tāda, ka tas kas ir apziņā ir jāpārnes uz zemapziņu, lai tur zemapziņas spēki sāktu ķerties pie nodoma realizēšanas.

GAIDAM REZULTĀTUS!"Dalīties sociālajos tīklos: