Atslēgas metode stresa mazināšanai


Atslēga ir lielisks instruments pret stresu un veids, kā atbrīvot sevi no bailēm, uztraukuma, dusmām, aizvainojuma, vainas sajūtas utt.. 

Metodes autors ir krievu ārsts Hasajs Alijevs. Ja gribi uzzināt vairāk, pievienojies Mairas Gūtmanes jaunākajam kursam “Vienkārša veselības enciklopēdija” 

 

Kā darbojas Atslēgas metode?

Šī metode palīdz gan no “-“ tikt līdz “0”, gan “-“ pārvērst par “+”. Tā balstās uz sapratni, ka mūsu fizioloģijā jau ir ielikts viss, kas nepieciešams, lai ķermenis ne tikai atgrieztos atpakaļ harmonijā, bet arī, lai mēs radītu to, ko mēs vēlamies.

Ja mēs spējam noturēt tīru, fokusētu domu vai tēlu, ķermenis seko šai domai vai tēlam. 

Ko tas mums pasaka?

Pirmkārt, tas nozīmē, ka ķermenis vienmēr seko tam, ko saka prāts. Bet prāts ir mūsu kontrolē. Otrkārt, tas māca apzināties, cik patiesībā piesārņots ir mūsu domu ēteris. Tur ir tik daudz trokšņu. 

Eksperimenta dēļ pamēģini vismaz kādas minūtes 30 pierakstīt visas savas domas un tu sapratīsi par ko es runāju.

Atslēga pati par sevi ir atkārtotas, ritmiskas kustības, dažādi vēzieni, kas palīdz atslēgt analītisko prātu un ievest sevi transā, kad ir vieglāk atbrīvoties no liekā. 

Sava praksē es izmantoju mazo un lielo atslēgu.

  • Mazo atslēgu aicinu pildīt tikmēr, kamēr iegūsi šo kustību, kad rokas pašas atveras vai aizveras, vai ceļās augšup.

  • Lielā atslēga tev dos papildus iemaņas, lai tu varētu ne tikai atbrīvot lieko, bet radītu sevi jauno.

Pievienojies man Vienkāršās veselības enciklopēdijā, lai gūtu lieliskas atklāsmes par sava ķermeņa iespējām tev palīdzēt!

Maira Gūtmane
pārmaiņu trenereDalīties sociālajos tīklos: