Atvērt sirdi jaunai dienai. Kristīnes Valleres TOP5


Mīlestība rit caur Tevi, un, lai to savā dzīvē pamanītu un spētu novērtēt, ir svarīgi būt tīram savās domās un darbos un atvērt sirdi jaunai dienai, tādēļ šonedēļ vēlamies padalīties ar Kristīnes Valleres  aktivitāšu TOP 5, kas viņai ļauj gūt enerģiju harmoniskai un mīlestības piepildītai dienai.

Kristīne dzīvo saskaņā ar Saules ritējumu, tāpēc par būtisku dienas stūrakmeni kalpo mošanās kopā ar Sauli, ieelpojot jaunās dienas gaisu. Rīta rituālu papildina arī pelde un ieklausīšanās dabā un tās vēstī par to kāds būs dienas fons.

Lai piešķirtu dienai harmoniju, Kristīne izmanto “Ho'onoponopo” lūgšanu – seno havajiešu dziedinošo sistēmu. Šī lūgšana sastāv no 4 vienkāršiem soļiem, kuru laikā tiek izteiktas un atkārtotas sekojošas frāzes: “Man žēl”, ”Lūdzu, piedod man”, “Paldies Tev”, “Es mīlu Tevi”. Caur nožēlu un piedošanu, mīlestību tiek neitralizētas negatīvas enerģijas, kas saistītas ar kādu notikumu, cilvēku vai vietu un atgriež balansu un harmoniju.

Kristīne ir sertificēta neirografikas instruktore un arī viņas ikdienā neirografikas zīmēšanai ir iela loma, jo viņasprāt tas ir absolūti labākais veids kā atrast sava prāta, sirds un instinktu mudžekļos pareizās atklāsmes, talākās rīcības un izpratni. Ja neesi vēl pazīstams ar neirografiku, aicinām pievienoties kādai no Kristīnes meistarklasēm!

Kā jau pirtniecei, pirts viņai ir svēta vieta, kur satikt pašai sevi, Dievu un savu dvēseli. Un nav svarīgi vai tie ir ikdienišķi pirts rituāli vai kādi jaudīgāki, kas darbojas dziļumos, pēc tam vienmēr esi gaišs un tīrs kā ķermeniski tā dvēselē.

Un visbeidzot starp ieteikumiem ir arī meditācija, bet šoreiz Kristīne iesaka meditāciju vējā, kas ļauj aizlidot no Tevis liekajam un ieelpot pilnu krūti ar dabas spēku.

Ļaujies un ienes arī savā ikdienā, ko jaunu!Dalīties sociālajos tīklos: