Gatavojamies Saulgriežiem. Jāņu diena - gada Saules spēka kulminācijas mirklis


Lūk ko šajā Saulgriežu laikā mums iesaka Kristīne Vallere - Astroloģe, pirtniece, neirografikas instruktore, "Evertu" saimniece

"Jānu diena ir gada Saules spēka kulminācijas mirklis, šogad it sevišķi 21.jūnijā vēl sakrīt ar jauna mēness cikla sākšanos, dulbults spēks ikvienam nodomam, ko izvēlēsimies palaist kosmosā .Dzīve sastāv no sīkām, mazām ikdienišķām lietām. Tāpēc no sirds iesaku 20.,21., 22. Jūniju, vienu vai visas šīs dienas celties līdz ar Saulīti, sagaidot saullēktu ieelpot tā unikālo spēku, vienā no rītiem atrast avotu vai upi, kurā vari redzēt kā Saule iespīd ūdenī, iet kailam peldēties. Nogulties un ļaut ūdenim plūst tev cauri, vienlīdz pielidot ar jaunu spēku un aizskalojot lieko, nevajadzīgo, veco. Tad ar basām kājām un gariem brunčiem staigā pa pļavu un lasi zālītes, kas ar tev runā. Tās izmanto vaina pīšanā, sažāvē īpašai tējai, rasa, ko savāksi brunču malā, spēcinās šo tērpu, lai tev spēks visu gadu.

  • Jāņu naktī izklāj pļavā savus gultas palagus, lai tie pielejās ar spēka rasu, tad izžāvē lai rasa ienirst katrā auduma šķiedrā un pēc lieto un mazgā šo palagus  kā parasti. Tie visu gadu kalpos kā dziedinoša spēka instruments.
  • Zem spilvena paliec vībotnes zariņu, lai caur sapņiem saņemtu patiesu atbildi uz kādu sev svarīgu jautājumu.
  • Pagatavo īpašu saules eliksīru. Salasi dažnedažādus pazīstamus augus un ieliec stikla traukā un noliec , lai visu dienu , stāvot saules gaismā, aktivizējās augu ēteri, ik pa laikam to apmaisi ar spēka vārdiem ierunājot un vakarā ar īpašu rituālu dzer šo eliksīru, mazgā seju, lai tā kļūs īpaši skaista, slimās vietas ķermenī, mielojies pati un cienā savu saimi.
  • Ir vēl kāda interesanta dzira, ko var pagatavot Vasaras saulstāvjos.

 

Šampanietis no Plūškoka ziediem gatavots Saulgriežu dienā.

Izsenis plūškoku uzskata par raganu koku saucot to dažādos vārdos. Viens no interesantiem rituāliem ir plūškoka šampanieša taisīšanā vasaras saulgriežu dienā. Plūškokam piemīt dziedinošas un aizsargājošas spējas, tas palīdz visa veida transformācijas procesos, palīdzi atjaunoties no jebkura līmeņa kritiena.

Tev ir nepieciešams:

  • 1,2 l ūdens
  • 1,25 kg cukurs
  • 9 plūškoka ziedu ķekari
  • 4 citroni
  • 4 ēd.k vīna (vīnogu )etiķa

 

Uzsilda ūdeni un tajā izkausē cukuru, kad šķidrums atdzisis pievieno etiķi, 2 citronu sulu un 2 citronu gabaliņus. Apsedzam ar drāniņu uz diennakti. izkāšam caur marli, cieši nospiežot, lai dabūtu pēc iespējas vairāk plūškoka sulas un salejam pudelēs. Ieteicams ar skrūvējamu korķi, jo dzira gāzējoties var uzšaut pirms laika. Pēc 10 dienām ap Pēteriem var baudīt šo spēka dziru, kurā gatavojot ieliekam savu īpašu domu."Dalīties sociālajos tīklos: