Veselīga dzīves veida maratons “ Mana rītdiena bez trauksmes, depresijas, veģetatīvās distonijas”TU ESI DAĻA NO DABAS. IEMĀCOTIES SAREDZĒT TĀS LIKMSAKARĪBAS UN TO, KO DABA TEV RĀDA PRIEKŠĀ, TU VARĒSI ATRĀK IEGŪT SAVU LĪDZSVARU.

Laiks, kurā mēs dzīvojam, ir ļoti īpašs. Mainās pasaule, mainās enerģijas un maināmies mēs – cilvēki. Mūsu domāšana, jušana, attieksme un  dzīves uztvere. Šo visu vēl vairāk paātrina šorīd esošā “pandēmija” pasaulē.

Šis ir lēmumu pieņemšanas laiks, kad notikumi risinās ik pa stundām un atlikt jeb ko uzvēlāku īsti nav jēgas, jo rīt tas jau var būt neaktuāli.  Ši ir laiks, kad mācāmies paļauties uz sevi, kad apkārtējā pasaulē viss pamazām brūk. Brūk vecie steriotipi, brūk vecās programmas, un tam visam pa vidu ir cilvēks. Pasaule nepārtraukti mainās un ir nestabila, saprāts nespēj tikt galā ar jaunās informācijas plūsmu.

Tomēr, tikai mēs katrs pats varam ar to visu tikt galā, ja spējam sevī ieraudzīt un atvērt to milzīgo potenciālu, kas ir mūsos. Apzināties to un sākt darīt.

Mēs katrs esam dažādi, ar dažādām pieredzēm un dažādiem noietiem ceļiem un katrs piedzīvojam savus individuālos procesus, lai piekļūtu savai patiesajai būtībai. Tieši tāpēc šis laiks mūsos ir radījis vairāk trauksmes un bailes no nezināmā, kas bieži vien rezultējas ar depresiju vai pat veģetatīvo distoniju.

IESPĒJAMS, KA ŠĪ TIKŠANĀS BŪST TAVAS JAUNĀS DZĪVES SĀKUMS. BEZ STRESA, BEZ TRAUKSMES UN DEPRESIJAS.

 

Kāpēc tieši šobrīd?

  • Šobrīd mainās mūsu pieņēmumi. Tas, kas strādāja līdz šim, vairs nestrādā, un visas vecās programmas mainās, vai mēs to gribam vai negribam. Un šī pāreja nav viegla.
  • Laiks, kad vairāk kā jebkad agrāk varam ieraudzīt paši savas spējas un savu potenciālu.
  • Pasaules pētījumos atklāts, ka depresija parasti divreiz biežāk sastopama sievietēm nekā vīriešiem. Latvijas pētījumu dati uzrāda līdzīgu tendenci. Latvijā, līdzīgi kā citās Eiropas valstīs, ar depresiju pašreiz slimo 7 no katriem 100 pieaugušajiem iedzīvotājiem.

 

TĒMAS

 

Maira Gūtmane - Brīnumtablete ir jāatklāj katram pašam sevī.
Alina Voronova -  Emociju brīvības tehnika (bungāšana) krīzes situācijā. Palīgs iesācējam
Jana Reke –  Astro rekomendācijas emociju balansam un labsajūtai
Kristīne Vallere -  Mana pieredze un instrumenti ikdienas ceļā, kas ļauj justies drošai un stabilai
Anita Mitriķe –  Ar ko sākt, kad nav pat spēka pagatavot sev ēst
Naums Nadežins –  Mēs esam daļa no šīs pasaules vienotās ekosistēmas.
Eva Voldiņa –  Rīta tikšanās veiksmīgai dienai.  Tiešraidēs

 
 

     NĀC UN IEPAZĪSTES AR ŠO MARATONU

 
 

Dalīties sociālajos tīklos: