Tu vari piedalīties skaistā projektā “IEDVESMAS STĀSTI” 8. DZIMŠANAS DIENATu nekad nevari zināt to, kā Tavs stāsts var iedvesmot kādu citu cilvēku!

Mēs zinām, esam absolūti pārliecināti, ka ikvienā cilvēkā dzīvo milzīgs Spēks! Mēs nešaubāmies, ka kā apliecinājums šim Spēkam, arī Tevī dzīvo kāds stāsts. Iespējams, ka tas jau ir piemirsies. Iespējams, ka Tev neliekas, ka tas ir kaut kas īpašs. Bet, ja nu tas tā nav?

Ja nu Tavs stāsts par to, ka Tu varēji, ka Tev izdevās, tas, par ko visi teica – tas nav iespējami, spēj pamodināt simtus, tūkstošus sava Spēka apziņai?

Tu nekad nevari zināt to, kā Tavs stāsts var iedvesmot kādu citu cilvēku! Iedvesmot pamosties! Noticēt! Un doties! Spert soli sava lieliskuma virzienā!

 

 

Ja Tevi tas uzrunāja, tad mēs gaidām Tavu stāstu.

Atsūti lūdzu to mums līdz 05.04.2021 uz epastu dziveselpa@gmail.com kādā no sekojošiem veidiem:

1. Aprakstā, Tevis brīvi izvēlētā formā.
2. Video (līdz 10 minūšu garumā) mp4 formātā. Ieteicams so sūtīt caur failiem.lv vai wetransfer.com
3. Ja vēlies varam arī Zoom platformā noorganizēt sarunu ar Tevi.

Ja Tev rodas tehniskas problēmas ar video ierakstīšanu, rediģēšanu, sūtīšanu, raksti "Dzīveselpai" epastu, palīdzēsim.
Iespējams, ka Tu zini kādu cilvēku ar šādu stāstu. Tu vari ierakstīt interviju ar šo cilvēku un palīdzēt šim iedvesmas stāstam ieraudzīt pasauli!

 

 

Visi "IEDVESMAS STĀSTU" dalībnieki piedalīsies izlozē un trīs VEIKSMINIEKI saņems unikālu, tikai viņiem veidotu dāvanu no “Dzīves elpas”!

 

 

 

 PAR DZIMŠANAS DIENAS AKTIVITĀTĒM

 

 

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: