Gatavojamies Saulgriežiem. Alķīmiskās kāzas


Lūk ko šajā Saulgriežu laikā mums iesaka  Anita Mitriķe - ParaFeja, Parapsiholoģe, burve, mīlestības pētniece

"Šis Saulgriežu laiks, 21.jūnijs, ir viens no īpašākajiem pēdējo gadu laikā. Tajā dienā ir gan aptumsums , gan sākas jauns mēness

Šajos Saulgriežos var darīt lielas lietas. Tas, kas šobrīd ir un paliks arvien aktuālāk ir īstas attiecības. Attiecības, kuras ļauj dziedāt, ļauj svinēt un ļauj būt absolūtā mierā par to otru cilvēku sev blakus.

Tieši šis Saulgriežu laiks, viss 21.jūnijs, ir brīnišķīgākais laiks, lai dotos kādā praksē vai meditācijā. lai satiktu savu pavisam īsto.

Vai arī ja Tu jau esi ar savu pavisam īsto cilvēku, tad var uztaisīt alķīmiskās kāzas.

Ko tas nozīmē?

Tas nozīmē,  ka  šajā  dienā Tev ir iespēja stingri  nolikt nodomu.

Es topu par savu labāko versiju. Lai es varētu satikt savu labāko versiju, otrā fiziskajā ķermenī.”

Šādi mēs ceļojam cauri dzīvei un visādi citādi ļaujam sev izpausties.

Tas varētu būt rituāls

Pieej  pie diviem dažādiem kokiem vai krūmiem. Atrodiet divus sievišķās un vīrišķās enerģijas augus. Jebkur, kur Tu atrodies, Tu noteikti atradīsi divus dažādus augus. Pajūti tādus, kas ar tevi rezonē.

Liekas, jā! Ja es būtu vīrietis, tad es būtu, piemēram, ozols, ja es būtu sieviete, tad es būtu, piemēram, roze. Paņem šo rozīti un ozolu un dodies  meditācijā. Aizver acis, saplūsti ar dabu, ieej savā miera vietiņa un paaicinu šo abus augus  satikt Tevi. Tavu augstāko ES un Tavu īsto spoguli, Tavu īsto otro pusi.

Noskaties visu video un uzzini, kas darām tālāk.

Šajos Saulgriežos ir arī Veneras retrogrāds un no tā nav jābaidās, ja mēs esam gatavi lielām lietām.  Mēs varam satikt to, ar kuru kopā esot, mēs varam atdzimt un pārdzimst par veseliem cilvēkiem.

Man novēlējums šajā laikā

Paņem kaut ko no dabas, kas reprezentē Tevī vīrišķo un sievišķo enerģiju un, ieej meditācijā un ļauj šīm enerģijām sevī satikties. Aicini uz deju uz Alķīmisko kāzu deju savi iekšējo vīrieti un savu iekšējo sievieti

LAI TOP!"

 Dalīties sociālajos tīklos: