BŪT SAVĀ SPĒKĀ


"Viss kas notiek ar mums, ar mani, ar Tevi, ir mūsu katra ceļš. Šobrīd ir svarīgi apzināties, ka arī tad, kad esi kaut kur apstājies, iesprūdis vai ar Tevi ir atgadījies, kas neparedzēts un neplānots, tas ir Tavs ceļš. Dievs neko nedod mums tādu, ko nevaram paveikt. Mums ir šī pieredze jāpiedzīvo, lai varam doties tālāk.
Grūti? Jā! Bet lai atbrīvotos no visa liekā, ir jābūt rīcībai. Ir svarīgi saprast, ka jebkas, kas notiek manā dzīvē, ir man vajadzīgā pieredze. Nevainot, nedusmoties, nekritizēt, bet pieņemt, pateikties un darīti. Darīt, tā kā sirds saka, nevis prāts un bailes. Galvenais ir neiestumt to dziļāk. To, no kā pienācis laiks atbrīvoties. Tas vilksies līdzi, kā akmens slīkonim pie kājām. Un nav jādomā, ko citi domā, kā tas izskatās no malas. Tikai mēs katrs pats zinām, kas ar mums notiek un nav svarīgi, cik laika tam vajag. Ir svarīgi virzīties uz priekšu pa mazam solītim, pa mazai uzvarai.
Dievs ir tepat blakus.
Uzticēties….
Viss ir mīlestība!
Galvenais ir visu, kas patiesībā notiek, neslēpt no sevis. Būt īstam. Tā ir ļoti brīnišķīga sajūta, kad mosties no rīta un jūti, ka lotosa zieds jau mazliet ir pavēries, ir vieglāk elpot, šodien galvenais to apkopt un iedot spēku, lai rīt no rīta, tas jau būtu vēl vairāk atvēries… un tā, kamēr tas uzzied, jaunā spēkā un mīlestībā.
Šobrīd, kad viss mainās un viss ir savādāk kā ierasts, pats svarīgākais ir mums katram būt savā spēkā, mīlestībā, ticībā.
Tikai tad mēs varam palīdzēt sev un citiem.
MĪLU UN PATEICOS!"
 
/E. Voldiņa/


Dalīties sociālajos tīklos: