Apzināti sapņi, ceļojums pie sevis


Apzinātie sapņi ir viena no interesantākajām sapņošanas un savas iekšējās pasaules iepazīšanas praksēm, pateicoties tādam fenomenam kā spēja apzināties sevi sapnī. Tas dod iespēju apzināti pētīt sapņu pasauli un tās iedzīvotajus, iepzīt apziņas fenomenu, iegūt unikālu mistisku pieredzi kas kardināli maina pasaules redzējumu.

Apzinātie sapņi, tas ir dialogs starp apzināto un neapzināto, viena dvēseles daļiņa sarunājas ar otru, cenšoties ieapzīties, pārnesot informāciju no vienas pasaules uz otru, mekējot sadarbības iespējas. Šojos dvēseles dialogos rodas daudz jautājumu, kas ir šī pasaule un kas ir sapņu pasaule, kas esam mēs viņiem un kas viņi ir mums. Kā viņi var mums palīdzēt un vai viņiem ir vajadzīga mūsu palīdzība?

Šajos neparastajos ceļojumos mēs sevī atklājam Dievu, iemācamies pasauli mainīt caur mīlestību, tīro nodomu un vērošanu, šī pieredze mums iemāca atteikties no agresijas un dominēšanas. Mīlestība ir tā kas savieno un iekustina pasaules.

Šī prakse nav viegla, jo ir jāiegulda daudz laika vingrinoties, un lielākā daļa no tiem nākas veikt naktī. Mērķiecīgi ir jāsastāda rīcības plāns, ko pētīt apzinātā sapnī ar dažādiem iespējamiem variantiem un jābūt spēcīgai motivācijai un vēlmei lai realizētu iecerēto un veiksmīgi pārdzīvotu tukšos periodus.

Praktizējoties ar laiku lielāko daļu sapņu kļūst apzināti, ne tiešajā nozīmē. Vairs nav tik aktuāli apzināties sevi sapnī, nodoma spēks patstāvīgi sāk organizēt sapņus un meklēt risinājumus dažādām dzīves situācijām, rast atbildes uz jautājumiem. Un šādu rezltātu var iegūt arī tad, ja nav paveicies piedzīvot nevienu apzinātu sapni. Tiklīdz paralēlā pasaule sajūt mūsu vēlmi kontaktēties tā arī viņi cenšas mums palīdzēt.

Sagatavojusi: Antra Siliņa.

Ja vēlies uzzināt ko vairāk par apzinātiem sapņiem, tad dodies uz šo saiti Dalīties sociālajos tīklos: